• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
s to je dobrý, že tě chce :grinning:
10. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
mě už ten můj nechce, teda říká, že by chtěl, ale nemá sílu :grinning:
10. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
lussi já se prej hezky kroutim když jsem opilá a trsám...a v sobotu jsem nějak tancovala u vaření v teplákách a prej ať udělám striptýz....tak jsem mu hodila mokrej hadr na hlavu.a já mu řekla a´t se předvede sám,tak to fakt udělal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .a když už to přišlo tak si to vyzkoušim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale možná premiéra bude až na vánoce,ať si chlapec nezvyká,to nebudu dělt pořád,ne? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by se ze mě stal alkoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
no tak to je dobrej, že to absolvoval :grinning: Udělej mu to teď, na Vánoce mu udělá Vánoční a pak máš čas až do Velikonoc :grinning:
10. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
jojo,oba víme že ta touha a chtíč opadne tak si to zatím užíváme :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
jo,já koukala jak péro z gauče :grinning: :grinning: :grinning: teda vlastně na péro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taqk jo,vidim to na čtvrtek :wink:
10. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
To budeš dva dny trénovat???
10. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
no musí si přece nechat namontovat do obýváku tyč ne? :grinning:
10. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Pravda, to mi nedoteklo :grinning:
10. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
jenom dneska,vašek přijde až ráno z práce a zítra má noční střelby,takže čtvrtek :wink: :wink: :wink: ale to jdeme do divadla a pak asi na chvilku do hospůdky,tak se aspoń picnu a budu mít odvahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Hlavně, aby jsi si to prádýlko po té hospůdce dokázala správně obléci!

Co vlastně Latu a její éééérotické punčocháče s dírama??
10. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
já půjdu rafinovaně v tom,a na to si vezmu černý zavinovací šaty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak ve filmech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to bude prdel :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Tý woe, fakt jak v americkém filmu, to bude doják :grinning: :grinning: Prety women hadr :grinning:
10. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
ano, možná i na dojení dojde :grinning:
10. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Až potkáte v pátek hodně vykulenýho poldu v Praze, toť Venda :grinning:
10. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
já myslim,že kokotáta by se pochcal smíchy kdybych mu dělala stryptýz :grinning: :grinning: :grinning: a punčocháče díky bohu odpočívají v šuplíku - řekla jsem,že si je vezmu teprve až kokotáta zkusí tanga co jsem mu koupila k prvním vánocům a ještě je neměl na sobě - mají takový ty chrastíci očíčka a uši jako že to je slon a je tam díra na chobot a on si je ani nevyzkoušel :grinning: :grinning: :grinning:
teda já chtěla spát,ale mě se od vás nějak nechce,když večer tady nikdo nebude.. :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: Latu, taky dobré spartakiádní duo :grinning:
10. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
jany nevim jak v praze ale v ústí půjde vykoulenej venda jak hurvajs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Já tady kecám a v krbu chlad, ještě jsem nedošla ani pro dřevo a za chvíli tu je drahouš.... Až ho uslyším, vezmu koš a půjdu a že jsem teprve přijela dom :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Jé, promiň, jsem tě šoupla mezi Pjažandy :grinning:
10. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
latunie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
jany to mi liichotíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a v sobotu jedeme do Polska na vánoční nákupy a na mě je to tak brzy že vůbešc nevim co koupit,a ani nevim jestli vyměnit prachy.....
Myslím, že Musilka tu za chvíli bude mít přísun pacientů :grinning:
Tak a je to tady..., letím s košem
10. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
já jsem zralá pro musilku už dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
když jsme u chobotů......Koukněte někdo na film "Někdo to rád blond" je tam lekce jak s ním zacházet :grinning:
10. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
nejlepší je jak si ho mlátí u hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
o hlavu :wink:
10. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
já mizim fičundy :grinning: tak pá zítra, zítra si vymyslím nějaký pořádný těhu příznak :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.