• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
já vám jdu říct,že tu budu ještě čumět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
To jsme rádi :slight_smile: , tedy aspoň já, nevím, jestli tady ještě někdo zůstal :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
já tu měla kámošku tak jsem uvařila za její přítomnosti aspon buřtguláš a čekam na vladíse ,potřebovala bych aby mě dovezl vyreklamovat kozajdy ..
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
matka se tu jenom mihla a už je zase v luftu a striptýzovka se tu ještě neukázala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
normálně ta jedna kozajda má tak slabou podrážku že se smáčkne při došlapu a ty šmajdáš .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nejdřív jsem si říkala že to bude haksnou a jak jsem to furt vyrovnávala tak mě ta hnáta začla bolet a pak mě napadlo to zkoumat podrobněji a hnátou to neni ..to se mi ulevilo .. :grinning: :grinning: :grinning: stará a ještě šmatlavá ..to by mě chybělo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
to máš kozajdu z nějakého papundeklu ne?
11. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
no nějaký papírovky asi do rakve nebo co ..
11. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
leni no bože tak si na ní zespodu přitluč fošínku a bude to podrážka jak má bejt :grinning: :grinning: :grinning:

matka neni v luftu matka hoří páč mě tak šíleně pálí žáha že to nejde ani popsat. Splácala jsem nesourodý žrádlo a teď se divim. Je mi blbě a kňučim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nikdo mě nepolituje. Akorát pes. Ale ten se před chvíli poblil a já to musela uklidit a bylo mi ještě gůř.
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
vidíš, posvi tě bylo líto až se z toho poblil :grinning: ale já tě lituju a nebleju u toho :slight_smile:
lení tady už dneska byly i peřinky do rakve,tak teď už máme i boty :grinning:
11. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
posvi :grinning: :grinning: ??? Už jsi unavená, že jo :grinning: :grinning: ?? latu, těžkej den od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
posvi ? Jako pošvi ? Pšovi mě možná líto bylo ale pošva tu nemám :grinning: :grinning: :grinning:
a jsem kráva největší fakt. Buď jako včera uklízim jak dežo a pak mám večer křeče nebo plácám žrádlo až mi je blbě a nebo jko teď si přečtu super článek o děsivým porodu a postiženým děcku a je mi jasný že teď budu mít naprosto úžasný sny :pensive: Přijeďte mě někdo zastřelit zkoušim to vysvětlit pšovi ale von to neumí má krátký packy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
musil, to je úplně normální těhu stav :wink: :wink: !! Znám to :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
schimi to jsem ráda že je to normální už jsem zvažovala zejtřejší výplach mozku v práci :grinning:
11. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
mám nějaký depréze :rolling_eyes: :grinning:
11. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
To nic, fakt, já měla sny o dvouhlavým dítěti :angry: a tak podobně :grinning: :grinning: .. Četla jsem zrovna knížku o anomáliích a dost jsem se v noci několikrát vyděsila:grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
pošva sem,pošva tam :grinning: :grinning: musil na moje sny nemáš - včera mi utekl kokotáta a já mu nadávala,že je hajzl,že už taky mohl ten tejden počkat než bude vidět jestli IUI vyšla nebo ne a on po mě házel pytlíkový gulášovky a dělal bla bla, no a dneska jsem ho pro změnu podvedla já s doktorem Benešem z Ordinace v růžový zahradě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
schimi počkej schválně ti do IP pošlu odkaz na ten článek o tom porodu.Je to z porodnice tady v okrese nikdy jsem tam rodit nechtěla takže mě to nijak nepřekvapilo ale je to prostě děs a hrůza :unamused:
11. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
latu to já musiotce od toho srpnovýho tentononc ve snech furt vidim šukat s jinejma :grinning: mám to nějaký tam zakořeněný a nemůžu to vypustit. Ale pytlikový poblifky po něm teda neházim to ne. Akorát když se z toho snu zhnusená probudim tak ho vší silou kopnu von zařve a já dělám že spim a že jsem to udělala ze spaní :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
:grinning: musil, to je nejlepší, taky tak manžu mlátím :grinning: :grinning:
A ten odkaz neumím vyzvednout :grinning: :grinning: ale není to nutný, tady máme taky fajn horory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
no já ho normálně přes den jako nemlátim :grinning: :grinning: to jen jak se v noci ve mě nahromadí ten vztek ze snu tak ho čutnu :grinning:
11. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Jasně :wink: , ono by to ve dne ani tak neprošlo, že jo :grinning: :grinning: ??
11. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
schimi no jako což to ono by to asi prošlo ale to mám k němu přijít kopnout ho do holeně a říct promiň chtělo se mi ?? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: tahle v noci člověk nemusí nic vysvětlovat :grinning: Je to takový postelový násilí :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
latu teď mě napadlo proč zrovna s Benešem ??? CHceš jet do Vegas místo Gábiny co :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
latu si vybírá :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
latu chce do Vegas :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
latu hlavně nezapomeň že s nim čeká dítě Tichá jo :grinning:
11. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
To je možný :grinning: :grinning: , asi chce zkusit štěstí v kasínu :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
ale prdlajs v kasínu Beneš koupil dvě letenky že se tam s Gábinou vezmou no tak latu se s nim vošukánkovala aby tam letěla vona už chápeš ?
11. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
a Gábi se pak ufetuje a bude. Hele asi jim napíšu nový díly do ordinačky :grinning: Stejně už je to tam takový fádní. Bych jim rozhodila krovky trochu. Latu s Benešem, Běla zbuzní a dá to dokupy s Vendy, Docent Valšík z toho zjebne a vodoperuje si pravý ucho, Fryntovi se to bude líbit tak řiditelce Tichý odoperuje levej pysk a dál už nevim :grinning:
11. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.