• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uplne nove snazilky

(Zamčená)
3. prosince 2010 
Dobré ráno všem !
danib : díky za odkazy, určitě kouknu, ať jsem o něco chytřejší :slight_smile:

Holkyyyy já vám ty mazlíčky chlupatý tak moooooc závidím :frowning2:
12. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
Konzistence vaječného bílku - nejplodnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile: :sweat_smile: jupííííííííííjouuuu
12. lis 2010 v 08:21  • Odpověz
No vidím, že se tady večerní kecání rozšířilo jsme už na páté stránce to je supr :wink: dneska toho mám celkem dost v práci tak to ani nevidím na nějaký dlouhý vzkazík, ale musím se pochlubit objednala jsem si knihu Babyweb do ruky a je super zatím jsem přečetla jen začátek, ale kniha jezdarma pro vyzvednutí v Brně nebo v Praze a když si jí necháte poslat tak stojí 120kč dobírka.
Tak trošku jsem ji prolistovala a vypadá to že je supr zatím jsem o ní na různých fůrech četla jen samou chvalu tak uvidíme a dokonce jí včera otevřel můj přítel, ale zrovna na stránce kde je foceno čerstvě narozené miminko ještě před umytím tak se chudák trochu zhrozil :sweat_smile: a knihu rychle zavřel a asi jí už neotevře :grinning:
12. lis 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Už na to koukám :slight_smile: sááákriš ale ten babypark je daleko :( neva asi to objednám :wink: i tak super cena a vypadá opravdu zajímavě a chvály na internetu taky dost :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

knížku mám doma, je opravdu moc prima :slight_smile:))
12. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
Teeeda holky, vy jste toho včera nakecaly, to je mazec :grinning: :grinning:
Mazlíčka chlupatýho mám taky doma už 10 let, je to mazel, i když někdy neposlouchá, psisko jedno :slight_smile: Ale když není manža doma, tak se mnou spí v postýlce. Rozmazlený je jak jinak, než od paničky :slight_smile:
O tom hlenu vám toho právě moc neřeknu, protože žádný nemám :wink:
12. lis 2010 v 09:46  • Odpověz
@verulinkahonzik Na tu knížku se mrknu a kdyžtak si ji taky objednám. Zatím jí tu chválíte, tak bude asi dobrá :grinning:
12. lis 2010 v 09:47  • Odpověz
tak zdarma k vyzvednutí je v brněnským babyparku :slight_smile: psala jsem tam mailik jestli je ještě mají . .. tááák prý posledních 5 kusů :D požádala jsem o odložení na pondělí a prošlo to :dizzy_face:
12. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz
@pe3ka Jééé, jdu to najít a objednat, chci takyyyy :grinning:
12. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
Objednáno :slight_smile:
V práci padla, tak jdu domů. V pondělí mám dovču, tak se mi trošku protáhne víkend, jupíííí :grinning:
12. lis 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
nejak nechapu kdo ted jste - kam presne chodi - par Vas je na "Proste my", tak nevim, jestli se to presunulo, nebo jak?
Pekne jste tu pokecali :grinning: , nestiham na vsechno zareagovat - respektive neco uz se vyresilo :sunglasses: - tim myslim, ten dotaz "jak" si naplanovat holcicky a chlapecky :sunglasses: . Slysela jsem taky o tom cinskem kalendari, ale spolehat se na to asi neda. Me je to osobne celkem fuk :wink: .

@Jajinko - jsem se pekne zasmala, jak Ti Dr. rekla, ze Ti nefungovalo spojeni s vajecniky a mozkem :grinning: :grinning: :grinning: To jsem fakticky jeste nikdy neslysela :grinning: . To jako ze hlava zapomnela, ze ma uvolnit :sunglasses: . To je fakt prca.

@Petrusko - a u Tebe jsem se taky smala, ale spis vlastni blbosti :wink: - jak pises: "Mazlíčka chlupatýho mám taky doma už 10 let, je to mazel"..... tak jsem cetla: je to MANZEL :grinning: . Hm, to bych pak taky jednoho doma mela, a trochu chlupatej taky je :grinning: :grinning: .

@verulinkahonzik - netusila jsem, ze neco takovyho je, ta knizka! Ty jsi detektiv, super! :sunglasses: Akorat, ze je mi to naprd, do Brna i Prahy daleko a do zahranici to urcite neposilaji :cry: . A domu k nasim si to posilat nechci, at nasi neplasi :sweat_smile: , ty zatim o nicem nevedi.

Jinak chapu, ze Vase hormony frcej centrifugu, kdyz vidite miminka! Moje segra ma za 3 tydny termin porodu - uz druhe (a to je o 2 roky mladsi, hihihi) a mam pocit, ze pak ty moje biologicky hodiny budou jak zvon na Notredam
:grinning:
Moje ovu prave skoncila a trefili jsme to jen jednou :frowning2: ,ale zjistila jsem, ze me to takhle planu moc nedere - 1-2 dny behem tech 4-5 dni urcite jo, ale mit v hlave, ze clovek MUSI ted kazdy den - to neee :grinning: . Takze MS cekam a nezoufam, ba naopak - je to zkusenost. :dizzy_face: Vyjde to kdy to ma!
Krasny vikendiiik

12. lis 2010 v 18:02  • Odpověz
Teda holky, vy ste se teda rozjely....a já vůbec nestíhám :frowning2: , ale u některých příspěvků sem se taky pobavila podobně jako bambulka303 :grinning: :grinning: :grinning:. Doufám, že ste všechny neutekly nadobro :wink: Moje MS právě odfrčela a tak začne opět snažilkování :grinning: :wink:
Taky máme doma zvířectvo, máme dvě kočky - páreček. Sem na to zvědavá, kdy budou koťátka :wink: :slight_smile:

Přeji všem krásný páteční večer :slight_smile:

Jo a zdravím všechny nově příchozí :slight_smile:
12. lis 2010 v 19:31  • Odpověz
holky a nechcete se přesunout do té soukromé diskuze? aby nás nikdo nečetl? nemuselo by to být tak obecný , což?
12. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz
@bambulka303 :grinning: :grinning: :grinning: Manžel je taky mazel :slight_smile:
Já už jsem přesunutá i ve vedlejší diskuzi, tak jestli je další zájemkyně, tak ať písne martek IP a ona zařídí :grinning: :grinning: Tímto jí děkuji, že se toho ujala :wink:
13. lis 2010 v 08:25  • Odpověz
13. lis 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj ahoj holčičky, tak jsem ráda, že jsem vám dobře poradila s knížkou a že jí ještě mají :wink: no jinak mi taky MS už odfrčela takže od pátku jedeme ve snažení na ostro tak možná to výjde a budeme mít supr dáreček na vánoce sice tomu moc nevěřím, ale když člověk neodufá a neveří tak třeba to klapne a od soboty taky beru tu kys.listovou konečně jsem se dokopala a měla čas zajít do lékárny tak jsem ráda, že trošku těch vytamínku do sebe dostanu :wink:

už jsem psala i martek do IP aby mně zařadila do "prostě my" :slight_smile: tak snad tam budu brzy mezi vámi :grinning:
15. lis 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Já to říkám furt, že jsem kopyto. Nevím jak je to možné, ale nedaří se mi dostat se na objednání té knihy. Kdyžtak mi prosím pošli přesný odkaz. Díky
15. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky přidávám se k Vám snažilkám.HA neberu už 3 roky s manželem se snažíme 2 roky a pořád nic.
Dnes jsme byli konečně na první schůzce ny klinice :slight_smile: první krůček k vytouženému miminku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@danib Mě se tam taky nedařilo dostat, tak jsem napsala mailík na adresu, která tam je uvedená a paní mi hned odepsala, ať jí pošlu adresu. Zkus to taky takhle :grinning:
@marlenee Vítej mezi námi! Jůůů, už 2 roky a nic? Tak snad návštěva kliniky pomůže a dočkáte se brzy :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz
@petrushka1
už 2 roky a nic !Pamatuju si jak jsme to zkoušeli poprvé a krásně to prožívali dala jsem si polštář pod zadek aby ani kapka nevytekla a nic pak podruhé,potřetí pořád jsem čekala na nějaké příznaky a nic.
Nemyslela jsem na nic jiného i když se to nemá prostě to se nedá na to nemyslet !!!
Po roce jsem to přestala prožívat.No a teď učinila první odborný krok.Doufám,že tady se to co nějdřív zdaří...
15. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz
@marlenee To je jasný, že se na to nedá nemyslet :frowning2: Achjo, nevím, proč někdo, kdo tak strašně touží po miminku, má problémy otěhotnět a někdo, kdo miminko ani pořádně nechce, jich má několik :angry: Není to spravedlivý. Hlavně že manžel nebo přítel stojí při tobě, to je dobře. Uvidíš, že vám pomůžou!!! A zatím Vám tedy dělali nějaké testy?
15. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
@petrushka1 no dnes jsme tam byli poprvé mě doktorka udělala ultrazvuk a dívala se na dělohu (mám slabší menstruaci,prý asi neovuluju to zjistila z toho ultrazvuku - já tam viděla jen nějaký čáry :slight_smile: )
a manžel šel na odběr krve - zjištění přenosných chorob (HIV,žloutenka,sifilis) to prý musí dělat všem povinně ze zákona.A příští týden půjde na spermiogram.
No a já 2-5 den menstr.na odběr krve - budou mi brát 5 ampulí -na přenosné choroby,na hormony,na štítnou žlázu a na nějaký reprodukční blok.
No a pak nám sdělí výsledky a podle toho se to celé bude odvíjet.
Ale ať už budou výsledky jakékoliv alespoň už budu mít nějakou jistotu.

Jo souhlasím s tebou kdo mimi nechce tak otěhotní snadno a pak jde třeba na potrat...
15. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz
@marlenee Tak snad brzy přijdou na to, kde je problém. Nejhorší bude vždycky to čekání na výsledky, co? Ale neboj. Napsala bych, mysli na něco jiného, ale vím, že to nejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky ani nevím, jestli mám ovulaci, protože žádné příznaky nemám.Teplotu jsem si měřit teda nezkoušela. Ale snažíme se teprve 2.měsíc, tak to nechci ještě nějak hrotit a řešit.
15. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz
petrushka1
Mě se doktorka ptala jestli jsem si někdy zkoušela dělat ovu testy.Já to nikdy nezkoušela protože jsem si myslela,že ovu mám vždy kolem 14 DC mě pobolívalo břicho.NO a vidíš asi špatně.A bazální teplotu jsem taky nikdy neměřila.
Tak si zkus koupit v lékárně ovu test a podle toho to poznáš.Ale jak píšeš snažíte se teprve 2 měsíce to bych taky nehrotila zkusila bych to asi až po 6měsících.

Čekat na výsledky budeme 14 dnů.
15. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz
@marlenee Asi si je koupím. Jen tak pro zajímavost, jestli ovu mám. Jen jich budu muset nakoupit asi několik a taky nějak nevím, kdy s nima začít. Jestli cca těch 14 dní od MS? Snad tam bude přibalen nějaký letáček. Ale docela mě to zajímá.

Těch 14 dnů bude asi dlouhých, ale určitě to bude stát za to, protože se konečně dozvíte, kde je probléma budete hledat nějaké řešení :slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz
@petrushka1 No letáček tam určitě bude myslím,že se začíná 12 DC http://www.levnetesty.cz/
tady najdeš více
15. lis 2010 v 15:03  • Odpověz
ahojte můžu se přidat? snažíme se o druhý (teprve první měsíc :slight_smile:) , tyhle testy jsem si teď objednala na aukru, vycházejí dobře cenově. tak uvidíme. zkoušela jsem testovat minulý měsíc,ale nějak se v tom zatím nevyznám...
15. lis 2010 v 15:11  • Odpověz
@petrushka1 mě ty ovu testy ukazaly ovu asi tak 3 dny v mesici, neverila bych tomu moc

@mona01 jéé koukám že máme stejně staré děti :slight_smile:)
15. lis 2010 v 16:59  • Odpověz
@marlenee Ahoh vítám tě. Musím se přiznat, že mi je smutno za tebe. Nedovedu si to představit čekat tak dlouho. tak teď se snad dozvíš v čem to třeba vězí a budeš moci podniknout všechny kroky k vytouženému miminku. Budu ti moc držet palečky. Je to určitě náročné období. Ale uvidíš, že to přijde. 2 roky je dlouhá doba, ale ještě ne tak úplně šílená. Prý 2 roky je průměrná doba. Jinak nečetla jsi třeba o metodě Mudr. Jonáše - plodné dny dle postavení měsíce? třeba by ti pomohlo toto.
@petrushka1
O těch ovu testech. Moje mami dělá v lékárně a říkala mi, že existuje nějaký spešl test na slyny, který se může opakovaně uživat, nevím kolik přesně opakování, ale mami říkala, že asi neomezeně. Stojí cca 500,-Kč. Což ve srovnání s tím, že ani člověk neví kdy ovu má, a těch testů by si během cyklu mohl dělat cca 10 je docela dobré, když jednorázový stojí cca 40,-Kč. Pokud do nového roku nic, tak to asi zkusím. Jinak zkouším též metodu děložního čípku.
Jo a máš pravdu, že to je nefér, že ti co mimi nechtějí, tak otěhotní a nemají z toho radost a vzdají se toho a spoustu těch, co si děťátko moc přejí, nemají to štěstí.
15. lis 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.