• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Hlavně jestli tam není letopočet :angry:
12. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
As... z toho pozitivního testu asi dnes kleplo... :unamused:
12. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
mašli už umim prvotřídní tak ještě to břicho a bude to gut ..obávám se ,že ani letošek nestihnu :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
a holky jak je ta diskuze nevěsty třináctky ,neni to protizákonné? :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
tak hlásím ,že se mi povedla výborná bábovka s citron .polevou,tu si dáme až dojedem od šokmookejch ke kafi ,páč ted bych se pojijala z kafí ..možná si urobim frapé...
12. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, je něco nového? Já fakt nestíhám. Pořád smažím na pc nějaký práce do školy a na koníkovi jsem sna po 14 dnech. Změnilo se něco, přišlo konečně nějaký štěstíčko? :wink:
12. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Mějte se krásně, tak já už taky zdrhám, když tu nikdo není :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
haló haló,hlásí se vám noční zpravodajka ze severu :grinning: :grinning: :grinning: já to prostě dřív nestíhám,mám to nějak otočený tenhle tejden :angry: :angry: :angry: :angry: divadlo bylo fajn,ale jako poslouchat Hlaváčovou s Kostkou jaký to bylo když se spolu předešlou noc spolu vyspali a jaký to bušení bylo...bylo chvilkama divný...kdybyste nevěděli na co čumim ve čtvrt na dvě ráno,tak je tam v nějakým kovbojským seriálu hustej pánskej striptýz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juchů :grinning: :grinning: :grinning: jo a můj osobní se dneska nekonal,venda se mi trošku opil(dvě plzně a rum prosim pěkně ho zklátili...) tak spadnul jak žok a chrní....takže sobota to jistí :wink: :wink: :wink: :wink: od pana vysavače jsme se dozvěděli že v těch hovnech z roztočů,ve ketrých žijeme se asi zejtra udusíme :angry: :angry: :angry: :angry: byl to debil :angry: :angry: tak já jdu asi spát,nebo jíst? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: každopádně se vipky moje mějte krásně a ať vám pátek třináctýho přinese štěstí :sunglasses: :sunglasses:
13. lis 2009 v 01:22  • Odpověz
krásné ráno...no, jo pátek třináctého... :sunglasses:
13. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
Čus, přeji co nejlepší pátek 13 :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
udaz ženy dneska nejdu ani ven ..při tak pěkném datumu ..
13. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Pověrčivá :wink: ?? Já taky tak trochu :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
schimi mno ani nemám náladu bezva sen o miminu ilony csákové a bulela jsem nad tima mini botičkama jako hovado ..a ke všemu mi pár dní zase bolí záda jako bejk
13. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Jo, tak o zádech mi nemluv :angry: , ale to bude počasím :angry: :angry: .. Tak to byl extra sen :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
jo jani pana vysávátka jsme měli doma taky jednoho za 38tis. a jednogho za 96tis. a řekla bych jak se zvyšuje cena vysavače ,tím se zvyšuje i jejich hysterie v hlase v jakým hnusu tady žijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ten dražší byl neodbytný velice přišel v 19hod. a odcházel půl hod. po půlnoci ,já už provokativně zívala a on pořád přesvědčoval ...od tý doby mi tito podomní obchodníci nesměj do bejváku ..
13. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Taky jsem jednoho takovýho odřekla :angry: :angry: , nemám náladu nechat se přesvědčovat na něco, co nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když mám jen rohožku :grinning: :grinning: ... Máme všude buď dlažbu, nebo plovoučku :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
já ho taky nechtěla vnutila mi ho teta páč za to doporučení darem dostala tuším sadu nožů taky jsem jí za to řádně poděkovala ..větší trapas jak vyhodit nevyhoditelného jsem nezažila .. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
přeji pěkný pá13 :slight_smile:
jani a ty nože jste dostali? :slight_smile:
jizunko zase dojdi :slight_smile:
holky já včera volala na endokrinologii na výysledky a mám nějak poje.anou štítku. Prý nějaký hormon co má hor. hranici 6 mám až kolem 12, takže tam jdu ve čtvrtek a uvidím co dál :unamused: Na ten KET v lednu se moc netvářil, tady s tím co mám ogravidnět jaksi nemůžu :frowning2:
13. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
schimi a co ti pomáhá na tyx záda ,úplně cítím blok ..zase jsem se blbě otočiila ,ba ne mám to vlastně od tý doby co jsme z práce 2nesly t+ěžkej balík na poštu jak se blbě nesl tak jsem byla bokem a asi se mi skřípnul zase nerv ..
13. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
tak jsem si včera koupila kozačky :slight_smile:
luss štítka se dá spravit ..
luss a my taky dopadli dobře ,kozajdy mám nové ..ani jsme moc nekřičeli ,uznal sám že v papírové botě to v zimě neni ončo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
no to já vím, že se dá šítka spravit, ale se.e mě, že asi budu muset odložit ket, jako neholdám mít první dítě kdo ví kdy :angry:
13. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
těhukuřba štítku vůbec nemá a počla ...
13. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
lussi, třeba to půjde rychle :slight_smile: ..
leni, na záda jenom cvičení, prostě cviky, co mi ukazují na rehabkách :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
schimi mám mezi futrama tyč a na tý se věšim ..
13. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Tak to já se nevěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. To bych kvůli té mrše ani nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Já prostě ležím :wink: , provádím různý cviky, kdo mě vidí, může se potrhat smíchy :grinning: :grinning: .. A sem tam injekce, ale to už musí být hodně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
ale já nejsem těhukuřba :grinning: :grinning: :grinning:
no jo no, nějak to dopadne, přece se nepo.eru.
A nesnáším bolavé záda, brrrr
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
zduřte 3,14čuliny to byla noc to vám povim. Musil mě furt vystrkoval z postele tak jsem ho furt kopala a von mě za to fláknul do ksichtu že mi snad vyleze i monokl. Je to maso u nás v posteli fakt. A ještě do toho pes mi začal ve tři ráno vyblizovat ucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Báječná noc takhle prímově jsem se nevyspala ani nepamatuju.... :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Taky bolavá záda nemiluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já jiný nemám :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.