• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
:grinning: :grinning: Aha :grinning: :grinning: .. No to by ale mohla jet i Kristýna :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
a pak Paroubek unese Tárovou aby mu přešila držku tak z něj udělá Brada Pitta
11. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Kristýna umře při porodu a to dítě adoptujou Mázlojc
11. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Bože kam na ten scénář chodíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ??
11. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
tak jsem tady udělala takovou hnusnou věc,do který se mi nechtělo a vyrazim domu :grinning: a beneše jsem si vybrala právě protože to je plodnej samec a upíchnul dítě na první pokus :grinning: :grinning: a musil to s tou adopcí přesně řikal včera kokotáta,že to tak určitě dopadne, protože to je nejdebilnější možný scénář a proto to tak bude :grinning: :grinning: :grinning: Tak já mizim pipky, papa! :grinning:
11. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
já jsem nestačila dočíst,dnešek byl fakt blázinec,zítra sem hodim recept na lazáně,se mi povedli,měla jsem doma dneska tchýni :grinning: :grinning: nacvičeno jest,jen nevim kdy to bude na živo,asi zítra po tom divadle,ale venda dorazí z těch střelb někdy k ránu,tak nevim,ale jesště teď tady sstrašim........jsem zase řešila rozchod kámošky,docela brutus :confounded: :confounded: :confounded: a te´d pro mě venda přišel,se vzbudil,že je prej ten zástrčkovej den a chudák usnul u noťasu,když na mě čekal a nějak se to protáhloa mě se chce tak spát.........no nic,zítra se u nás otevírá po dvou letech megasuperobr nákupní centrum a dneska byl super hovňostroj a já jsem jak dítě,úplně vejskám radostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou s kobrou baby :grinning: :grinning: :grinning:
nevíte čím se plotí v Polsku?zlotými nebo i českými? :astonished: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 02:26  • Odpověz
jani Polskými zlotými zlotý je na naše asi 6 kč. ALe pokud tam nejedeš na trh ale do obchoďáku tak se víc vyplatí platit tam kartou :wink:
12. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
čus pípy jdu pro rohlíky a pak si přečtu vaše moudra at vykročim do nového dne s úsměvem na ksichtě ..
12. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
leni mám chřipku tak se tomu zasměj :grinning: :pensive: Fakt jako. Celou noc hekám bolej mě klouby záda smrkám jsem jak bubák prostě hotovka. Tak si zajedu do lékárny pro něco co můžu a pro citrony a budu ležákovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
musil kdybys viděla mě opar pod nosem jak kráva a pupeny po ksichtě ,taky modelka ...musil tak jarmílka šetři ..
12. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
len no budu se snažit. Uvidim co mi doporučej v lékárně. Doufám že to vyřeší citron med a paralen. Opar ještě teda nemám ale pokud přijde teplota tak mi taky vyskočí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
jo tak jsem si přečetla váš nový scénář z ordinačky a ve frontě jsem vyslechla příběh ze života ..romka 18let je v 9tt a shání kč na potrat páč se to bojí říct doma ,žije jenom tátou a bráchou a máma s nějakým na slovači ..a u přítelovo mámy s děckem být nechce ..asi spadla z višně jestli čeká od státu že jí pomůže s bytem... a nebo by mohla dát dítě do baby boxu u toho seznam ubytoven a oni jí pomůžou .. :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
musil to je pech marodit v těhu ..sotva lezeš a ještě kapavka z nosu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Čus holky :wink: :grinning: .. Chřipka v těhu je na prd :angry: :angry: .. Já měla včera depku :frowning2: , manža přišel v náladě :grinning: , tak jsem si taky otevřela vínečko a tak nějak jsem zjistila :wink: , že jsem vypila celý litr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nic mi nebylo a není ani dnes :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
schimi tak ti to sedlo ,nenei nic horšího se vylejt a pak blejt celý druhý den a mít bolehlav ..jak já v neděli .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Jo, sedlo, je mi fajn :grinning: :grinning: .. Dokonce si dávám kafíčko a to někdy po velkým draku nemůžu dva dny :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
čau mařky, jdu si udělat kafe a zase přijdu.
schimi ty chlastáš, když jsi po inseminačce? :grinning: Tak to jsi velká veka :grinning:
12. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Posledně jsem se jenom dívala a nic z toho nebylo :wink: , odmítám se chovat jako těhotná :angry: , když to zatím vůbec není jistý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
udaz čarodějnice,jdu dočíst co nového :grinning:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
a nechceš raději přijít na ranní kafe? :grinning:
12. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
schimi to je fakt,ono z toho stejně asi nic nebude,tak proč bysme se omezovali :wink: ale veka je dobrej název,to si musim pamatovat :grinning:
12. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
mám dneska slíbeno,že mě vemeš na oběd,tak na kávu nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
no tak dobře no :grinning:
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Zdareec, právě jsem se vrátila z ústavua koukám, žeje odemčeno, to se divím :grinning:
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
jsme si koupila letos první mrdarinky - jsou bez pecek, dají se hezky loupat,ale jsou ještě takové nakyslé,tak ještě počkám,než je začnu kupovat ve velkym :grinning:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
ty chodíš do ústavu i na noc? :astonished:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
latu moje řeč :grinning: :grinning: .. Odmítám ze sebe dělat těhulku, když ještě nemám ani výsledek testu a vlastně mrcha má dojít až za víc než týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. A když jsem čekala Kristu byli jsme zrovna na dvou plesech a byla jsem rozšoupnutá pěkně a nic se nestalo :slight_smile: .. A byla to stejná situace :wink: , nevěděla jsem ještě jistě, že jsem těhu :wink: .. Bylo to jen několik dní potom, co nám praskl kondom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..
12. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
...nového je, že někdo ze "Snažíme se od října" opět našel dvě čáry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a překvapivě teprve potom zjistil, že otěhotnět se dá pouze při ovulaci :grinning: :grinning: :grinning: ...mám dost :angry:
12. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo Latu, do ústavu chodím ve dne, v noci, ve svátky, fujtajbl, letos jdu na Štědrý den :confounded: :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
To je na nasrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Já už ty dvě čárky snad nikdy nenajdu :angry: :angry:
12. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.