• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jinak jsem zjistila ,že mi fakt totrálně hrabe protoýže jsem v září zabudla na kámošky narozky a i na včerejší svátek .slaví to na svatého martina ..achjo ..jde to se mnou z kopce ,v palici bramboračku ...
12. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Udazte ženy, jsem zpět z toho blbákova v Pcích. Večer jsem se vrátila z nákupů hodně pozdě a pak jsem si ještě pustila noťas, abych toho neměla moc na dočítání.... a od srdce jsem se tu nasmála :sweat_smile: .
Hlavně mi potěšilo, že už konečně nebudu muset čumět na tu blbárnu Ordinaci neb už díky Musilce vím, jak to dopadne :grinning: :grinning: :grinning:.
Téma co dát a nedat do alba taky moc dobrý :grinning:

A teď jdu dočíst, co jste nablindily dneska :wink:
12. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
čau slonice je od doktora tak zubařka jen koukla řekla kaz nemáš tak zas běž :grinning: V lékárně jsem nafasovala dvě tuny homeopatik a dvě balení preventanu no nechala jsem tam litra ale zas budem s musiotcem zdravý jak řípy. Jo a řípu tu jsem taky koupila budu dělat salát z červený řepy a taky jsem si koupila žůžo mrdarinky. Tak jasem vychroupala první preventan a čekám kdy jako začnu bejt zdravá :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
jany až zas budeš chtít pak znát pár dílů dopředu tak mi řekni já vím všecko :grinning:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsem zatím dala první díl....., teda vy jste se tu poránu nějako rouhaly :grinning:

Jdu si uvařit lattéčko, na školení jsem měla dva šálky jakéhosi černého fujtajblu a sežrala jsem tam asi kilo hroznového vína, banán a chlebíček, tak se to vyplatilo.

Jo Musil, až zase vydáš další díly, tak určo informuj :grinning:
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
/\
\/

:grinning:
12. lis 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
to je moje kresba, abyste věděly :grinning: Teda ne moje, jakože to jsem já :grinning:
12. lis 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
(
\ / a to je zase moje kresba - jako nohy od sebe :grinning: a to nad nima je kladélko :grinning:
12. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
a tímto jsme asi náměty na hodinu výtvarné výchovy dnes vyčerpaly :grinning:
12. lis 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
To je nějaká křivice a ne kladélko :grinning:
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
a teď mimo téma...víte, že v roce 2012 bude konec světa? Já jen jestli má cenu se vůbec o něco snažit :grinning:
teď to šlo dokonce i do kin, tak se o víkendu půjdeme podívat co nás čeká :grinning:
12. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to je jak u nás doma - na půl připravené kladélko se dožaduje pozornosti :grinning: :grinning: :grinning:
lussi -tak to na to kašlu, než z toho něco kloudnýho vyroste,abych mohla na ty výlety,tak bude konec světa - to si radši ušetřim na tu dominikánskou republiku :grinning:
12. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
jo koukala jsem že to bude v kinech ..končí mayský kalendář ,s tim naserou ... a jinak já chci jít do kina na stmívání 2 ten herec by mi šel k pleti ..
12. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky a neviděly jste romantickýho drákulu s hercem brendanem hughesem?ježiš od toho bych se nechala hlodnout hnedka ...
12. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
stmívání 2 jo? jdu se podívat o co jako jde :slight_smile:
a drákouli jsem neviděla :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
jinak prej vladís se mnou pojede domluvit čongům ,aby líp šili ty kozačky ..jinak to posílam na čoiku jak budou neslušný ..už jsem jim tam jednou poslala razii a pak penízky vrátili ..mě by stačila bota ve který odchodim zimu :wink:
12. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
hele ale to stmívání 2 ještě nenatočli, že? Našla jsem jenom jedničku a ta je z roku 2008, je to ono? :grinning: Ten hoch je nějaký pobledlý bych řekla :grinning:
jdeš dneska reklamovat jo?
12. lis 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
lussi jestli nevíš o co jde bys měla teda nejdřív vidět asi jen stmívání taky drákuloviny .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
lussi ale natočili když to jde do kin ,u nás v prdelákově to hrajou kolem 20prosince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
lussi to by asi nebylo ono drákula s olivovou pletí :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak to já si pohlídám a pak půjdu do kina :grinning:
12. lis 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
nevím proč tam dávám ty vyřehtané smajle, když to není ani vtipný :grinning:
12. lis 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
Hlavně běž co nejdříve, ať pak nepotratíš
12. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
no to leda tak peněženku nebo nějaký jiný předmět
12. lis 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
Kdepak je tepláková erotomanka? Má dnes premiéru, že?
12. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Se tu celou dobu chystám k městu pro nějaké žrádýlko a tedy se mi vůbec nechce. Ale chtěla bych koupit to plecko a vymrsknout v sobotu ten gulage.
12. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
lussi najdi si na youtube VLAD/KATE _TO DIE FOR ..to je klip k tomu filmu
12. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak to budeme vařit o víkoši stejně, já to chci taky zkusit, ještě k tomu nechám pekárnu upéct čerstvý chlebík, mňam :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
no taky musim mrknout mám tu dost dlouho mouku na domácí chleba jestli už mě jí nesežrala nějaká havět ..na pekárnu si nevzdechnu celý rok ..
12. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.