• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
13. lis 2009 ve 12:43 • m.u.f.
už tady zase dlouho nebyla rada jak otěhotnět ... :grinning: :grinning: :grinning: třeba roztáhnout nohy a nemyslet na to .. a ono to přijde ..
13. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
muf ale v tom cos napísdalaa je veliká pravda ,třeba já jsem zrálá na blázinec z fleku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
luss tak nízko bych neklesla, já se naseru řeknu to od plic a zachvíli se zas odseru :grinning:
tak jdu vařit, dělám cibulačku a langoše :dizzy_face:

leni a nechceš poslat těhubacil? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Na*rat dokáže jen inteligent!!!!
Dilina je naprosto běžný výraz, kterým se dokáži častovat i se svoji kamarádkou, ale na tuto diskuzi mají opravdu jen silné nátury a tak už se nám sem raději broučku nevyjadřuj, my o to nestojíme, běž si počůránkovat testík a buď šťastná...
13. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
jany :grinning:
13. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
mufíčku, ale o tvůj názor tady nikdo nestojí, takže se prosím odvyliž tam odkud jsi přišla :wink: Vůbec jsi tady tu diskusi nepochopila, to bys jí taky musela číst od začátku.
13. lis 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
megg a vidíš poprskat těhu bacilem to prý taky pomáhá ..no to jsem úplně zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
ne fakt mufy vzít si ze 100stran 1 větu to nemá smysl ..kdybys pravidelně četla věděla bys ,že si tady utahujeme i jedna z druhé a nikdo se tu kvůli tomu nenasírá ..
13. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
já mám teď mrší bacily, tak radši neplivu :grinning:
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
jejda ona ani m.u.f. neumí číst :grinning: My jsme nenapsaly,že to je dilina,protože hned otěhotněla,protože jsme o té dotyčné tvrdili že je dilina dávno předtim než ovulovala :grinning: :grinning: :grinning: usuzujeme z jejího projevu na diskuzích - třeba taková daschiki z toho října je moc sympatická :wink:
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
leni přesně :wink:
já jdu s latu tvrdě pracovat - jdeme na kafe :grinning:
13. lis 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
a i ten bych brala mě nějak tenhle měsíc vzala obloukem ..
13. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
latu pojď , já čekám :grinning:
13. lis 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
megg kušuj, mrchu si nech :grinning:
13. lis 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
všechny jste diliny jen já jsem chytrolína jasný ? a jdu dělat těstoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
luss tak já se jí ujmu ,ale jenom pro tentokrát .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
musil s drákulí omáčkou?
13. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo musil to jsem teda dilina že jsem v tý práci vydržela 8dní ...a nesekla s tim hned 2den :grinning: :grinning: :grinning: ale ted už jsem za chytrou a možná půjdu mejt ty hajzly ,aby řeč nestála :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
leni ee mám tu nivu a smetanu a čerstvý žampiony tak udělám smetanu s nivou a do toho prdnu zpařený žampiky a je to a ještě asi osmahnu šunku ať to má nějaký maso :grinning:
13. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
hm vladís se taky dožadoval nějakýho masíka ...to jsem neměla ,leda vlstní spařený .. :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
leni já dneska taky dělala hajzl bábu páč mi domestosová tableta vobarvila hajzl na zeleno tak jsem to drbala štětkou a docela mi to šlo tak asi si udělám rekvalifikaci :grinning:
13. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
No tyto ingredience pospolu miluji, mňam, ale doňo Musilindo, nivu by jsi teď v těhu rozhodně neměla!
13. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
já rozpustila sýr s česnekem ,vegetou a zalila smetanou ..
13. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ženy, zase jedna "sklamana a bezradna" nabízí chlapečka k adopci....., tak já myslím, že na tom s tím hučením v hlavě ještě nejsme tak špatně!!!
13. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
jany já vím no ale zase když bych měla dodrovat všechno co je v chytrejch knížkách tak se nenažeru. A myslím že pokud to je jednou za měsíc a ne denně tak to neva. Listerie může bejt skoro ve všem :pensive:
13. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
nasral děučata :grinning: :grinning: :grinning:
teda ta muf mě pobavila,miluju ty co si myslej že NÁS můžou nasrat nebo dokonce že potřebujeme radit nebo dokonce což fakt nesnáším :angry: :angry: :angry: :angry: poučovat a USMĚRŇOVAT!!!!!!!!!proč sem leze?ať si je u svejch naivních děvčátek,protože jen inteligent to tady pochopí :grinning: :grinning: :grinning: ......což jak se ukázalo,potrefená husa se ozvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak mě dneska probudila sms ve čtvrt na šest,že kamarádka je v 5tt a já jí to ze srdce přeju,čekala dlouho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Udaz tepláková érosbalerýno :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
jany čůůůs :grinning:
13. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
čus janí jak vám kouří komíny?
13. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.