• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no má prej zápal plic a je na ventilaci :cry: jo dítko je prej na tom vzhledem k jeho týdnu porodu.....
13. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
tý jo to je svinstvo ta chřipajzna :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chudák mimi..já myslela že mluvíte o tý žraločici nejdřív ..jak jí žralok udělal v akvárku císaře .. :fearful: to jsou věci ..jo jinak jani ty šatky teda to budeš muset hodit foto ..my jsme byli nakoupit ,cestou jsme koupili pákovku a ted jsem slamněnka vladís šel chlastat z vojskem ..tak jsem mu řekla at se šetří ,zítra jde se mnou ..
13. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
luss jj letí to jako blázen a to jsou fotky z roku, mmalý je te%d ještě větší.
meginák buší už 10 let asi to jkde vidět trošku co? :grinning:

jinak v té diskuzi byla jedna mega 3,14ča která má dvojčátka, vpase měla uvedeného jen syna,bo dceru má u matky , prej chce aby obě děti si žily dobře a ona na to asi nemá a ještě k tomu děla couru na internetu, prostě kráva vymatlaná........
13. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hezkou sobotu přeju :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
krásnou sobotu :grinning: jenom vás jdu pozdravit, jsem si opisovala recept na lasagne a budu večer tvořit,tak uvidíme :grinning: A taky jsem ovykřičníkovala příspěvek m.u.f. - jsem nad tím přemýšlela a když se do nás dotyčná chce navážet,tak ať to laskavě dělá pod svym nickem,já si stejně myslim,že podle toho co o sobě říjnovky řekly, tušim která z nich to bude :wink:
Jedeme teď s kokotátou zaměřovat domeček a pak možná k lussilákům,ještě uvidíme,jak nám to bude odsejpat :grinning: Zatim pa, večer budu sama samička tak dojdu :grinning:
14. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
čus pěkný den ..latu já byla samička včéra ,vladís přišel celkem v poho ,ale tady doma se dorazil ..takže jsem spala jinde ,ty výpary byly síla ,bych se ožrala jen z toho pušince .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak to máš aspoň pozitivní latu :wink: - zaměřovat domeček :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
tak jsem přečetla od adminy to téma kde ta holka bezradná přispívala a myslím že je to siouzi007,ta jediná odpovídá tomu jak strašně chce to děvčátko a to že má doma kluky s tim se nemůže smířit .. a skočila by z mostu ..takže latu jsem po tobě přebrala štafetu sherlocka holmese :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
leni, to je ta m.u.f :grinning: ?? Jinak nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Jo, a dělám dnes ten gulášek :wink: , už to naprosto úžasně voní :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
nen..včera tu janý psala o tý diskuzi sklamaná a bezradná ,to téma včera zamkli ,že má dva nicky ta holka tak jsem pátrlala
14. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Aha, tak to jo :wink: .. Já dočítám letem světem a potom nejsem v obraze :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
já si ten gulage musim najít ..já budu dělat chinu ..vladís chrápe
14. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
sakryš nevíš jaká je to strana?
14. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Nemůžu to najít :frowning2: ... Ale přečetla jsem i tu diskuzi zklamaná a je to prostě kráva k neuvěření :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ale určitě před 110 :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
udaz :grinning: jdu dělat ty lasagne,tak si musim opsat přesný postup,ať to nepokazim :grinning: Kokotáta je v hospodě,tak na to budu mít klid :wink: a admini smazali mufovi výplody,jen škoda,že nám neřeknou kdo to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
teda pasuju janitkchu na vrchní kuchařku - už mám hotovou tu omáčku a ta je tak dobrá,že mám co dělat abych jí nesežrala už teď :grinning: Jdu to skládat do misky - jsem teda zjistila,že si musim pořídit nějaké další velikost,protože tady do té mi zrovna lasagne moc nepasují,takže to nebude mít asi tu správnou formu,ale to nevadí :wink:
14. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Tak jsem jak opravdická dáma vyblízala hrnec po té omáčce - pěkně chlebem jsem si to vybrala,kurňa to je dobrota :grinning: To říkám furt,že jsem do teď narážela na blbé recepty,proto se díla nedařila :grinning: Takže janitchko potřebuju nějaký fajne recept na bramborový knedlíky, protože ty mi teda vůůůůbec nejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
latu děkuju za pasování :wink: :wink: teď jsme dorazili z toho Polska a jsem totál regál :pensive: :pensive: jeli jsme ráno v pět a šli spát ve dvě,takže k busu dorazili dvě mrkvoly :grinning: :grinning: :grinning: teda polskej trh hustej,ale nakoupili jsme celkem hodně dárků :slight_smile: :slight_smile: a nafotila jsem tam krásný plesový jako inspiraci... :wink:
jo a nejhlavnější je,že jsme vybrali krásnej kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maj tam obr výběr,jeden hezčí než druhej,nevim značky,a ten nejvíc hezkej je i houpací tříkolka šedočernej :wink: a možná protože neznám ceny v čechách,7tis.za trojkombinaci mi přišlo málo...nebo ne? :grinning: :grinning: :grinning:
latu ty knedle ti sem hodim :grinning:
14. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
jsem se přežrala jak prase a jdu se svalit k televizi :grinning: pes vyblízal talíř a už se válí v kokotátově pelechu - no prostě spokojená rodinka :grinning: a to je dobře,že máš vybranej kočárek,za chvíli vysazuješ a po nějakym tvym strip čísle budou spermoníci nabuzený a žádný vajco jim neodolá :grinning: a s těma cenama nevim, mě to taky přijde dobrý,ale já většinou koukám na design a ceny jsem zatim nezkoumala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak hezký večer, pa - zítra snad nakouknu :wink:
14. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
taky si užij večer,já jsem taky s čoklíkem vyvalená u telky :grinning: :grinning: a taky nevim ceny,taky čučim na design :wink: no jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: holky jak se počítá mateřská? :confounded:
14. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
latu, připojuju se :grinning: :grinning: ten gulášek SUPER :grinning: :grinning: ..
15. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Tady se víkenduje :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
:grinning: no to koukám jak se víkenduje,zase jsem přišla z divadla a už tý kultůry mm pokrk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Krásný ráno :grinning: :grinning: .. jani, já v divadle nebyla, ani nepamatuju :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ránko
gulášek mňamka, dneska to budeme dojídat s bramboráčkama :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Gulášek máme u nás totálně sežranej :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
já toho udělal totiž strašně moc :grinning:
16. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
teda udělala :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.