• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
muf jsi drsoňka fakt :grinning: hlavně že inkognito :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikdo tady neni nepřející je vidět že jsi zřejmě nezažila to co holky tady a nevíš co je čekat léta na //. Pak bys možná pochopila jak to s člověkem zamává když každá jiná otěhotní hned. Takže se nemotej do diskuze o který víš pendrek :wink:
13. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
tak koukám,že jsem o něco přišla :grinning: m.u.f. nelez nám do diskuze, beztak jsi nějaká z těch matek co odsud vypochodovali a srab největší,že se ani neumíš přihlásit ke svému názoru pod pravým nickem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a honem tě jdu nahlásti do diskuze,že máš dvojitý nick :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
latu taky mám to podezření na jednu z nich :wink: zkusím najít její další příspěvky :wink:
13. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jo a jestli si myslíš,že mi promluvíš do duše a já všem těm IQ tykve začnu přát ať si klidně těhotní a holky co čekaj roky můžou čekat dál,tak to se pleteš :angry: konkrétně tobě nepřeju nic dobrého,protože takovýhle lidi by se snad ani množit neměli :angry:
13. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
myslíš na tu s pochodující dělohou nebo tu se spící holčičkou? :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
latu ser na ní stejně jako můj pes ten se z ní právě pogrcal na chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Dělám ledvinky s rýží :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
schimi na to má nejlepší komentář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ledvinky s rejší na ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

latu myslím dělohu :wink:
13. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
jsem jí jenom ještě chtěla ukázat jak jsem zlá a nepřející :grinning:
schimi tak tak ledvinky s rejží na ní :grinning:
13. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Některý věci je lepší nekomentovat musil :grinning: :grinning: .. A smrdí mi od nich celej barák :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
schmimi to máš recht od mufa smrdí celej barák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
čus holky tak vám musím říct ,že zatímco jsem vytopila sousedku a 2hodiny jsem hledala baterku od kud, :stuck_out_tongue_closed_eyes: že to leje tak se tu hodně přihodilo ,možná sem tam nějaké polínko do ohně oživí diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jejda, tady melete jako o život, člověk si jen odskočí....
leni já bych příspěvek ehm ehm alias mufa nenazvala polínkem ale hovínkem :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
musil jak trefné .. :grinning: :grinning: :grinning: ty volís další výdaj za blbou pákovku ,jsem se drobet sprchovala a poslala jsem sousedům pár kýblů vody a zadáčo a ještě se jim to nelíbilo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
leni mš fakt divný sousedi místo aby byly rádi že můžou surfovat a plavat kraula v obýváku tak se rozčilujou co by ještě chtěli jako ??? Asi jsi jim k tomu měla poslat ještě mejdlo a plovací kruh s kačenkou :grinning:
13. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
13. lis 2009 v 11:44 • m.u.f.
autor
mozek hovínko hodil do diskuze polínko :grinning:
13. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak to já naštěstí nemám koho vytopit :wink: , ale jednou mi do té studené vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak po kotníky spadla dcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: - měla asi rok a hrozně chtěla pomáhat :grinning: :grinning: .. Neumíte si představit, co to bylo za ječení :grinning: :grinning: .. A to jsem potom zjistila, že pračka vytekla, protože dceruška vytáhla špuntík :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
nazdar holky,
já se přiznám že jednou za čas k vám nakouknu jako třeba teď, ale jen ze sraté známosti zda u starych tváří se už neonačí místo snž, tt ale i když si myslíte že jsme to byly já nebo arin tak se klidně ujistěte u adminů, že mi to nejsme(oni podle IP adresy vám sdělí kdo to je) :wink:
Štvě mě to za vás že zas nějaké holky sotva co si vzpomenou na mimino už ho maj v břichu,jenže i když se člověk na*ere tak to stejně nezmění...

jinak jsem si všimla že aspoň jedna pozitivní věc tady na našem rozporu měla a to že se tu uchytila mé oslovení musilky - chytrolína

:grinning:

tak plodění zdar :wink:
13. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky klid, kdo sem nechodí a občas něco přečte, tak si myslí a asi to tak vypadá, že někomu něco nepřejeme....
Prostě nám po všech zkušenostech přijde hodně úsměvné, když si někdo řekne: tento měsíc se mi to nehodí, ale příští týden se začnu snažit...... a ne že to nechám a budu si to bez ochrany užívat, ale hned od startu budu měřit a denodenně do toho bušit, prohrabávat si otvory a zkoumat všechny tělní tekutiny....a když to 1. měsíc nevyjde, budu depkařit a dokola to probírat s ostatníma stejně zoufalýma...... a pozorovat všechny možné příznaky, které nastoupí hned po prošoustané noci, myslet si, že krkání a nafouklé břicho musí být jistě jedině těhu příznak a nemůže v žádném případě znamenat jen obyčejné zaražené větry.....
Tohle nám prostě přijde úsměvné a nic s tím nenaděláme, jiní se smějí nám a taky se z toho nepo*ereme!!!!!!
13. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
opr. : staré známosti :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře ,že někomu se tímto zlepší nálada ,já na tom nevidím nic zlého :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mě se taky hned zlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
schimi stará bela ,žádná rozplavba :grinning: :grinning: :grinning: lilo to stoupačkou ,jenom z komára velbloud ..ale zase kdyby nepřišla tak to ani nezjistim ,já měla všude sucho :grinning: :grinning: :grinning: ,achjo .Holky dejte pokoj ,víte prd jak je to myšleno ..a kolkrát vůbec ne zle ...jen je to taková nespravedlnost přírody no .. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj meggi :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
nasral meggi :slight_smile: hmm tak tys to asi nebyla,evidentně se nás nebojíš,za to ta dotyčná má z nás vítr :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni koukám, že zase máš nějaké roupy a vyloženě se doma nudíš, tak vymýšlíš akci :grinning: :grinning:

Ahojky Meggi :wink:
Aha, stupačky nemáme :grinning: :grinning: :grinning: .. Ale vytopit se taky můžeme :grinning: :grinning: ..
ne nebojím a čeho? :grinning:
kvůli jedné neshodě na vás nezanevřu, takže sem tam jen nakouknu a hotovson a musím říct že někdy jsem z těch vašich hlodů fakt hotová a účurávám jak hárající fena :grinning:
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
No aspoň někdo vidí to pozitivní :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.