• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
Lenanem:Asi je to jen klasická chřipka dnes večer oba dva bez teplot ale kašlou a mají tu rýmu.Ale Dadulu držím zkrátka doma a jen odpoledne je venku tak 20 minut aby se provětral ale za to je nabalený jako kdyby chumelilo ale hold musí to být.
Mě to taky mrzí měla jsem
Ńáke nápady na tvoření
26. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
hoj, holky, tak se hlásím, že su tu :slight_smile: Na Moravě ok, Anička dokonce ztropila scénu, že od babi už nepojede. Udělala a řekla nám pápá a bylo. Ale zas si tu s náma zvykla, chichi :slight_smile:

jes: napíšu asi zítra, teď jsem sedla k netu a probírám se poštou a je toho nějak moc :slight_smile: Hlavně se uzdravte :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Čau holky, tak jak je, žijete? Jess: už jste ok?
29. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
My jsme porad na Morave.
Moni, a jak to dopadlo s pejskem?
29. říj 2009 ve 23:38  •  2 děti  • Odpověz
Moni ne ne kikinek má virózu a sedimentaci mel vysokou dr už plašila at sním jedu do Kolina ale pak jsme usoudily ze zbytečně zmatkuje takže jsme doma kikinek má antibiotika a další 2leky k tomu.Bobánek můj malý už se takhle čerstvě do něho sypají léky Jinak starší je zdravý.
30. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
babara: tak se pak ozvěte, jak dojedete, moc jsme v té cukrárně nepopovídali :slight_smile:
Prosímtě pejsek je už lepší, musím ještě mazat - zapomínám nějak :-/, ale už je o dost lepší. Teď máme ale veselo, páč fenka hárá, takže to vypadá, že v únoru budou k odběru yokršírci. Už jsem vysvětlila Aničce, že asi budeme mít táááákhle malilinkatý pejsky, jestli chce a jestli se o ně bude starat. Tak to odkejvala. Tak su ráda, že se někdo postará, chichi :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak my uz jsme zas v Uvalech, jestli neumrznem, tak tu budem dal :grinning:

Moni, tak to je fajn, ze s pejskem nic vazneho. Zitra bysme radi do toho MDDM, chystate se?

Jes, jak je na tom malej?
1. lis 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky babaro :slight_smile:, zítra uvidíme, ráno bychom tam měli jít, tak snad se potkáme... Ale... Anička dneska blbla a blbě spadla, takže trošku kulhá. Uvidíme, jak to bude ráno. Já jsem zase pryč, ale manžel mi teď říkal, že je to už lepší. To víš, já byla vyděšená, hned bych s ní jela k doktorovi, ale fakt je, že ona je hrozná bolístkářka, to nám bude ještě týden říkat, že má bebí... Tak když to ráno bude dobrý, určo se tam potkáme :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
babaro:Ahojky ještě máme antibiotika ve středu jedeme na kontrolu tak uvidím ale stále malý spinká tak ti nevím nevím :frowning2:
1. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak my nebyly. Anny celou noc plakala a ráno jsem byla tak vyřízená, že jsem kolem 8 usnula tvrdým spánkem a probrala se až po 9, takže za týden :-/ Stejně jsem celej den jak pitomá, snad už dneska bude lepší noc, uf.
2. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky,
tak my nakonec byli, ale bylo to rozhodovani na posl. chvili, pac jsme trochu zaspali, maly spal az do pul devaty, to je snad rekord, taky byl od 5 do 6 vzhuru :unamused: , navic u nas rano remeslnici, nastesti nas svezl tatka, tak jsme to stihli taktak.
Tak snad nam to, Moni, vyjde pristi tyden, i kdyz je to na nas/me trochu brzy, kdyz mame jit teda jeste pul hodky pesky, tak mozna jeste nekdy zaspime. Dobry je, ze se plati zvlast kazda hodina, a clovek se nemusi nutit, kdyz se to zrovna nehodi. Navic tam je docela dost deti na tak maly prostor.
A coze Anicka plakala? Jste taky nemocni, nebo spatne sny?
2. lis 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
čauky, no s těma dětma v tom cvíču - ze začátku to bylo dobrý, bylo nás tam asi pět, ale nějak ten počet dětí leze nahoru. Už minule tam bylo narváno... Škoda, možná by to měli líp zorganizovat a radši udělat víc hodin, než to všechno narvat do jedné hoďky...
Jinak nevím, co včera s Áňou bylo. Napadlo mě, že jí bylo horko, páč taťka včera dost přitopil v kamnech a ještě dal Aničce spacáček, těžko říct. Mě teda bylo akorát, ale já to mám nastavený tak, že čím větší horko, tím je líp :slight_smile:. Dneska už byl v noci klid, spinkala jak dřevo. Co dneska děláte, :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky...jee koukám že se to tu rozjelo.psala jsem tu někde na začátku :slight_smile: Já jsem z Horoušánek. přištěhovali jsme se před rokem a půl. za měsíc nastupuju na mateřskou :slight_smile: ale koukám že všichni už tu dětičky máte. :frowning2: tak snad si budu mít o čem s vámi povídat
3. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj Renčo, to víš, že jo, vždycky je o čem si povídat :slight_smile: Koukám, že Tedík bude o dva roky s naší Ančí, my jsme 15. února :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky je ja vam tak závidím že chodíte po venku a s dětma na cvičenička.Už se těším až budeme moct jít taky.Už mě to ubíjí být doma zalezla :frowning2:

Renčo jak už psala Monča vždy je o čem hovořit,tak se nemusíš bát. :slight_smile:
Babaro: tohle znám taky teď stávame takto brzy co se změnil čas.A pro mě je to hrozný chodím spát až okolo 1 rano tak jsem jak bacnuta palici
3. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
monika6e: no jestli se mu povede přijít na svět kolem toho 15 :slight_smile:upřímě bych byla radši kdyby se narodil začátkem února.Ale kluci prý chvátají na svět tak uvidíme :grinning:
3. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
holky a na jaké cvičení to chodíte.to je tam jak je pošta?
3. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
rennca: no moc na to nespolíhej, holky si prý zase rádi v bříšku dýl poleží a Anny k nám přiběhla už v 38+0 :slight_smile:
Chodíme na cvičení v DDM v Úvalech. Je to nad nádražím :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Renčo to máš pravdu aspoň můj případ to byl první se narodil o měsíc a půl dřív a druhý už se rval na svět v 5 měsíci ,pak v 6 ,7 ,8 a nakonec díky lékařům vydržel a narodil se o 13dní dřív před termínem
3. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak ja Ti to Renco zas vyvratim, ten muj se musel nechat vyvolat az 2 tydny po terminu a to sem byla presvedcena, ze tu bude spis driv a bude to ryba. A mam poradnyho berana :grinning:
Ty bys radsi vodnare nez rybu?
4. lis 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
babara: no já jsem ve znamení štíra a manžel rak takže by se k nám hodila rybička ale já radši vodnáře :slight_smile: už jen proto že bych to měla dříve za sebou :sweat_smile:

dneska jsem byla na testu na cukrovku. mám ruku jak feták. Musím teda říct že jsem tu o tom testu četla jak je to hnusný ale dalo se to celkem přežít.nejhorší bylo dvouhodinové čekání a 3x píchaní skoro do jednoho místa...to bude modřina :frowning2:
4. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
rennca: tak to musím říct, že testy na cukrovku byly u mě fajn. Každej říkal, jak je to hnusný a mě to hrooozně moc chutnalo :slight_smile: chichi
jinak těžko říct, jestli je lepší ryba nebo vodnář. Já jsem ryba a naši to se mnou neměli úplně lehký, rybičky mají ten svůj svět, kterým proplouvají... Ale když jsem si četla o vodnářovi, páč to je naše Ančí, tak jsem si říkala - uf, no to nás čekají pěkný věci :slight_smile: Fakt je, že hlavičku má svoji už snad od narození a dává nám pěknou školu :astonished:

jess: tak jak jste na tom, už jste se dostali z nejhoršího?
4. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj moni ,jojo dneska jsme byly na kontrole dr rikala ze je to dobre ale pro zichr ma maly dobrat leky rikala ze tim jak je maly jeste tak se jeste bude prat stim kaslem neumi vse dobre vykaslat ale ze ty leky mu bacily zahubily .Tak se mame tedkom drzet at se muze nechat naockovat :slight_smile: ALe hned je to snim veselejsi uz se snayi otvirat pesticky a uchytavat hracky tak jsem rada jen mam obavy z nasi fyzioterapeutky 14 dni diky tomu kašly jsme nemohly cvicit takze ted to budeme mit repete vse od zacatku achjo :frowning2:
4. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
jes: nevěš hlavu, všechno zopakujete a doženete. A co v pondělí cvíčo, půjdete už? :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Moni ja se cvica nebudu zucastnovat aspon ne tedkom ono uhlidat 2 deti neni sranda kord kdyz dada lita tam kde nema.Az bude v MŠ tak potom :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
no jo, promiň, to mi nedošlo.... :astonished:
5. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
moni jestly to bylo na me tak v pohode.
Ale nemysly si rada bych sla ale abych se nervovalala stoho ze ten my tam bude delat scenu a maly brecet no tak to raci je vezmu do lesa.
:wink:
6. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
ahoj babaro, jdete zítra cvičit?
8. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Tak jsme vzhuru, tak teoreticky muzem :slight_smile: Co vy?
9. lis 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky, prosímtě, Ančí se v noci spustila rýma, takže zase máme peška :-/ Dneska mě to mrzí, páč tam byla ještě jedna kámoška, jsme byly domluvený, že se tam sejdem. Tak snad za týden...
9. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.