• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uplne nove snazilky

(Zamčená)
3. prosince 2010 
@pe3ka ja takhle trpim uz tri mesice, mam neco z zaludkem, brichem a vsim, ale pry jen doznivajici nervy, ale kazdy den na zvraceni a tak, takze presne vim, jak mi bude, az budu :grinning:
11. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
martek : holka, tak to je mi tě opravdu líto :( ale vidím, že to bereš sportovně :wink:
ať je ti líp a jak ti bude až budeš :grinning: radši nemyslet, třeba úplně naopak !
11. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz
kalendář a ještě další věci už mám v albu :slight_smile: kukněte :wink: jestli chcete
11. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
petrushka1 : koukám na jiné téma a vidím, že rozebíráte hlen při ovulaci :confused: čouhám čouhám :D a já si říkala, co to asi jo... ale mám to až posledních pár měsíců.. co jsem vysadila HA, jinak jsem nic takovýho nezpozorovala :slight_smile:
11. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz
peti, ja mela luxusni predevcirem a nevim, co to znamena, jestli jako uz ovu, nebo pred ovu, nebo po ovu, nebo jak to je???
ale jelikoz neresim, tak neresim a plnime kdyz je nalada a cas :wink: :sunglasses:
11. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz
jo a zopdovedny teda jsme, vezla jsem muze do prace :frowning2: :confounded: :cry: :cry: :cry:
takze dneska budu spinkat jen s psikem a kocicakem :frowning2:
11. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
@pe3ka hi hi jsem příklad že kalendář nevychází, předpověděl holku a utz řekl holku a jaké bylo překvápko po probuzení že máme kluka :grinning:
11. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz
martek : noo to právě taky nevím :unamused: čekám jestli bude petrushka reagovat a osvětlí nám to :slight_smile:
jinak to mám stejně - nálada a čas
můj muž - nemuž to vzal taky zodpovědně... dneska u pivka :slight_smile: jinak teda půjdu spát sama :angry: ani toho chlupáče do postele nemám.. ale moc bych si přála ( ne tak moc jako miminko)
11. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz
jaji : noo teda tssss :grinning: co si to dovoluješ .. nenabourávej mi to :grinning:
11. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz
jaji : asi jsi to psala, ale jak dlouho jste se snažili u prvního ?
11. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
peti, zvirectvo doporucuju, psika mam uz ctyri roky, teda sorry, ne psika, ale bigla, to nema se psem moc spolecnyho :grinning: a kocicaka mame s muzem od leta a muzu rict, ze super! a to sem nikdy kocku nechtela :grinning:
11. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
damy, nevim jak vy, ale ja jsem little bit paranoidni, nehodite tohle tema do private? nerada bych, aby muj hlen resila pulka naroda a rada bych tady na druhou stranu probrala uplne vsechno..... :wink:
11. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz
:grinning: stačí půlka města
11. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz
kruci, me po tom spinnu boli celej martek :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
11. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
peti, takze budes akcni?????
11. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz
@pe3ka 7 měsíců :slight_smile:

a klidně to hoďte do soukromí :wink:
11. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz
jj, nekdo to tam hodte, ale hlavne me tam pak pozvete :grinning:
11. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz
hihi a kdo se tohoto úkolu ujme ženy :grinning:
11. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz
@jajinka27 klido ja
ale nebudem snazilky :grinning:
11. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz
@martek souhlas :wink: a nezapomeň mě tu jooo :grinning:
11. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz
11. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz
já se toho určitě neujmu ..nevím jak :slight_smile:
11. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz
tak asi uz :sunglasses:
mam tam vas dve, ostatni holciny nevim, jestli chcou, tudiz ktera chce resit hlen bez publika, pisnete mi do IP :wink:
11. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz
@martek takže teď už můžeme?
11. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz
muzeme, ale ne tady
sem vam poslala pozvanku, ne? :sweat_smile:
nebo nevim, jak to funguje
hodim sem link
11. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname-prave-ted/
tady by to melo jit, ale jestli nejde tak netusim, co s tim :pensive:
11. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Teeeda, holkyy, Vy jste toho nakecali! ! :grinning: :grinning:
Dva dny nekouknu a Vy uz se mi stehujete :sunglasses: . Jak to presne funguje - ta stranka Zaciname prave ted pry nefunguje.

Objevim se tu jeste dneska vecer, tak me tu nezapomente a pisnete, kam jste se vyparili, please :grinning:

Krasny patek!
12. lis 2010 v 06:58  • Odpověz
@pe3ka My tomu teď necháváme volný průběh teprve 2. cyklus. Ale bez HA jsem již půl roku. Přála bych si to nehrotit, tak zatím beru jen listovku, ale taky jsem si pořídila Femigard, hlavně pro upravení cyklu, mám jej nepravidelný. Ale i dost ženských píše, že po něm otěhotněly, ale někdo to haní, tak jako se vším. Lefkáda neměla chybu, pláže úplně boží, ale doporučuji jen letovisko Vasiliki, hlavně ne Nidri, tam je šíleně lidí a ne moc pěkné moře. Ale jak říkám zatím vede Karpathos, to je jediné místo, kam se chci opravdu vrátit.
@petrushka1 Ten vztah s dětmi se ani nedá popsat. A trvá stále. I když jen na dálku, ale i vztah s celou rodinou, neměl chybu, byla jsem její součástí od prvního dne. Maličká (teď už skoro 8mi letá), si mě pamatovala, i po té době se říkalo mému bývalému pokoji Danielas room. Prostě na mě nezapomněli, hlavně s tou malou jsme měli strašně silné pouto.
@verulinkahonzik Bylo to smutné, ale jinak to nešlo. Teď je krásné na to vzpomínat. A na takovou dálku sledovat jak rostou.
@martek
je to spíš rada nad zalto, ale je těžké to neřešit. Já osobně jsem si pořádně potřebovala zjistit, jak to tělo funguje a co a jak, a tím jsem na to začala myslet ještě víc. I když teď už je to lepší. Radši už nic nečtu, jak to někomu nejde o co vše semůže přihodit. Ono už jenom myslet na to, že si ráno a večer mám vzít vitamíny, mi to připomíná každý den.
12. lis 2010 v 07:52  • Odpověz
@pe3ka No já mám takový výpočet od již zkušených babiček a to dle 7mi letého cyklu během kterého se vždy po těch 7mi letech mění krev. Počítala jsem to své rodině, i ony svým rodinám, dětem a tak a tak v 80ti % to vyšlo. je na to i program tady je dokaz http://mimino.kvalitne.cz/ ale samozřejmě to může být i náhoda, ale opravdu v naprosté většině případů to sedí.
12. lis 2010 v 08:01  • Odpověz
@pe3ka O tom hlenu jsem si dost přečetla na těchto stránkách http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3633 je to dost podrobný a tady též http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/trocha-techniky - tady si to každá nastudujte v klidu v soukromí svého domova, myslím, že to je vyčerpávající. Jinak ten můj to vzal též hodně zodpovědně, omezil pivko a to dost. Teď si dá už jen tak 1 denně, což je super. My máme cca 1 měsíc doma maličkého koucourka, kterého jsme našli před umřením v křoví, a od té chvíle je doma větší sranda a pohoda. Chlupáčky též doporučuji, u rodičů mám i psa, ale toho mi už nedali. Moje známá jednou řekla: "škoda let bez psa"
12. lis 2010 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.