• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
Ahoj Moni takže marodíte nebo jen má tu rimču a já myslela že by jsme tento tyden za vami prijely ale pokavad smrkate tak nemužeme musím držet maleho aby byl zdravý aby nas už konecne naockovali :confounded:
Jak se máte?
9. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak snad za ten tyden nam to vyjde. My jsme zase spechali, tata nas odvez a uz jsme zas u tchyne v Praze.

Az budete vsichni zdravi, tak zas muzem dat tu cukrarnu v Uvalech.
10. lis 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau holky, no jo, Ančí jen trošku teče z nosu, ale už včera nic moc, takže jen nějakej úlet či co. Podle mě už dneska-zítra bude oukej. Zato já se dnes vzbudila a bolí mě lehce v krku :frowning2: Ale do pátku jsem stejně pracovně out, takže jess: se ozvem v pátek, když budem oká, jo?
11. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
ok tak se ozvete :slight_smile: budem se tesit
11. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Moniko, byli jste dnes na cviceni? My ne, i kdyz jsme byli vzhuru, mame tu remeslniky, o vikendu jsme stehovali tchyni, tak jsem ani nebyla na netu. Ale pristi tyden bych zas sla.
Uz jste vseci zdravi?
16. lis 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky babaro, dělám teď trošku mrtvýho brouka na všechny strany, páč jsme padli celá rodina. Ale mě už je dneska líp, Anny se už té rýmy taky snad zbaví, i když pořád ještě odsáváme a pak už budem v pohodě. Příští pondělí snad už půjdem. Nebyli jsme. No, popravdě doufám, že ve čtvrtek půjdem aspoň na plavání. Tam jsme už taky nebyly ani nepamatuju. A jak se máte, holky?
16. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky tak kouká chřipka mává se v šema.
Nejprve se u nás nachladil dáda přenesl bacil na Kristiána ten to od marodil s antibiotiky když už si říkám supr už můžeme aspoň ven a pak mezi děti tak nám o marodil táta ten už se s toho taky dostává do toho v sobotu měl David teplotu malý jen zvýšenou,ale jsou oba dva bez kašle a rýmy tak nevím co to je Davida dopuji vitaminy a na večer ibuprofenem a malý ten dostává na noc půlku čípku dneska my malý vůbec nechtěl jist stále plakal přikláním to u něho k zoubkům slintá jako prasátko a furt má ručičky v puse takže i protivná nálada by mohla být od zubu ve středu máme očkováni tak jsem zvědavá zda nás vůbec naočkuje snad už jo.
No a já já se držím musím mám moc práce vůbec nestíhám pracuji jen večer a v noci a ráno mám problém vylézt s postele mám kašel naštěstí jen slabý tak doufám že se my to nerozjede pač by to byl u nás věčný kolotoč.
No tak jsem se vám tady děvčata rozepsala tak jdu pokračovat :unamused:
16. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Čau holky,
tak nám se taky pořád něco točí, proto dělám mrtvýho brouka. Co je novýho?
19. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky já jsem v středu ráno odjela se starším klukem do nemocnice a už si nás tam nechaly naštěstí nás včera pustily.Přijely jsme se slepákem.Ale po jednom dnu ho to přešlo tak nás den pozorovaly a nic tak jsme jely včera domů.Čekaly že bud se mu to rozjede a vezmou ho na sál a nebo jse mu spustí chřipka ale ani jedno .Tak jsme si vyzkoušely aký je to pobyt ve špitale :slight_smile: ale fakt pakarná a upřímě říkám jakou měl volnost do posavad už ji nemám mám ještě větčí strach o něj než jsem mela.
21. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
jo, holka, to my známe. Poprvé už ve dvou měsících... Chjo. Jinak hlásím, že jsme zdravé a snad půjdeme i v pondělí cvičit, pokud nebudou padat trakaře. Co plánujete, holky, příští týden? :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak vy takhle marodite, tuk tuk my jsme zdravi.
Ten slepak mu teda zatim neoperovali, jes?

monika, my bysme taky mohli zitra cvicit, pokud budem stihat a nebudem moc lini a tak :grinning:
A co vam bylo ve 2 mesicich?
22. lis 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
babara:zatim ne ale primar rekl ze je otazka casu kdy nas znova uvydi :unamused: jeste nas ceka vysetreni krve tedka ve ctvrtek tak se uvydi ale zacinam nesnaset podzim a zimu to je horzne porad neco kikinek ma yase plny nos a chrochta me vazne picne furt neco.
Pry kdyz to neni fakt nutne tak deti neoperuji moc radi ,no to jako chapu ale zase aby ho to stale bolelo to taky neni dobry vcera si zase vecer stezoval pak usnul a vypsal se stoho takze asi zatim dobry
23. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Čau holky, tak jak jsem plánovala cvíčo, tak v sobotu večer mě něco padlo na průdušky. V neděli jsem padla já a doktor mi řekl, že je to ta prasečí chřipka. Takže tak. Pravda, už jsem měla i horší chřipky, takže cejtím že to přežiju, ale nejlíp mi není. Včera jsem byla přesvědčená, že to je lepší, tak jsem dneska ráno nastoupila na službu do telky. A doslova tu trpím. Pomoooooc. Hrozně moc chci už domů do postele :-/ Chjo, se snad letos už nepotkáme či co. Aspoň nějaký předvánoční kafe bysme měli stihnout...
25. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Tak vy jste porad takovi marodi, to me mrzi.

Je to hruza, kdyz maj operovat tak maly deti :frowning2: Kez byste nemuseli.
A mate odsavacku na vysavac? Je fakt dobra na rymu.

Moni, a citis tu chripku nejak jinak nez normalni? A co vlastne delas v televizi?
25. lis 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
jess: Tak jak jste na tom, co prcek?

babara: začalo mě to na průduškách, teprve až pak chřipkový příznaky. A ty průdušky, se mršky drží :-/ Dneska v noci jsem měla pěknej kašlací záchvat a to jsem si říkala, že už je to lepší. Ale snad jo, jen se mi do toho všeho ještě teď spustila rýma, takže už včera jsem tu pěkně huhňala. A teď zase v tv (jinak bych v tuhle nekřesťanskou hodinu ještě samozřejmě spala...). Moderuju ve Studiu 6 dopravní zpravodajství. Blbý je, že mám ještě dneska večer rádio, ale furt ještě spoustu času sehnat i záskok, tak uvidím, jak bude během dne.... :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:06  • Odpověz
teda moni co to čtu prasatko te navstivilo :frowning2:
no uprime a beze srandy rikam ze i ja se teto nakazy bojim hlavne se bojim abych to nechytla ja a pak deti snazim se ted snima nechodit moc do spolecnosti a kdyz musim na nakup tak maly v kocarku jeste ma plinu pres sebe hozenou a david rukavice a dycha si do bundy mozna si tedka rikate proc tak blbu ale ja se toho vazne bojim

Jinak dada ,zitra snim jdu na krev tak si musime pockat na rozbory zitra se uvzýdi co dal ale nestezuje si
a chripku taky nema jen ho stale boli na ledvinach :unamused:
No a nejmensi ten my posledni tyden usne v pul 7 a vstane v v pul 10 a pak usne az okolo pul 1 rano fakt pakarna :angry:

Moni vybodni se na praci a pekne bud doma v teple a dostan se stoho nehlede na to roznasis prasatko dal a to se nedela ty ty ty :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tak jsme byli vcera zas cvicit a byli jsme pozvani na St, je tam rano psycholozka a bude mluvit o detskem vzdoru a ve ctvrtek od 9 Mikulas. Tak asi vyrazime na Mikulase, snad se ho malej nelekne, ve St neim jestli budem moct.

Co vy marodi, porad stonate?
1. pro 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky my nemarodime my jsme cela zdravi ale dadulu musi drzet zkratka a tak snim nesmim lezt nikam kde je jdilo jinak by chtel vsechno.
My se chystame v patek rano odjet do OV
2. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
ahojky, my už dobrý a byly jsme i na tom Mikulášovi. Kámoška nás vytáhla. Já ještě teda dodělávám zánět průdušek, ale už to není nakažlivý. Tak doufááááám, že v pondělí přijdem konečně i na cvíčo - už to ale nechci zakřiknout. A co příští týden kafčo v cukrárně? :slight_smile:
jess: Jak dlouho tam budete?
3. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojky v nedely se vracime my to nemame tady na dlouho

Jo tak vzhldem k tomu ze ted uz jsem davidkovi povolila trosku dobrutek tak snad cukrarnu zvladneme.
To je dobre ze uz jses uzdravila a prusuky to je svinstvio hlavne aby uz bylo lip
4. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak si to tam uzijte, jess.

Moni, my jsme tam taky byli. To je fajn, ze uz je lip. Pro cukrarnu jsem, krome pondelka a stredy muzem kdykoliv. A ja pondelni cvico taky neslibuju, taky nam to moc nevychazi dle planu.
4. pro 2009 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době se přidávám do diskuse. Kafíčko v cukrárně bych také zvládla. My bychom mohli ve čtvrtek. Úterý a středu už máme plnou.
Jinak Moni už jste otevřeli to baby centrum? Zaregistrovala jsem nějaké nové BC v Úvalech a jmenuje se Krteček.
7. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
taky se přikláním ke čtvrtku. :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak čtvrtek ještě nevím. Má přijet kámoška a budeme péct. Dojede buď čt nebo pátek. Jinak dneska a zítra jsme volné odpoledne, tak kdyby někdo mohl... :slight_smile:

lenanem: neotevřeli, ještě nejsme schválený a musíme ten objekt ještě dost dodělat. To bude nejdřív příští rok, počítám že od září. Původní naivní představy byly od druhýho pololetí, ale to nemáme šanci. S tím Krtečkem jsi mě dostala, ale dalo se čekat, že někdo přijde, když tam nic není. Mrknu na to a uvidíme, třeba to bude něco jiného...
8. pro 2009 v 06:09  • Odpověz
autor
tak jsem něco našla, bude to něco jiného, jen hlídací centrum. Otázka je, jak moc se budou rozšiřovat, co plánujou dál atd. My chceme být spíš "konkurence" jeslí a školky, než takovýho centra. Plus tam navíc chci mít odpolední kroužky pro prcky, příp. pro prcky s mamkama :slight_smile:
8. pro 2009 v 06:11  • Odpověz
Moni, děkuji Ti za odpověď. Hlídací centrum je fajn - asi ho na jaře využiji. Ale školička je super. Pokud by se to povedo od září, tak by se mi to hodilo. Chtěla bych jít od září do práce, malému budou dva a půl roku a v klasické státní školce mi ho nikde nevezmou, jestli mi ho vůbec někdy vezmou, protože u nás na Hradešíně žádná školka není a okolní školky kvůli babyboomu nám moc dětičky brát nechtějí. A náš starosta se k tomuto problému staví laxně. Máte představu jak vysoké budete mít školné?
8. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahoj Leni, to víš, s těma školkama je to naprd teď všude. Kamarádka má stejně starou holčičku jako je naše Ančí a má dvouletou mateřskou. A jesle, protože má trvalé bydliště v Brně (a žije v Praze) by ji stály 8 tisíc. Tak jsme se domluvili, že to nějak uděláme a budeme jí malou hlídat. Obě naše holky si bezvadně rozumí, tak si myslím, že to bude super. Páč ty dvě, jak jsou spolu, tak o nic celej den neví vidu ani slechu. Jsou jako dvojčátka. Emička teď u nás zapoměla láhev na pití a Ančí nechce pít z ničeho jinýho. A pořád opakuje, že je to Emičky :slight_smile: takže tak. Jinak školný musíme propočítat, ale ráda bych se napasovala maximálně do 8-9 tisíc (celodenní hlídání, celý měsíc). A co už vím, že tam bude 1 nebo 2x týdně hoďka angličtiny. Máme výbornou mladou lektorku, šikovnou, tak by byl hřích toho nevyužít. Sama má dvě děti a umí to prckama perfektně.
9. pro 2009 v 06:20  • Odpověz
Vidite to zitra na tu cukrarnu?
9. pro 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau holky, koukám tady úplně mrtvo. A co to předvánoční kafe?
Jinak bab: cvičit jsme nebyli, páč Ančí zase kašlala, tak to neradno pokoušet. Dneska už to začalo být vykašlávací, tak dáváme jitrocelkovej sirup a vypadá, že bude ok. No a maminka teď toho má tolik pracovně, že padám, slušně řečeno, na pusu a už pomalu nejsem schopná do těch 9 vylézt z postele...
Ale čtvrtek mám volno, tak bychom možná kafčo zvládli. Nebo pátek odpo, což? :slight_smile:
Jinak jess leží v nemocnici :-/
15. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ajajaj, je tam s malym?
My nastesti zdravi, minule jsme nebyli, toto pondeli byli cvicit.
Ja ctvrtek nebo patek, mozna oba dny jedu do Phy, ale odpo by to snad slo.
15. pro 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.