• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uplne nove snazilky

(Zamčená)
3. prosince 2010 
@marlenee Děkuji za odkaz, zítra to prostuduju :grinning:
@danib Aha, tak o testech na sliny jsem ještě neslyšela. Zní to docela dobře, asi lepší než investovat do jednorázových ovu testů. Metoda děložního čípku je co?
15. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz
@danib ahoj, knížku jsem objednala stejně jako petrushka1 nějak jim ty stránky nejedou takže jsem tam taky psala email a kupodivu se taky hned ozvali a chtěli adresu tak jsem zase odoveděla a do tří dnů mi knihu dovezli z PPL

Holky já taky vubec nevím kdy mám ovu, ale o testech zatím neuvažuju už vzhledem k tomu, že se nesnažíme zatím nějak extra dlouho tak to zatím necháme tak a uvidíme třeba na ně taky někdy dojde.

@marlenee Tak to je fakt hodně dlouhá doba snaženíčka, ale snad až se zjistí přesná příčina vše půjde jak po másle a miminko se brzy zadaří :wink:
16. lis 2010 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
@petrushka1 To je že si zkoumáš uvnitř ten čípek, zda je tvrdý a uzavřený a nebo měkký a otevřený. Přijde to jako spolehlivé. Je to zkoumání vlastního těla, což je asi to nej. I když ne každá k tomuto je asi ochotná. Posílám ti odkaz http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/trocha-techniky (spíše jen povídání) a tady je to přesně popsané http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3775.

@verulinkahonzik O knížku už jsem též psala, tak uvidíme, co se stane.

Krásný den
16. lis 2010 v 07:43  • Odpověz
@danib Děkuji za vysvětlení :slight_smile: Stránky prostuduju zítra doma, dnes jsem v práci, tak to nezvládnu. Ale zní to zajímavě a pokud je to i spolehlivé, tak proč to nezkusit :slight_smile:

@verulinkahonzik Knihu ti dovezli do 3 dnů? Tak to je super, to bych ji mohla každým dnem očekávat, když jsem ji objednávala v pátek :grinning:
16. lis 2010 v 08:03  • Odpověz
@petrushka1 Teď mi akorát volali z PPL, že i dneska přivezou balíček, jůůůů :slight_smile: Mezi 12 a 13, tak jsem volala mamině, ať mi to převezme. Jen doufám, že to bude zabalený, aby nějak nezkoumala, co to je :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 08:07  • Odpověz
@petrushka1 jeeeva tak to je supr taky jsem právě byla překvapena, že tak brzy mi došla když mi volali z PPL

to zkoumání čípku zní zajmavě kuknu taky na ty stránky a uvidíme :wink:
16. lis 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
@verulinkahonzik Už se těším, až ji večer otevřu a prolistuju :grinning:
16. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
Už listuju :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 17:07  • Odpověz
tady se to rozjelo :slight_smile: .... :slight_smile:
16. lis 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahojte holky, asi uz si povidate v soukrome diskuzi, ale nemohla bych se taky jeste pridat? :wink: V listopadu jsem vysadila HA a protoze si prave uzivame podzimni dovolenou, tak zkousime a doufame :slight_smile: Je mi 29 a mam uz jednoho malyho milacka doma :slight_smile:
2. pro 2010 ve 23:35  • Odpověz
hned te k nam pridam :wink:
3. pro 2010 v 16:12  • Odpověz
3. pro 2010 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.