• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jdu hledat jinou fotku, už se na ten svůj ksicht nemůžu dívat, takže soráč :grinning:
11. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
To asi jo, chlapi jsou jiný :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
vesměs jo, sice se taky nejde pár kreténů, ale vesměs je to ok :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
zapomněla jsem si mobil doma, jsem jako bez ruky :sweat_smile:
11. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
A jé, lussi mění image :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Já mám šéfa o pět let mladšího a vzájemně si nebereme servítky a když si to situace žádá, dokážeme se poslat do prdele. Jo a má hořký maso, páč je zrzavej :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Tys ho chutnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???
11. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Otestovat se musí všechno, ale tohle říkali jednou v telce :grinning:
11. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
A kruci :grinning: :grinning: :grinning: .. Já jsem teda dost pozadu :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak, jsem inkognito a hotovo.
latu má zase báječné historky, tak nikam nechoďte :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Copak latu, zaspala, ne :grinning: :grinning: :grinning: ??
11. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Už cítí pohyby??????

Co to je za ksichtík???? :angry:
11. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
nasral :grinning: Já mám dneska den,teda, vám to zkopíruju z toho co jsem psala lussi do mailu,protože nemám energii to popisovat znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tady to máte, jenom vytečkuju sprostý slova:

Jsem teď dorazila a už jsem mega nasraná - kvůli smradům co je jezděj zadarmo a musej si na to nechávat točit lístky mi ujel rychlíkovej přípoj na Prahu,takže jsem musela čumět na zastávce, pak jel samozřejmě zastávkovej bus, do toho zácpa jak prase,protože nějaký hovado zase nedobrzdilo, během přesunu ze Smíchova na Pankrác jsem poslala jednoho rozdavače letáku dopudele a na schodech jsem jedný 3,14če řekla,že je 3,14ča - rozdavač letáku mi pořád něco nutil, skákal přede mnou jak opice,že prej si to musím vzít, "nechci" pro něj nebyla odpověď,tak jsme ho poslala dopudele, doběhnu na schody,slyšim že přijíždí metro,tak to chci seběhnout a jedna kráva se taky rozběhla,jenže doběhla do půlky schodů,zjistila,že to není její metro a zůstala stát,takže já samozřejmě nemohla běžet dál - tak jsem jí nějak automaticky řekla "dobrý 3,14čo,ostatní to třeba chtějí doběhnout" - jsem si to ani neuvědomila,já už to slovo používám automaticky :D No a teď jsem se konečně dobelhala do práce, samozřejmě mě viděla žofina že jdu pozdě,tak tady budu muset trčet do pěti, jsem nasraná a jak si tady tak nadávám,tak mě vytáčí ještě ten pičus co sedí vedle, protože mi pořád říká,ať nejsem naštvaná - SE.E MĚ TO TADY!!!!!!!!!!!!!!!

tak to jenom tak stručně abyste věděli jako mám dnes náladu :grinning:
11. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Teda latu, báječná cesta do práce :grinning: :grinning: ... Mně odešla pekárna chleba - nechce míchat :angry: :angry: :angry: , tak ji jdu umýt a nachystat na reklamaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jak to bez ní vydržím, to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Latu, dobrý, jsem si to přehrávala v očním pozadí jako akční film....
Tak se tak nečil a mysli na to, že je dnes zástrčkový den :wink:
11. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
a ještě jsem kousla tady v práci do mobilu - bo jsem si myslela,že strkám do huby rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A teď jdu volat tchánovi :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
A co zuby, dobrý :grinning: :grinning: ???
11. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
No to mu zavolej a všechno mu tak barvitě vylič..... nebo mu budeš nadávat, že ti zabalil špatnou svačinu??? :grinning:
11. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
já mu musela zavolat,protože jsem mu to předtim nezvedla - zase nadával,kdy přijedeme,takže to ve mě zase vaří :angry: a ještě tady pořád někdo chodí - teda někdo - náš nový kolega, špeh od fíče vedoucí,takže si musim dávat pozor,aby neviděl,že mám otevřený net :angry: :angry: :angry:
11. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
myslim,že jsem na pokraji svých psychických sil :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
jo a zástčkový den asi nehrozí,když mi zase slintá 3,14ča - a to ten utrouš polykám,tak fakt nevim kde je chyba tentokrát,ale vždycky když ho nasadim,tak to začne - ale nejsou to jako kvasinky,to zase ne, spíš mě napadlo,jestli jak mám po tom utrouši hodně hormonů nemám nějakou zvýšenou prodkuci frndího hlenu nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Já to mám po utrouši taky vždy, jak ho vysadím..., ale já zavádím..., pak vždy nasadím Rosalgin výplach a je to dobrý
11. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
no já myslela,že to je taky z toho jak zavádim,tak jsem myslela,že tento cyklus s tím vyběhnu a budu polykat a ono to stejně nepomohlo - teda je to trochu lepší,ale stejně je frndička ráda že má klid a nějaký chobotkový návštěvy nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ten rosalgin ale zkusim :wink:
11. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Je fakt dobrý, já stále trpím, stačí i někde prochladnout a tak jsem zkoušela kde co a toto je fajn. Jsou to pytlíčky s práškem, ten rozpustíš a pomocí aplikátoru vypláchneš mušli a může se to i preventivně, je to taková dobrá hygiena a můžou prý i těhotné. Jen si musíš k tomu koupit i ten aplikátor, je to něco na způsob klystýru.
11. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
asi taky někdy zkusím tu Rosalindu :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
:slight_smile: Zkus, ale ne3,14 to :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Modrý přeliv dnes asi nacvičuje :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
a nebo se zamotala do těcho síťovek a čeká na vášu až jí vysvobodí :grinning: Jo to žrádýlko z pekáče bylo mňamozní - jen doporučuji dělat to z dvojnásobného množství, protože je to tak dobrý,že už je to skoro sežraný a to jsme jenom dva :grinning:
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak myslíš neškudlit a koupit rovnou 2 kg masa??? :grinning:
11. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
jojo a udělat to do pořádnýho pekáče :grinning: a jak o tom tady píšu,tak mám strašnou chuť jít domu a nacpat se tim zbytkem k prasknutí! Takhle dojde domu dřví kokotáta a na mě toho moc nezbude :cry: :cry: :cry:
11. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.