• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Urazy dětí.

(Zamčená)
27. července 2009 
Poslední dny čtu a nebo slyším ve zpravach o urazech sekačkou na travu, utopeni v bazenku apod. Je to hrozný.
Jak muže někdo nechat děti samotné u sekačky?...
26. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Ja to taky slyšela, je to smutný. Ale nechapu jak mužou nechat u sekačky děti bez dozoru :cry:
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak s tou sekačkou to taky nechápu.Hlavně když to byla ta co se tlačí před sebou.
27. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
asi ji ta holčička nadzvedla. Teoreticky ji mohly mít i nastavenou na vysoko, třeba 20 cm. Každopádně tragédie :cry:
A fakt že je to děsný. Novorozenec co ho upustila zdravotní sestra na zem na hlavičku. Kluk co vypadl z kolotoče hlavou přímo na zábradlí. 2 chlapečci s amputovanejma nohama sekačkou na trávu. Taky bylo několik zásahů bleskem do náctiletejch kluků, utopený podnapilí mladíci....atd. Ten novorozenec se zastaveným krevním oběhem je stále v kritickém stavu a vše kvůli domácímu porodu :angry: apod. Je to naprosto šššííííílenýýýý. Fak dítě se musí hlídat neustále a stejně člověk často nic nezmůže.

O mě si manžel myslí, že jsem hysterka, že vidim katastrofy i tam kde nejsou, ale já si fakt představím deset možnej nebezpečnejch scénářů a dám manželovi kázání co s klukem smí a co nesmí. Když třeba přijedeme k tchýni, tak po kolenou prolezu celej barák, zavřu kytky do pokoje, vše dám nahoru, čumím i pod gauč a vyšťourám nějaké zapadlé korálky, pecku na stolku, apod.
27. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Taky jsem cetla ty posledni pripady amputaci nozky sekackou na travu. Nechapu nezodpovednost rodicu.

Ovsem neuznavam nazor, ze dite se musi stale hlidat, dite ma mit svuj prostor a rodice maji pro dite zajistit bezpecny dum/byt/zahradu. Nechapu, jak se dite vubec dostane k sekacce nebo ostrym nozum v kuchyni.

Taky jsem cetla o dvojcatech, co vypadla z okna (2 roky). Neuveritelne!!!!!! Pokud vim, ze mam doma dve opicky nelouci snad i po zdech, musim ja jako rodic udelat opatreni nebo se snad mylim??

Co se domova tyka, na M strezim pohledem jen pokud jde o balkon (mame sprusle ne zidku), tam by bez dozoru proste nebyla a jeste dlouho nebude.
27. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak mi to taky připadá taky hrozné ta nezodpovědnost rodičů :cry: .
Ale zase na druhou stranu nemůžu všechno před dětmi schovávat,samozřejmě o sekačce není dabata.Ale nože mám normálně v šuplíku,malý na ně nesahá,ví že nesmí,ale i tak jsem vždycky ve střehu kdyby náhodou něco.Znám lidi,kteří mají i odpadkový koš na balkóně,aby tam dítě nesahalo,tak to mi připadá dost ujeté :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
slunicko, souhlasim, ono pak zalezi jak clovek deti vychovava a kterym smerem je vede. Ja mam taky nektere noze v supliku, Mia nej dosahne, ale nuz porste nevezme do ruky, protoze vi, ze je to au, to same, kdyz vidi, ze v troube se pece, vi, ze je to pali a drzi si odstup. Ale s tim je treba zacit hned od batoliciho veku.

Jeste, jedno misto, kde jsi nejsem jista je koupel, kdyz ma M napustenou vanu, obcas si odskocim trebas pro telefon nebo zamichat veceri, ale to je v bleskovka. Voda je zradna a mala si sama toci kohoutkem :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Odpadkovy kos na balkone, tak to je trosku prehnane z jakehokoliv duvodu :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
pep s tou vanou to máme stejné,taky někdy skočím pyč,ale malý si musí sednout do vany,tak vždycky poslušně sedí než příjdu,já letím,protože z toho mám fakt velký strach a moc často se to nestává :wink:
27. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo jo, voda je pro deti nebezpeci
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.