• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu pápá :grinning:
10. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
přesně to jsem myslela :grinning: :grinning: :grinning:
čus latu, já to taky za chvíli balím :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
tak já jsem sii objednala pizzu a už ji přivezl hezounek :wink: :wink: když jsem sama tak se mi nechce vařit.. :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Hezounek, jo :grinning: ??? A co Tvoje erotický prádlo :wink: ?? To zůstalo v šuplíku pro manžu, že jo :sweat_smile: :sweat_smile: ??
10. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
jojo,zatim je v šuplíku,teď jsem se přežrala takže svíjet se před zrcadlem s nacpanym panděrem nechám na později :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo,je to kámoš bráchy je sexy,takovej koloušek :wink: :wink: :wink: mám pod pizza jeho tel takže volám rovnou jemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a on už ví jakou,si mě pamatuje :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak to máš i s protekcí :grinning: :grinning: ..
10. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
jinak to dneska nejde :wink: :wink:
10. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Čus po ránu :sweat_smile: :sweat_smile: ..Tady je příšerný počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , "chčije a chčije" jak říkal pan Kemr v jednom filmu :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
čus holky jak se vede?
11. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko,
tady je taky hnusně, ale bylo i hůř, zatím totiž neprší a já déšť nesnáším, protože nesnáším deštníky.
11. lis 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
no leni, kde jsi byla prosím tě?!
11. lis 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
v tý pakárně kde jinde ,od rána do večera ,ale už jsem to napravila a dneska jsem po včerejším asi stém výstupu oznámila ,že odcházim a můžou si najmout další chudinku ..kterou už dopředu lituju a i všechny bezva holky který tam dělaj ..to neni práce ,to je očistec
11. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Zdravstvujtě :slight_smile: , tu je taky "kemrovsky".

Leni, baba bude čumět, že jsi nepřišla :wink:
11. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
no povídej, přeháněj! :grinning: Co tam s tebou dělali? Šéfová buzerovala?
11. lis 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
je to korporejšn baba a dcera :grinning: :grinning: :grinning: nevim která je větší svině ...na dnešek se mi ještě blbě spalo ,ale snad se z toho brzy vzpamatuju ,co jsem živa toto jsem nezažila ..
11. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Teda leni :wink: , no ono někdy je lepší jít pryč, dokud ještě nějaký nervy máš :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Ti matlaly med kolem huby, slibovaly smlouvu a pak couvaly a chtěly ušetřit a tak jenom brigádně, že?
11. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
lussi když mě příjmala říkala ,že jsem velmi příjemná a mám hezké velké oči a nakonec moje milé vzezření a moje velké oči byly důvod k odchodu ,odešla jsem sama ,nesnesla bych aby mě ta kurva vyhodila ,vůbec se to netýkalo práce,každý den si vymýšlela nové a nové věci které mám na sobě změnit ,abych mohla dřít jak pako za pár korun v jejich velkolepém podniku ,kde jen klamou a okrádaj lidi ..dvojkový zboží nakoupený v ikee prodávaj za jedničku bůhví odkud ..
11. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
jo a to že dostanu smlouvu odkládala den ze dne až mi včera oznámila ,že možná za týden ,ale do konce roku brigádně a to byla poslední kapka ..bylo to přesně jak jsem tušila ,v blbinci zaplácnout vánoce a nazdar ..
11. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Takže zafungoval pud sebezáchovy :grinning: :grinning: .. To je dobře :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
janý už jsem jí dneska volala,že už nepřijdu prý mi to spočte a mám si dojít pro peníze ..doted jsem neměla jedinej papír v ruce ,že někde dělam...a kdoví co mi daj když brigádně to mělo být 50kč na hod. kdybych šla brigádně do billy kde si odpípam svoje tak to mám za 70na hod.
11. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
holky to vám řikam ,tohle je zkušenost jak bejk .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když už jsem tady jenom furt bulela i vladís uznal at s tim fláknu ..
11. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
a co jsi měla jako na sobě změnit? Jít na plastiku s očima? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Za pade na hodinu, to je docela dobrý výsměch a když na to není papír, kdoví, co ti baba vysolí. Špatná zkušenost, je někdy moc dobrá zkušenost!!!
11. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
to jsou ale ku.vy! Ale je to zkušenost k nezaplacení, to je pravda.
11. lis 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
lussi zřejmě by to viděla na plastiku očí a liposukci a pak taky našít milej úsměv..prostě už si hledala blbosti který mě osobně děsně urážely protože to nebyla pravda ani náhodou ..že nezdravim lidi ,že se válim po pultě že nic nedělam apod. to by si tam nikdo ani nedovolil ..asi zkoušela co vydržim,až jsem z tý svině dostala opar z nervů...no škoda mluvit ..když si vemu jiné lidi ,taky se nechovaj tak jak chce ,prostě ve slabé chvilce přiznala ,že zapomněla na něčí dcerku no a to je celá věc ..
11. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Leni, doma je to sice na budku a potřebuješ orazit mezi lidma, ale psycho teror k snažilkování nepotřebujeme
11. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Přesně, moje řeč jany :wink: .. Sebezáchova je prostě důležitá :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jednou jsem měla takovou vedoucí, že jsme se s holkama klepaly :angry: , jen co jsme slyšely ty její příšerný podpadky :stuck_out_tongue_closed_eyes: - chodila na takovejch jehlách a slyšet ji bylo po celým patře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Neutekla jsem a jak bývá mým zvykem, vážila jsem 43 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože jsem nebyla schopná jíst - z nervů :grinning:
11. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
holky já měla poslední dva veducí chlapy a je to o úpně o něčem jiným. Ten první byl takový milý strejda do nepohody a teď tomu současnému je 30 a je taky v klidu, buzerace od něj bych řekla vybec nehrozí :slight_smile: Před tím jsem měla za vedoucí ženské a to neklape, fakt že ne, to byly takové fičundy, že by se o tom dala napsat kniha.
11. lis 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.