• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uplne nove snazilky

(Zamčená)
3. prosince 2010 
@petrushka1 co ti je proboha lito?????? :grinning:
11. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz
@martek první? tak to půjde šup šup :grinning:
11. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz
@jajinka27 no nevim :grinning: moc to teda tomu mimcu snadny nedelame :confused: proste zadny podkladani zadku a tak.... jo a dneska sem byla dokonce na spinningu a to mam plodny dny :confused: :grinning:
ale jak rikam, kdyz bude chtit, tak si nas najde :grinning: :wink:
11. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz
@martek no tak den ještě nekončí že :grinning: já zkusila podložit zadek jednou ale mě nebavilo ležet :grinning: no po půl roce jsem začla měřit teplotu páč jsem netušila kdy mám ovu a další měsíc se zadařilo :grinning:
11. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz
@martek hele a vy se fakt snažíte první měsíc???
11. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz
@martek Jsem to asi blbě pochopila :frowning2: Jak jsi psala vlastní zkušenost, bohužel, tak jsem myslela, že se právě už třeba několik let snažíte nebo tak něco, víš? Koukám u psaní na tv, tak ani nevím, co píšu. Tak se moc omlouvám, asi si sedím na vedení :wink:
11. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz
abych vas trochu zasvetila do problemu a meho trochu cynickeho pristupu......
mam za sebou uz jedno tzv. snazeni, kdy sem brala listovku, pila kontryhel, merila bazalni teplotu, blablablaaaaa, proste vsechno, co ma tzv. snazilka delat....a co myslite? skoncilo to neuspesnym IVF a pak dokonce i rozvodem :pensive:
nechci to tady vic rozebirat, ja jen abyste si nemyslely, ze sem nejaka prastena a ze mluvim nesmysly :grinning:

ted mam, toho nejbajecnejsiho chlapa na celym svete a jsem proste stastna :dizzy_face: a kdyby prislo o mimco, byla bych uplne prestastna :grinning:

takze asi takhle.......
11. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
@jajinka27 A vychází ti ovu tak nějak podle ovu kalendáře? Já totiž taky nějak nepoznám, kdy mám ovu a kdy ne. Měřit teplotu jsem nezkoušela, hlavně bych musela nejdřív vyčíst, jak to s tou teplotou vlastně je :wink:
11. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz
@petrushka1 ses proste jasnovidec, nebo me znas :wink:
11. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
@martek No, něco takového mě napadlo. Je fajn, že teď jsi šťastná a to větší štěstíčko teprve přijde, uvidíš. Čekáme na něj všichni :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
@martek díky za vysvětlení, takže vlastně s novým chlapem bude mimi :dizzy_face:
11. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz
Spíš ten jasnovidec, i když o tom nevím :grinning:
11. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz
@jajinka27 no a jestli ne, tak :sunglasses:
@petrushka1 teď vůbec nemám tucha kdy mám nějakou ovulaci :grinning: jestli vůbec, páč při poslední ko u gyndr mi řekla že mi nezafungovalo spojení mezi mozkem a vaječníky :grinning: :grinning:
@jajinka27 zajímavá diagnóza :grinning:
11. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
@jajinka27 sem prehlidla tvy otazky :confused:
ano, prvni cyklus, jako kdyz uz, tak uz :sunglasses: ve triceti neni na co cekat :wink:
ano, den sice nekonci, ale my uz mame dneska splneno :sunglasses: :wink: :grinning:
11. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz
11. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz
@martek hihi splněno :grinning:

já mám dva těhu příznaky jak vyšitý a prd z toho :grinning: :grinning:
11. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz
@jajinka27 Já mám příznaky jen toho, že přijde MS. Ale neklesám na mysli :wink:
11. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
vsimly ste si, ze tehu priznaky jsou totozne s menstruacnima priznakama???? :grinning:
11. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
Taková otázka děvčata do placu :D
Znáte - věříte na nějaký "fígle" jak se dělají chlapečci a naopak holčičky? :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz
@pe3ka ze by pri sexu??? :grinning:
jako fakt nevim a ani neverim, jsem pragmaticka blondyna :sunglasses:
11. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz
@martek To už mi taky někdo říkal :grinning: Ale abych pak nebyla zklamaná, tak si radši říkám, že to jsou MS příznaky :grinning:
@pe3ka Já měla jen nějaký čínský kalendář, kde byla tabulka, v jakém měsíci počneš podle věku a jestli to bude holčička nebo kluk :grinning:
11. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jasně :slight_smile: při sexu :slight_smile:)
Taky nevěřím :grinning:
11. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
petrushka1 : jojo kalendář znám.. i tak nějak vychází, docela koukám :confused:
11. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
martek : uvidíš, že se skvělým chlapem to půjde rychle :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
@pe3ka Fakt vychází? Jsem se ještě nějak nepřesvědčovala. Musím na něj kouknout, mám ho uložený asi v práci v PC :grinning: Ale u nás je to jedno, protože já bych radši holčičku a manža chlapečka. Takže tohle neřeším, hlavně když to mimi bude zdravé :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz
skvely chlap se vzbudil, tak jdu za nim, do hodky jsem zpet :wink:
11. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz
martek : jinak doufám, že příznaky budou jiné :D protože trpět takhle i u začátku těhotenství .. nedej bože déle než jen při začátku .. fíha :angry: ale na druhou stranu taková radostná zpráva kompenzuje všechny bolesti
11. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz
martek : berete to zodpovědně ! jen tak dál :grinning:
petrushka1 : jojo vychází, opravdu .. hodím si ho do alba ..mmnt
11. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.