• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
já nic pozitivního, např. test, neviděla ani nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
jojo prostě jsme držky nevymácháný a citlivější zaostalé povahy to neumí zkousnout :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
čus meggi :grinning: :grinning: :grinning: hárající fena za 100bodů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Pozitivní myšlení, zprávy a tak :grinning: :grinning: .. Testy taky, ale viděla bych to tak na příští rok :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
já tak po neděli v lednu :grinning: :grinning: :grinning: ,holky myslíte že ta roplavba má co dělat s pátkem 13?
13. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ehm,jinak dotyčná uživatelka evidentně ví o čem mluví,když nás tu buzeruje, cituji z diskuze "za jak dlouho jste otěhotněli"
m.u.f. • 7. září 2009 v 11:41

Ahojte, tak já brala HAK 7 let, před 2 rokama sem ji vysadila, od té doby si dáváme pozor. bezpečně poznám ovulaci, tak v těchto dnech byla zvýšená ostraha. v červenci sme se rozhodli pro mimi první cyklus nevyšel, ted sem ve druhém, 9 den po ovulaci a cítím, že je nějak všechno jinak (no spíš bych to tak chtěla )...tak se celá třepu na sobotu, kdy mám dostat MS, když nedorazí v neděli vytáhnu testík a snad se dočkám //. byl by to pěkný dárek k výročí
13. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Naše Holmeska Latunka :grinning:
13. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
latu neříkej že ti to rozhodilo sandál? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
No vida, tak snad tam ty // budou, alespoň si už kočka nebude muset dávat pozor, ty dva roky musely být stresující :wink:
13. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - Ty jsi fakt detektiv Colombo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
leni :wink:
latu kašli na to, jasně to byla nějaká provokatérka :angry: ale hl.že tě dobře zná, šak bohúš taky znal irééénku :grinning: já dobře vím co si k*rva si, k*rva je :grinning:
autor
jenom bych chtěla vědět,která hrdinka to je - já jsem totiž nejen nepřející,ale i zvědavá :grinning:
náhodou je to hrozně prima a bez nervů když se to podaří hnedka ..co já bych za to dala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
vlastně to byla vlastička :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Zvědavá :grinning: :grinning: ?? No to jsem všechny :wink: , i když na mýho manžu nemáme :grinning: :grinning: ..
13. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
už jsem za to dala dost a nic furt ,tak nevim kolik ještě budu muset dát ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jiní za ty prachy kupujou oblečky a kočárky a píčovinky a my je cpeme doktorům a úspěch nezaručem a z tohoto důvodu by se do toho neměl nikdo srát ,páč neví o čem mluví :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Dárek k výročí...., to mi připomnělo, jak jsem teď při posledním KETu plánovala, jak to ututlám a jaký dám našim krásný dárek k zítřejšímu 40. výročí.. :unamused: . Dnes mamina volala a zvala nás na zítra na svíčkovou a já pro ně nic nemám :frowning2:
13. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
leni máš recht, když už člověk zaplatí tak to ti doktoři mají udělat tak aby to bylo na 100% a pokud člověk musí čučet po1547854236951478523 zas na / čáru tak by ti měli vrátit prachy :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
janý já taky minulé vánoce plánivala barvu stuhy na pupek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jsem si z toho musela jít udělat kakajíčko a vzít si polomáčenky :unamused:
13. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
mě už tak hrabe že jsem po dvakrát zapomněla kámošce popřát a koupit dárek...mozek mimo..tak jsem to napravila a mám pro ní bezva růžový chlupatý bačkorky a bezva šálu co jí sekne k očím :wink: a popřípadě si to na ní může hodit ,až jí ten její mantloš zase nasere
13. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Já si jdu spapat ty ledvinky :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, já se loučím, páč jedu do Brna, výjimečně ne s fr.dou, ale za kulturou.
Jinak Mufovi - supermufovi vzkazuju, že černý humor taky humor a trocha ironie nikoho nezabije...a jestli chceš vezmu tě někdy do CARu nebo ti zadarmo domluvím rtg vyšetření průchodnosti vejcovodů...je to príma...
13. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
já měla večer těhu chutě tak jsem si uvařila děsně smrdutou sýrovou omáčku s čenekem s těstovinama ,vladíse odradila ta konzistence lepidla ,aspon na mě víc zbylo a já jsem byla uchráněna před drákulama všeho typu ..no pro jistotu jsem si namazala ještě na ksicht francovku a nějakou mast z kafrem :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
hurá hurá hurá, konečně je tady zase po dlouhé době sranda :grinning: :grinning: :grinning:
já bych se taky chěla vyjádřit :grinning:
My nelezeme do čerstvých "snažilek" tak bych si přála, aby ani ony nelezly k nám, protože tady opravdu nemají co dělat :wink: Probírat si tady můžeme co chceme a názor si můžeme mít taky jaký chceme. Ale když je hold někdo blbej a nezná ani význam slova snažilka, to je pak těžký :grinning:
Pro ty méně inteligentní....snažilka je odvozeno od slova snažit se a podle mě tedy většina těchto dam se ani snažit nezačalo a už nás tady chodí poučovat. To samozřejmě neznamená, že bych nechtěla být na jejich místě :grinning:
No a k té práci.......já nevím jak ty starko, ale já zvládám oře i při práci :grinning:

jo a čus meggi, doufám, že jsi pod tím nickem nebyla ty :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
já přeji 3,14čomufině pohodový porod :grinning:
13. lis 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
ženy když bych neměla sračku a nebála se že si napumpuju do trikotu tak se tu směju až se za Jarmila popadám :grinning: :grinning: :grinning: A já myslela že blbky na oři už vymřeli no ona se muf jen tak nevzdá ta nám ještě ukáže jak se po jednom vrznutí těhotní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ella to krásně napsala....!
13. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
3,14čomufina :grinning: :grinning: :grinning: obohacujeme slovní zásobu :grinning:
13. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
No my už bychom nějaký slovník vydat mohly :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.