• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
ivo vždyť jdeš za chvíli na laparo,to by už mrcha mohla dolézt ne? :angry:
zdarec ella - takže bysme se jim měli jít omluvit,že jsme se jim smáli a přitom na rozdíl od nás vědí,jak se to má dělat,aby z toho něco bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
A sakra a já ani nekrkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlen mám od utrouše :angry: , tak co mám pozorovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?? S.ru na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: !!
13. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
holky to je fakt v řiti, my jsme fakt zoufalé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo, přesně někde tam jsem :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Já jsem zoufalá, že mi nikdo nechce píchat do řiti fostimon, musí se do svalu a Michal i máti mi to odmítají a já odmítám někam jezdit, tak jsem nacvičovala nanečisto u skříňového zrdcadla a jsem na sebe zvědavá
13. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
na co je fostimon? Neznám :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
No, já si píchnu i proti bolesti :wink: , když není nikdo po ruce, ale manža to nesnáší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Fostimon je na stimulaci jako gonal a puregon, je v injekcích a celý ho hradí pojišťovna. Doky mi říkal, že vzhledem k procentu úspěšnosti ať nevyhazuji za pero
13. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
mám 10 minut, než zas letím něco zařizovat a tak beru za velký úspěch, že jsem se druhý den po sobě dostala na koně :grinning:
Náš pes je to samý, prášky vypreparuje skoro z čehokoliv. Ale přišli jsme na to, že když vezmu trojúhelníček tavenýho sýra, vecpu to do toho a udělám z toho jako kuličku, kde prášek je uvnitř, tak to zblajzne, ani neví jak. :wink:
Jinak já půjdu na ket až na jaře. Jsem z těch doktorů, prášků a zkoušení nějaká vyřízená, tak si dávám oddech, chci pohodový vánoce, pak budu mít zkouškový, pak půjdu dělat na 14 dní praxi do školky a pak mě ta chuť po vlastních dětech přejde :grinning: nebo se do toho zas vrhneme.
13. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
:angry: Mám obavy, že nás to přejde všechny :angry: :angry: .. Jinak jizu, ahoj :grinning:
13. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
janysku dík za vysvětlení, to zase budu o něco chytřejší :grinning:
jizu fintu s taveňákem zkusím :slight_smile: Takže v březnu.....no to je za chvíli :slight_smile: A myslím, že tě to nepřejde :grinning:
13. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Janysku - nepíchej to do řiti, ale do střední části stehna z boku, to je pohodlnější.
13. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Ze svého pozorování na koňovi a jinde jsem vyvodila graf nepřímé úměrnosti...se zvyšujícím se inteligenčním kvocientem se snižuje schopnost počít dítě :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
ell :grinning: Tak to jsem asi hodně chytrá :grinning:
13. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
no právě :grinning: , snaž se trochu zblbnout...nebo se aspoň rejpej ve všech dírách a krkej :grinning:
13. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Z vnitřní části stehna? A píchá se to jako kolmo to tam narvat nebo se může jako zboku zajet, jestli mi rozumíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. No to bude! A ještě pak budu muset zavolat, páč mám v protokole napsáno od 2. DC 2-2-2-2-2 apak UTZ a mám 10 krabiček, tak nevím, zda mám píchnout naráz dvojitou dávku a nebo ráno a večer. Ach jo, sestra nic neřekla, nějak spěchala, mně zvonil telefon.... Musím sehnat injekce a tampónky. No není to miminkování opravdu jednoduché :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
:grinning: To teda není nic jednoduchýho :grinning: :grinning: .. Ten taveňák no nevím :slight_smile: , náš pes se dost slintá, to by taky mohlo být všude, hlavně ne v tlamě :grinning: :grinning: .. Teď jdu dolů a chlupáč určitě leží na sedačce :wink: , ale nemůžu ho ani dořvat, když je takovej nachcípanej :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Janysku - do střední třetiny stehna zvenku kolmo ke stehnu, neboj jsem zdravotní sestra s třináctiletou praxí :grinning:
13. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
tady je to samé píchání a já tomu nerozumím :grinning:
13. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Schimi, uvař mu grog a pust ho do svého pelíšku, ať se vypotí a něco pěkného mu přečti :wink: :wink: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
a nebo to zahoď a píchej kolmo... :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Už si tady měřím stehno na třetiny..., teda to je materiálu :grinning:
A je to stejně účinné, jako do té řitky? Abych to do sebe nervala a nenalívaly se mi třeba kolena místo foliků?? :wink:
13. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Jany - jasně že jo :wink: , sval jako sval
13. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Paráda, takže nemám prdel, ale jsem samý sval :wink: :sweat_smile:
13. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
:grinning: Grog, dobrej nápad :grinning: :grinning: .. Ale on alkohol nerad, ani pivo mu nechutná :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Co je to za chlapa, Schimi?? :grinning:
13. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jany - do prdele to pícháš do hýžďového, do stehna do stehenního...můžeš si vybrat, efekt je stejný :wink:
13. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Díky, hodná holka, tak mám alespoň jedno vyřešeno a jezdit nikam nebudu. Teď jen to dávkování ověřit a dokoupit náčiní.
13. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
13. lis 2009 v 11:21 • m.u.f.
Ústav dnes opravdu zasáhla nějaká deprese :unamused: a nebo zase vedoucí vyhlásila nějaké bodované úkoly a odměnou další výlet, tak se holky smekají :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.