• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
autor
super, tak se kdyžtak ozvi, pošlu to do IP svoje číslo a můžem s prckama třeba i na procházku :slight_smile: Jinak jess je tam sama se sebou, chuderka. Včera jsem s ní mluvila. Snad bude brzo v pořádku.
16. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
jejda, tak to maj teda pech :(
taky ti posilam cislo do IP, vidim to asi spis na ten patek
16. pro 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že nereaguji, ale vůbec nestíhám. Minulý týden jsem odjela na pár dní do Stockholmu, když jsem se vrátila syn měl hrozný průjem tak jsem jen prala a přebalovala. Tento víkend mám zase školu a prozměnu malý začal kašlat, takže předvánoční a vánoční návštěvy se u nás moc konat nebudou. ach jo!
Užijte si předvánoční a vánoční čas a přeji Vám pohodové a klidné Vánoce! :slight_smile:
20. pro 2009 ve 04:19  • Odpověz
autor
lenanem: Co máš z toho, bude líp. Teď před vánocema, jako by se všechno zbláznilo. Já jsem v práci pomalu už od nevidím do nevidím. A Ančí začala mít takový stavy, že když přijdu večer utahaná z rádia, probudí se, pevně se mě chytne kolem krku a tak chce usínat. A do vánoc nebude líp... A blbý je, že po nich taky ne, páč se mi rozjíždí nový projekt a leden mám už úplně zapikanej. Holt asi budu makat po nocích, páč tenhle věk Aničky si fakt utéct nenechám :slight_smile: A co ve Stockholmu? Pracovně nebo vánoční nákupy? :slight_smile:
Jinak kafíčko - kdybyste někdo mohli, tak možná středa cca po 16h, což? A možná budu volná i úterý dopoledne, ale to je hooodně s otazníkem. Jak jste na tom. Co babaro? :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak ja dostala od doktorky minulej tejden prikaz lezet a nic nedelat, hrozila mi nemocnici, kdyz se to do pondelka nezlepsi, tvrdlo mi dost bricho a nalehala hlavicka, tak jsem vyfasla magnesko, ale nastesti uz vcera lepsi, tak se mam dal setrit. No jo, to bylo z toho uklidu po malovani... :unamused:
Moni, tak nevim, dodelavam jeste resty jako cukrovi a jeste je i dost uklidu, ale chtela jsem s malym ven uzit trochu toho snehu taky..
22. pro 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Moni, také koukám, že nevíš co dříve. Já mám Vánoce docela pořešené, ale tlačí mě škola. Neměla jsem teď na ni moc času a začínám být ve skluzu.
Ve Stockholmu jsem byla na pár dní za kamarádkou. Potřebovala jsem si trochu odpočinou od kluků a vlastně od všech.
Vůbec si neumím představit jak můžeš zvládat tolik práce.

Hezké a hlavně pohodové Vánoce!!!!!
22. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
23. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
tak koukám že se to nevložilo no nic ,tak přeji příjemné prožitích vánočních svátků.

Babara:já ani nevěděla že si těhotná v kterém měsíci si?
Moni :pustily mě ale mám lítáni ještě v lednu,nepřepínej se ,co před silvestrem máš ňak volno chci ti něco předat.
Leni: koukám taky nevíš co dřív vid?
23. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
ahoj holky, zdravííím po Novém roce :slight_smile: a taky do toho nového roku vše nej. A i když astrologové tvrdí něco jinýho, tak já doufám, věřím a všem přeju, že bude o kousek lepší, než ten loňský. A vzhledem k tomu, že mě se podělalo několik věcí, tak se i modlím, aby to tak opravdu bylo :slight_smile:
jess: měla jsem týden volno, byla jsem u našich, teď už jsem zase zpátky a makám. Jak jste na tom? :slight_smile:
babara: jak je, už jsi lepší?
3. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Vsechno nej do noveho roku!

jeess, a co ti vlastne bylo? Ja uz jsem v 6.mesici, no dobry, uz se trochu vic setrim, bricho obcas tvrdne, ale magnesko pomaha. Tak my jsme k dispozici na cviceni i do cukrarny, kdyby se nekdo pridal...
11. led 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky no ja semoc dobre nemam,bourana se nam manzelstvi a tak prozivam neco hrozneho.
Babara tak se setri kdy mas termin?
Moni už by jsme se mohly konecne nak scuchnout ne?Ale ja tedka marodim sedla na me naka svine chripka ci co to je :unamused:
24. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Holky, tak slavnostně ohlašuji, že jsme zaregistrovaní a máme štempl od ministerstva. RV Úvaly tedy existuje už oficiálně na papíře. Jinak se intenzivně pracuje, rekonstruuje a brzy bude i zařizovat. Doufám tedy, že co nejdříve cca březen/ duben odstartujeme :slight_smile:

Jess: Na toho scuka už je zbytečný odpovídat, ne? Chichi... to byl hukot :grinning:
31. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Moni, tak to blahopreju, tak at to hezky odsejpa, kde ze to presne ma byt?

jeess, to je mi lito, ale snad se to zase spravi?
Termin mam koncem dubna.
2. únor 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
hoj holky, tak to koukám jak blázen. Jsem tu dlouho nebyla a takový změny - myslím na koníkovi.
Jinak bych vám ráda oznámila, že jsme právě spustili naše internetové stránky www.mamanamaterske.cz
Ještě přibudou soutěže, receptíky pro dětičky, poradny lékařů a v druhé půli roku i bazárek. Jsme i na facebooku, tak se přidejte :slight_smile:

babara: Tak jak to s Tebou vypadá, jsi ještě celá? :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Monco,
super stranky, a jak to vypada s tim RC?

Jeste jsme 2v1, celkem v pohode, jsem si rikala, ze ti napisu, jak ses na tom s casem, ze bych nekam rada vyrazila, uz je krasne, snad to vydrzi.

Kdyz budete mit nektera cestu do Uval, tak se ozvete, ja tady vlastne nikoho porad neznam :frowning2:
22. bře 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky babaro,
no zrovna je u nás Jessica - nechceš dorazit na kafčo? Akorát jsme v Dobročovicích. Pošlu Ti svoje číslo do pošty. Jinak na RC nám padly prostory, tak sháníme volnej domek se zahradou nebo velkej byt ze zahradou. Kdybys o něčem věděla... Všechno je připravený, jen ty prostory nás trápí :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, to se tady dějí věci :fearful: Také jsem tu hodně dlouho nebyla. Není čas - stavba se opět rozjela, moje škola také (ta se zatím stále nezastavila, už se těším až budu mít po státnicích). Je to fofr.
Mončo, stránky vypadají krásně - jen jsem na ně na chvíli nakoukla. S prostory neporadím, ale hlídání bych potřebovala. Snažila jsem se sehnat školku (od ledna 2010), ale neúspěšně, hlídací koutek Krteček se nejspíše bude zavírat (tam hlídání také nebude). Zaměstnavatel by mě od ledna potřeboval a já nemám žádné hlídání. Pokud nic neseženu, tak o práci přijdu. Je to takové prekérní situace.
Jess: říkala jsem si, že se musí něco dít, když si se tak dlouho neukázala v MC. Ale o nic si nepřišla od vánoční besídky tam chodí jen pár lidí a až začne být hezky, tak to úplně zavřu. Nemá to cenu.
29. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Oprava od ledna 2011.
29. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
lenanem: je na Tebe nějaké číslo? Třeba bysme se nějak domluvili. Už s manželem hlídáme holčičku kamarádce, jedno další bychom tady zvládli v pohodě. No a od toho ledna snad už budeme v Úvalech oficiálně. Teda doufám, že dřív. Ted se máme jít podívat na nějaký dům, je to od kolegy z rádia, tak uvidíme :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Moni, pošlu Ti mail a číslo do IP. Teď jsme tedy už týden nemocní, ale až se dáme dohromady, tak se můžeme potkat v Úvalech a všechno probrat. :wink:
3. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Holky, kde se zada o porodne a rodicak? Nasla jsem ze snad v Pze na namesti republiky jsou podpory pro prahu-vychod???
18. kvě 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak s radostí oznamuji, že 1.9. slavnostně otevíráme RC Úvaly. Sehnali jsme pěkný pronájem v domku se zahradou cca 5 minut od náměstí. Zhruba do 14ti dnů budou funkční stránky www.rcuvaly.cz, tak mrkněte :slight_smile: Mimo to, že budeme fungovat jako klasická školka - jen s víc hudby a angličtinou, budou tam i různé aktivity (dopoledne i odpoledne) pro maminky s dětmi a děti samotné - angličtina, kurzy, domlouvá se yamaha škola. Tak se někdy přijďte alespoň mrknout :slight_smile:
2. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@monika6e tak super, koukam, ze stranky funguji, parada, uz se tesime na podivanou! Ceny jsou opravdu ok, myslim, ze Hynecka aspon na jeden pulden prihlasim. A moooc blahopreju k dalsimu tehotenstvi :dizzy_face:
16. srp 2010 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
@lenanem :Promin že jsem se v MC neukazala ale dostat se tam neni takovy problem jako dostat se nazpatek domu a uprime rikam ze diky svemu zdrav.stavu se nemuzu tahat jeste s dadou v naruci a jeste tlacit kocar pred sebou.
Takze jsme prestaly chodit!
Ale je to blbe ze i ostatni prestaly chodit .Koukala jsem ze vam stavba pokrocila ze vy se budete stehovat driv jak mi :grinning:
17. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@babara :pro prahu vychod muzes zazadat bud v brandyse stara boleslav anebo na Praze 1
17. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
hoj holky, tak dokončujeme přípravy na otvíračku. Toho prvního tam budeme mezi 9-13h, tak přijďte. Děti se tam vyblbnou a my můžeme pokrafat. Tak se těším :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@monika6e Ahoj Moniko, gratuluji k RC! Bydlím v Uhříněvsi a takové RC tady chybí...je složité ho založit?
4. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@monika6e wow RC chvalim, urcite je to super napad :wink:
7. zář 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po strašně dlouhé době, ale dělo se tak strašně moc věcí, že jsem nestíhala.
Nejdříve bych chtěla Monice moc poblahopřát k otevření RC a k těhotenství. Určitě se přijdeme k Vám do RC s kamarádkou a s dětmi podívat. Stránky vypadají super. Jen se chci ještě zeptat jak se cenově bude pohybovat kurz zpívání s kytarou.

Jani, jak Ti je? Stěhování plánujeme na Vánoce. Snad se to povede. Je toho ještě strašně moc. Ne, že by nám bylo u našich špatně, ale...

Mějte se hezky. Lenka
9. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
lendam: ahojky, jj, je možné ho založit. To založení je docela snadné. Ten zbytek už horší. Všechno si děláme sami, takže jsme vycucnutí fyzicky, psychicky a hlavně - finančně :grinning: Odměnou nám ale je, že už tam máme prcky, šikovnou paní učitelku a bezvadně to běží. A hlavně - děti jsou u nás spokojený a některým se nechce po celém dni ani domů :grinning: Jestli by se Ti do toho u vás chtělo, tak přeju hodně sil! Dětí je teď holt hodně a školek málo, tak s tím něco musíme udělat alespoň my, ne? :slight_smile:

lenanem: jasně, určitě přijďte. Rádi Vás uvidíme. Jen dej kdyžtak vědět dopředu, stačí přes ten mail, občas jsem rozlítaná, tak abych tam byla :slight_smile:
12. zář 2010 ve 03:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.