• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
heloky ja sa asi hlasim k vam, kupili sme domecek v Zlatej............ale neviem, ci patrime pod Uvaly alebo Ricany :zipper_mouth: pac je to tak nastejno vzdialenostne :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahojky cuttysark: do Zlaté jezdím za kamarádkou, tak to bysme se taky mohli nějak vidět. Klidně i s ní, až se tam zas vypravíme.

jeessiiccaa: to máš recht, teď je to s počasím naprd. Ale příští týden už má být líp, tak když to půjde, můžeme aspoň s prckama na procházku. Jinak - psala jsi něco o hlídání. V Úvalech budeme otevírat (cca od 2. pololetí) rodinné centrum, takovou miniškolku. A teď nabízíme hlídání u nás pro cca 3-4 děti. I s celodenní stravou a pitný režim pochopitelně k tomu, tak kdybys potřebovala... :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoj moni, diky za privitanie. My este nebyvame, skocime na to asi na konci roka. Uz sa brutalne tesim!
16. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
super, tak to je bezva :slight_smile: Zatím ještě dostavujete, jo? :slight_smile: tak až tam nějak budete, určo se ozvi a něco podnikneme :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Monika6e: ve škvorci bychom se sejít mohli, ale není se tam kde s dětmi schovat při nepříznivém počasí.
Jeessiiccaa: To ani nevím, že nějaký domek roste na náměstí. S těmi školkami je problém. MC máme vedle obecního úřadu, téměř naproti hospodě "na hradě". Otevřeno máme každé úterý od 9 - 11:30 hodin. Pokud budeš mít čas a náladu, tak se můžete přijít podívat.
17. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holciny, tak vida, trochu to tady zije :slight_smile:
My jsme se nedavno pristehovali primo do Uval, mame teda celkem dost prace s barackem, ale po Vanocich to snad bude lepsi.
Kdybyste se nektera chystala do Uval, urcite se ozvete, muzeme se sejit. V nasi ulici (Chorvatska) je pekne hriste.
17. říj 2009 ve 23:51  •  2 děti  • Odpověz
lenanem, mam stejne stareho syna. Hradesin sice neni uplne uplne nejbliz, ale mate-li tam MC, tak bysme se tam mohli podivat. Co tam delate?
Tady j v Uvalech, jsem se prave dozvedela, je v pondeli 16-17 v nejake Sokolovne neco pro maminky s detma, ale nevim moc co, doted jsem myslela, ze je RC jen v Ujezde, a tady az pro starsi. Tak to asi pujdu omrknout.

jessiiccaa, v Masojedech mate skolku nebo jste se hlasili jinam?

Jsem klidne pro setkani ve Skvorci, bude-li rozumne pocasi. To je takovy kompromis, zhruba stejne daleko ode vsech.
17. říj 2009 ve 23:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau holky, tak klidně můžeme v Úvalech, co vy na to? Jak a kdy se vám to hodí? V týdnu má být docela fajn, tak počásko bych moc neřešila. Já jsem volná nejlíp v pondělí a úterý po cca 10h a středa dopoledne. Jinak můžu kdyžtak i pondělí nebo středa cca mezi 14-16h. Tož co vy? :slight_smile:

babara: V Úvalech je v DDM cvičení pro děti. My tam chodíme a je to docela v pohodě. Aničce se tam jakžtakž líbí. Koukám, že máš stejně starého prcka, to by Tě tam vzali. Nechceš zítra dojít? Je to v 9,15. A hodina stojí 35,-. Každá hodina se platí zvlášť.
18. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
jinak jestli budete potřebovat školku, tak my snad budeme mít (za příjemné penízky) od cca 2. pololetí v Úvalech RC :slight_smile: pro cca 10-12 dětí.
18. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Monika6e: To rodinné centrum mě zajímá. Až se Vám to bude více rýsovat, tak mi písni do IP nebo na mail: lena_nemeckova@centrum.cz. Díky moc. Nutně budu potřebovat hlídání zhruba od března do konce května nebo začátek června. Budu dělat státnice a potřebuji hlídání, abych měla prostor pro učení. Babičky jsou v práci a manžel, když není v práci tak je na stavbě. Tak si musím vypomoci jinak. Malému budou v dubnu dva roky.

babara: teď jsem převzala vedení mateřského centra, protože to nikdo nechtěl dělat, tak jsem se toho zhostila. Máme otevřeno jen v úterý dopoledne a máme tam cvičení maminek s dětmi, výtvarnou dílničku - spolupráce maminek a dětí a volnou hernu. Pak chci čas od času pořádat nějaké akce, ale je problém se sponzory a rozpočet MC není nic moc.
18. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Jinak sraz tento týden pro nás nebude, protože malý je nemocný :frowning2:
18. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
lenanem: no tak to je o důvod víc se sejít, všechno by Ti pověděla osobně - kde to bude, jaký bude program atd. :slight_smile: Teď čekáme na schválení ministerstvem a pak se pustíme do příprav. Tak snad to bude co nejdřív. A na oplátku mi prosímtě napiš, jestli ta výtvarná dílnička je i pro 20ti měsíční ratolesti. To bychom možná s Anny i přišly :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Holky, moc diky za info, uvazuju o zitrku, asi se tam vydame, tak se moniko asi uvidime :wink: Anicka je jen o kousek starsi nez Hynecek.
RC se bude hodit, sice vetsinou mame na hlidani babicku-tchyni, ale urcite se bude hodit. Parada.

lena, tak at jste brzo zdravi!
18. říj 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
babara: jak se poznáme :wink: ?
18. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Monika6e: snažím se vymýšlet věci pro děti s maminkami. Minulý týden jsme dělali zvírátka z kaštánků a tento týden budeme dělat ježečky. Mému synovi je rok a půl a zvířátka z kaštánků ho bavili. Není to žádná profesionálně vedená dílna. Snažím se vymýšlet, co se dá. Nemám moc kreativní "střevo" :unamused: na tyto věci. Jsem spíše na organizaci a zařizování.
Ohledně toho RC se určitě sejdeme. Škoda, že tu v okolí není žádná restaurace s dětským koutkem.
18. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
lenamem: no v Úvalech je ta nová cukrárna a tam mají dětský koutek. Hračky, židličky i stoleček. Docela je to tam fajn, tak můžeme třeba na kafčo zajít tam :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky holky uau tady se to rozjelo,ja prave dorazila s Ostravy tak uklizim no ja se rano ozvu kdy by jsme mohly my ale urcite musim v tydnu k doktorce s nejmensim na ockovani takze kdo by chtel mohly by jsme se sejit.
Ale ten sraz jako vsichni by byl supr.
No a Moni ty si me vazne potesila stou skolickou protoze hlidani fakt potrebuji kdyby jsme se vydely a rekla by jsi mi vic byla bych moc rada.
Lenanem:Je tak to je supr tak to my radi dorazime a jestly jsem to spravne pochopila tak jste u tenisoveho kutu a detskeho hriste a mam za to ze tam je jeste fotbalove hriste ne?
18. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
jo jeste v utery se lenanem zastavim u vas MC budes tam kdyz maleho marodneho?Copak mu je? ve ctvrtek holky ale nemuzu jedu s nejmensim na cviceni ke karlovu do prahy
18. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
monika:
Tak my jsme taky trosku nachlazeni, spis teda ja, maly ma trosku rymu, ale nebudem ohrozovat ostatni, a nechame to az za 2 tydny, pac pristi jsme u rodicu na Morave.

Ta cukrarna bude dobra na zimu, vim jeste v Uvalech o vinarne s detskym koutkem, dobre tam vari, ale je to na terase :(
19. říj 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
babara:no teda a ja dlouho premyslela kam s detma aby tam byl koutek a oni tam jsou rovnou dva to je dobry :wink:
19. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
babara: uf, tak teď jsem si přečetla tvou zprávu a spadl mi kámen ze srdce. Jak jsem slibovala, že tam budeme - tak jsme se teď probudili. To se ještě nestalo. Anička se v noci vzbudila, že má hlad (to tu taky dlouho nebylo), tak jsem jí řekla, že v noci se nejí a jestli chce, tak jí dám jen mlíčko (mlíko půl roku odmítá). Vypila dvě deci. V pět ráno chtěla další. Nevím, kdy se probudila. Zmizely další dvě deci a v deset na nás jen koukala a smála se. A teď chce k snídani jen banán. No su jak Alenka v říši divů...
Jinak dobrá náhoda - my taky jedeme na Moravu a budeme odjíždět už asi ve středu. Odkud jsi? Já mám rodiče u Brna

Vinárnu beru :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
monika6e:ty jeste kojis?
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Se srazem za dva týdny v Úvalech souhlasím. V pondělí můžeme kolem třetí, v úterý tak kolem druhé, středu dopoledne a čtvrtek a pátek nám je jedno. Je to ta cukrárna nad nádražím nebo jiná?

Jeessiiccaa: malý má od minulého týdne rýmu a kašel. Dnes jsme byli u dr. a ta řekla, že už je docela v pohodě a že můžeme jít zítra mezi děti, tak se uvidíme a poznáme v Křemílku. Jinak sídlíme vedle obecního úřadu - bohužel tam není žádné označení (pracuji na tom), vchod je v z hlavní silnice - jsou tam hnědá dřevěná vrata (na které jsem od úřadu ještě nedostala ovládání), tak těmi neprojdeš - musíš jít z boku dírou v plotě (je tam nechaná mezera na vrátka, s kočárem se tam projede v pohodě). Je to v bývalé hasičské zbrojnici. Pokud by si něco potřebovala, tak mi napiš na: lena_nemeckova@centrum.cz
19. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak to je dobre ze je
Stepanek uz zdravy .Tak my zitra dorazime.Snad se dada zapoji do kolektivu a nebudeme my delat sceny :fearful:
19. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
jeessiiccaa: neee, to ne. Ona byla dlooouho na umělým mlíčku, ale cca v roce a čtvrt řekla ne - ze dne na den odmítla mlíko a savičky a nemohla jsem to do ní žádným způsobem dostat. Takže jsem jí mlíko míchala do hlavního jídla a tak. Nevypila ani sladký mlíko, kakao - zkoušela jsem fakt všechno. Nic. Ani kaše jí najednou nechutnaly. Pak začala kaše a dneska poprvé měla po té době normální mlíko (kojenecký samozřejmě) jen tak. A jak jí šmakovalo...

lenanem: Tu cukrárnu myslím tu novou - vedle Sokola, naproti faře. Je to dole, hooodně pod závorama... Delikatesa se myslím jmenuje
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
monika6e;aha no ja mam starsiho stale na mliku take na UM a maleho taky
Ale je dobre ze bumba a co tak skusit kravske mleko a do toho ji pridat frapko treba bananove nebo jahodove?
19. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak ten muj je na mleku zavislej, 14 mesicu jsem kojila a UM taky miluje a vubec vsechny mlecne vyrobky.

Tak to jsem nevedela ze v ty cukrarne je detsky koutek, to je super, maj tam uzasnou tocenou zmrzku!
19. říj 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
babara:ty myslis vinarnu nad zavorama ?na levo od mesta?
19. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
jeessiiccaa: nepila vůbec nic, i frapko jsme zkoušeli... Ze všeho se jí obracel žaludek. Dneska odpol jsem jí zase zkusila dát lahvičku s mlíkem a šla po tom jako šílená. Tak že by konečně zlom po půl roce?
19. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
:slight_smile: no tak to je supr oni to potrebujou. ve stredu pojedu do uval nechces se tam sejit?
19. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.