• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Úvaly u Prahy a okolí

(Zamčená)
9. června 2011 
autor
Ahoj holky, tak jen malé info - kdybyste se nááhodou chtěli do našeho RC přijít podívat. Nějaký dobrák z okolí (dle úřadů je to "konkurenční boj"...) na nás poslal úřady (a jak jsme zjistili, nejsme jediné RC, komu to udělali...). S úřady teď bojujeme a zjišťuju, že existuje tisícovka výkladů stejného zákona. Zatímco ŽÚ po nás jde a tvrdí, že nelegálně podnikáme, tak Ministerstvo vnitra tvrdí, že vše je 100% ok a ŽÚ jde po nás nelegálně. A teď si vyberte. Tlaky ze všech stran. Takže jsme se rozhodli do listopadu ukončit provoz našeho RC Úvaly. Navíc se nám podařilo sehnat od listopadu celý rodinný domek k pronájmu, i s velkou zahradou, takže od 1. 11. budeme v činnosti pokračovat zde (kde to je se dozvíte koncem října z webu - který je teď - projistotu - nefunkční). A do té doby se snad s úřady domluvíme. Nebo dohádáme? Těžko říct... No jo, holt jsme Češi, a jak řekl můj právník - práskání a "povinné hlášení" je povaha ubohého českého človíčka. A český úředníček si zase potřebuje zvedat sebevědomí. Bohužel, ach jo.
9. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
@monika6e jejda, tak to mi je lito, ze vam delaj problemy. Je to fakt hruza. A kde budete od listopadu?
31. říj 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Leni , no nerikala jsem sem to ze d riv budete bydlet ve svym nez mi, ani je to tady my se teda budeme taky stehovat do skvorce ale k brachovi od alese do bytu.aspon to budeme mit vetci nez tady.A jak mi je ael jo jde to za par dni mam nastup na operaci a jeste ke vsemu me odbjednaly na jednodenni tak uvidime jak to dopadne
3. lis 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
@babara zařizujeme domek v Jungmannově ulici. Doufám, že cca od půlky listopadu (max. už od prosince) tam budeme moct "znovu začít" ofiko... Zatím je tam jen yamaha školička a pořád se maká... Nechcete se v úterý přijít podívat? To bych tam měla být....
4. lis 2010 v 07:06  • Odpověz
@monika6e muzem se prijit podivat. Na tu Yamahu jsem slysela dobre ohlasy :wink:
4. lis 2010 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
@babara jasně, že můžete. Já jsem teď v nemocnici (prcek chce ven..), ale snad mě co nejdřív pustí. Pak bych Ti poslala číslo na paní Behenskou, co u nás učí. A mohla bys nezávazně přijít na ukázkovou hodinu. Já tam chodím s Áňou už odmalička a je to fajn...
9. lis 2010 v 08:02  • Odpověz
@monika6e jejda, tak to se setri! Jeste mate cas! Nekdy bysme se teda stavili, az Ti bude lip a budete mit klid.
12. lis 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
@babara jasně, jsem pro. Jen dám vědět až příští týden, po kontrole, uvidíme, co se mnou bude dál... :slight_smile:
13. lis 2010 v 05:17  • Odpověz
ahoj všem, zkouším otevřít znovu tuto diskusi, hledám mamču nebo nastávající mamču z českého brodu, úval a okolí, je tu někdo?
27. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj @hedushka ja jsem z Uval, ale v Brode jsem jeste nebyla, to spis jezdim do Prahy. Ty se nekdy vyskytujes v Uvalech?
@monika6e tak jak se mate? Je Marecek hodne miminko? Koukam uz mu budou 4 mesice, to to leti! A jaka je Anicka segra?
23. kvě 2011 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
@babara ahoj, úvaly taky znám jen trochu, před těhu jsme jej dost projezdili na kole a přítel má v úvalech sestřenici, ani brod příliš neznáme, jsme vlastně luftaci, kteří se jen odstěhovali z Prahy, a do Prahy jezdím docela i teď často, i když už do práce nechodím..
24. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz
autor
@babara ahojky, dík za optání. Bysme se mohly taky někdy vidět, což? Pravda, docela nestíhám, zase už od 5týdnů Marečka pracuju, ale v Úvalech jsem docela často :slight_smile: Mareček je neskutečný zlatíčko, fakt hodnej. Miláček, pořád usměvavej... Je to paráda. Anička - no to je kapitola. Ta mi dává pěknýho "čouda", asi žárlí, ale co ta mi dělá... Tak kdyžtak se ozvi, rádi Tě uvidíme :slight_smile:))
27. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz
@hedushka tak kdyby ses nekdy v Uvalech ocitla, klidne dej vedet. Jinak jake mas tehulkovani?
@monika6e tak to je fajn, ze Marecek posloucha. Anicka si snad zvykne, u nas uz si deti krasne vyhraji a maj se radi, i kdyz Hynecek taky obcas zarli. Vzali mi ho do skolky, a bojim se, ze se bez nej Tanicka bude nudit.
Co vase RC?
Kdyz budes mit v Uvalech nekdy trochu casu, muzem do cukrarny treba ;)

Jinak tip pro Uvalske: http://www.bonybony.cz/recommendor/vl9/deal/560/url
6. čer 2011 v 01:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
@babara nooo, dík za tip. Docela bych na kosmetiku šla, potřebuju jako sůl. Jen vymyslet, co s Marečkem. Taťkovi stačí, že ho hlídá, když chodím do rádia :slight_smile:
No Anička má Marečka moc ráda, ale mám pocit, že ta žárlivost přerůstá v nějaké negativní období (ne a ne a nebudu to dělat) :astonished:
RC - no musím dodělat webovky, koncem června bude zápis. Ale vzhledem k tomu, že máme přihlášené děti od září, nikam nepospícháme, přes prázdniny nějak není moc zájem. Navíc září/ říjen odstartují i kroužky. Tak si ještě prázdniny necháme volné. Teda volné - manžel plánuje, že tam udělá takové veřejné "hřiště" na zahradě, i s bazénkem. Mamči si budou moct dát kafe, přebalit a nakrmit děťátka... Vstupné dobrovolné :slight_smile:))
Jinak co se týče času v Úvalech - jak budu mít vidinu volna, zavolám :slight_smile:
8. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz
@babara ahojky, tak ok, tenhle týden sice už to nestíhám, ale klidně v příštím :slight_smile:)
9. čer 2011 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.