• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a nakonec hádanka :slight_smile: :
Víte, jak řekne Ostravák: jsi krásná, miluji tě?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sy fajna po pysku jak cyp.
13. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přijde čas a otec se ptá synka, zda ví, jak je to s děláním miminek a s čápem....
"Nechci to vědět!", rozbrečí se synáček, "slib mi, že mi nic neřekneš!!!"
Rozpačitý otec se ptá synka, v čem je problém.
Chlapec vzlyká... "když mi bylo šest, dal jsi mi přednášku: není žádný Mikuláš, v sedmi to bylo: není žádný Ježíšek, jestli mi chceš teď říct, že dospělí spolu nešukají, tak nevím, jaký smysl by mělo dál žít !!!?"
13. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
jé, tak ten neznám :grinning: dobrý :grinning:
13. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
odpočítávám minuty, ve 4 snad budu moct vypadnout
13. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Lusi bacha, aby se tu do tebe nedal nějaký Ostravský Muf ohledně diskriminace :grinning:
13. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
komu se to nelíbí ať mi p.del políbí, já jsem taky od Ostravy, takže si to můžu dovolit :grinning:
13. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
a taky je otázku, zda by nějaký muf tyhle vtipy pochopil :grinning:
13. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
otázkou - no já se pořád nebudu opravovat, však vy víte co jsem chtěla napíčat :sunglasses:
13. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
s tou 3,14čou manželkou co měla zůstat doma se mi velmi páčí :grinning: :grinning: :grinning: Už mám doma musiotce a je nějakej napruženej zřejmě se půjde dneska ožrat tak budu mít leháro :grinning:
13. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
tak ženy s radostí bych vám oznámila první gravi příznak - je mi totálně na blití :grinning: Konečně se přemkosimonka asi začala hnízdit a projevovat se :grinning: To že jsem se před chvíli tak rozčílila,že se mi zatočila škeble je nepodstatné :grinning:
13. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
latu ty jsi ale dilina :grinning: :grinning: :grinning: Tak a máš to.
13. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
miluju ostravský přízvuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
leni no tak to si můžeme někdy pokecat, až někdy za sto let uděláme konečně ten sraz :grinning:
13. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
a koupili jsme dneska s lussilákem maso na ten gulášíšek, už teď mám na něj chuť :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
vidím, že to nikoho nezajímá :grinning:
13. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
tak pěkný víkend :grinning:
13. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
no nemám to,kdybych to měla,tak bych nebyla gravidní - ty jsi ale fíča superplodná :grinning:
13. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Pšemkosimonka :grinning:

Teď se tu stavoval tatík a mamině vezl kytici 40-ti růží a poukaz na výlet do Paříže, se teda pochlapil :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
janýsku - pšemkosimonka, to je jak když je z pšenice :grinning: :grinning: to teda tatík je dobrej, to kokotáta se nikdy na nic takovýho asi nerozhoupe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: Jsem zase pomotala písmenka :grinning:

Má čas do 40, to uzraje jako víno a taky se dočkáš, možná ještě na tu Eifelovku vylezeš :grinning:
13. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Jsme tu dnes nablindili 9 stran, to jsme pašáci, alespoň v kecání jsme plodné
13. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
a to tam máme dva VIP příspěvky od mufa :grinning:
Píchá mě v podbříšku,to si ale dnes připadám těhotně :grinning:
13. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
je tu někdo?já už jooo a dostala jsem kázání,že večer prostě musim jít z bababama aspoň na chvilku ikdyž se mi vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec nechce a ještě ke všemu ráno v pět jedem do toho Polska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
jo a jizu ta slovenka je fakt megafrnda :angry: :angry: :angry: :angry: to není snad ani možný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
jo a tak šaty budu mít asi černo stříbrný uzký,aby mě to prej opticky protáhlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a výkroj na zádech nad zadek,ale jelikož musim mít podprdu,tak ještě pruh na zádech,možná šněrování,prej mě udělá táta sexy,začínám od pondělka držet dietu....vlastně až po vánocích,akorát nevim co mám dělat s aspikem na pažích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako václav bude frajer,jsem mu vybrala tu nejdražší látku,jsem to samozřejmě nevěděla,ty ceny :grinning: :grinning: :grinning: ale táta souhlasil,a prej se v tom obleku může i ženit :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mě ukázal svatební šaty a mával mi tím před nosem :fearful: :fearful: :fearful: asi půjdu od soudu rovnou k oltáři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Jani už máte termín rozvodového stání nebo to starej stále oddaluje?
13. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
:angry: oddaluje a teď mu jeblo,dneska,že se mu stýská a přitom jsem celý rok svině nevděčná... :angry: ale po dvacátým vyprší nějaká lhůta a jeho odis potřebovat nebudu,akorát půjdu k výslechu a on bude předvolanej... :angry: :angry: :angry:
13. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak když nemáte děti, tak to bude rychlovka a on by neměl mít šanci na prodlužování
13. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
tyvago jsem zjistila že ta těhotná prasečí chřipka a další čtyři lidi ležej u nás ve špitále :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Jj říkali v rádiu že v Ústí, jí udělali císaře, dítko to nemá, ale ona na tom není nejlépe, prý má nějak zasaženy plíce
13. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.