• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
autor
jeessiiccaa: na koho to je :slight_smile:?
19. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
monika6e:promin na tebe nebo na vsechny co budou chtit :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
:slight_smile: my měli jet pryč a nakonec jsme ještě ve středu tady, takže kdykoliv. Jen cca mezi 13 a 15h spinkáme :sunglasses:
19. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
monika6e:a jo vy jste mely vlastne jet do toho brna ze? ja budu v uvalech o pul 3 ale musim na stredisko na ockovani s malym takze pocitam ze ve 3 hodiny jsme volni tak ze vy by jste mohly byt o pul 4 v uvalech nebo ve 4?
19. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
tak tak. Nakonec jedeme ve čtvrtek, páč naši na nás ve středu nemají čas...
Půl čtvrtá je ideální. Tak víš co - posílám Ti do interní pošty svoje telefonní číslo a jak půjdete od doktorky, tak pošli sms nebo cinkni a budeme tam do 10ti minut. A kde se sejdeme? V té cukrárně - Delikatese? :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
tak jsem ti taky poslala vzkaz ok to je supr jo muzeme tam a nebo kdyby bylo pekne tak na hristi?
19. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
oukej, tak si to ještě upřesníme. Hřiště by bylo super, aspoň by se ty naše ratolesti pořádně vyvenčily, chichi :grinning:
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
jes: ano, myslim tu vinarnu. Je tam kos s hrackama, zidlicky, stolek, malinky, ale na terase, takze letos uz asi pase.

Holky, ve stredu bych se mozna pridala, ale my spime tak poruznu, tak uvidim, uz snad bude taky lip, dnes jsem pekna troska, pisnete mi na sebe taky nektera prosim cislo. Diky

Jinak ja pochazim taky z J. Moravy, z Breclavi.
19. říj 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
babara: číslo máš v poště :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
babara :taky jsem ti poslala vzkaz :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Diky, holky. Tak snad to vyjde.
19. říj 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem dneska byla na hredesine v MC a pekny davidek si vyhral zacvicil si a tvoril ,Leni diky a at je stepanke brzo fit :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
jessicc: tak to se taky těšíme, určo tam zajdeme, jsem na to zvědavá, ale dneska mám moooc pracovní den a příští úterý budu ještě pryč :astonished:
20. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
plati to teda zitra?
20. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
ahojky, já s tím počítám :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
moni:ja taky uz se balime jeste nakrmim nejmensiho.Posnas me podle cernomodreho kocaru a jeste s jednim ditkem ja silnejsi postava. :slight_smile: pisnu az budu odchazet od dr
21. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
oká, malá před chvilkou usla, takže probuzení vidím tak na půl třetí a pak jsme volný :slight_smile: nás taky snadno poznáš. Štíhlá Anny po mamince (teda než otěhotněla) a silnější maminka po Aničce (teda po těhu), chichi :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
monika :grinning: :grinning: :grinning: to byl skoro rebus :grinning:

Ja se mzna pridam az pozdeji, malej jeste nespi a ani zatim nevypada, pak to mame min. pul hodky.
Ale cislo na vas mam, tak se ozvu jak jste na tom.
21. říj 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
chichi :grinning:
ok, super. Já dneska budu moct tak do 5, možná do 6, páč pak ještě musím s pejskem na veterinu. Měl na zádech bouli a teď tam mám velkou lysinu, bylo to krvavý, teď je to jako stroupek. Jsem z toho úplně nanic, bojím se, co to může být. Včera jsem to nestihla a zítra frčíme pryč, takže dneska už musím (nebo tam zkusím poslat tatínka, ale obávám se, že to neklapne...) :unamused:
21. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
moni tak jak si dopadla na veterine? :cry:
21. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
babara:promin ze sem se ani nerozloucila byl to fofr do toho busu
21. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
jes, v poho.
Me moc mrzi, ze jsem to nestihla aspon o nejakou ctvrt hodku driv, abych s Vama v klidu posedela.

mon, taky doufam, ze pejsek bude v poradku, snad se jeste ozves, nez odjedete.
21. říj 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
babara,snad nam to vyjde priste.Hynecka poradne utahej pre dopledne at pak usne hned a spinkati :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj, to by asi zabralo, kdyz ja jsem ted takova lemra lina, si se mnou posledni dobou moc neuzije.
Ale uz se tesim do Ouvalacku, Hynecek si najde kamose.
21. říj 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
ouvalacku co to je?To je nake materske centrum? :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
to je v dome deti a mladeze takove cviceni pro nejmensi deti, vlastne je tam vicero akci a krouzku:
http://www.mddmuvaly.cz/web_data/doc_pdf/09_10_rozpis_krouzku.pdf
22. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
a to je pekne o tom jsem ani nevedla no me by se libylo cviceni s miminkama ale nevim jak bych stihala uhlidat nejstarsiho.Tak pockame asi do pristiho roku a na jeho vek se ta nic moc nenasla maji tam MS to tam maji jako skolku nebo deti ve veku skolkoveho?
24. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Leni a moni ,jsme nemocni davidek ma 38 a kristianek je sice pres den bez teplot ale vecer mu to taky vyskoci na 38 ,zato oba dva radne chrlchlaj maji rymu jako hrom.Celou noc plakaly oba dva.Takze se omlouvam ale v utery nedorazime do MC hradesin a Moni k tobe taky nedorazime.
26. říj 2009 v 06:45  • Odpověz
Moni jak jste se mely na Morave? :sweat_smile:
26. říj 2009 v 06:47  • Odpověz
Jeessiicca: To je škoda. Doufám, že to není nic vážného. Teď létají samé virózy. Hlavně se brzo uzdravte. Štěpi je už od minulého čtvrtka v pohodě. Smekta zabrala. Jsem zvědavá jak dlouho nám to vydrží.
26. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.