• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak to jedině tak :wink: , já to dělala z 1,5 masa :grinning: , ale nás je na to jako psů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
tak to my jsme dva a psům jsme nedali :grinning:
Ještě, že je zítra volno, jinak bych tady dneska chcípla.
16. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
My taky ne, on by to zvládl sežrat sám :grinning: :grinning: :grinning: .. Dnes jedu s autíčkem do opravy, nějak mu nefunguje servo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
Včera jsme si vybrali rybičky do akvárka a když mi dali ten lístek do ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kolik ty malý potvůrky stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , málem jsem se vyvrátila :angry: :angry: :angry: .. 800 Kč za 16 rybiček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
bréé ráno :grinning: doufám,že janitkchka poradí co vařit zítra :grinning: Jsem přišla v docela dobrý náladě,ale jak tady ty ksichty nesnášim,tak mě hned nasrali :angry: Připadá vám normální,že ještě než si vůbec stihnu sundat bunud mi bloncka hlásí kdo všechno mi zatim volal? Mě to tak pokaždý nasere, protože mě to nezajímá,maj si zavolat až po devátý :angry:
16. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
on prej dneks nepůjde oř, protože budou spouštět novou modroustčechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
latu jestli chceš tak já ti taky zavolám ať máš o jednoho na seznamu víc :grinning: Klííííd uvař si kávičku pohodlně se usaď a ser na ně zítra máte volno tak nemá cenu začínat makat :wink:
16. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
a s tím vařením... My jdeme k mamince na kachnu :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
latu já nevěděla, že máš osobní asistentku :grinning: Ať se stará o své telefony nebo když jí zajímaj ty tvoje, tak ať je rovnou vyřídí.
schimi rybky jsou dnes drahá záležitost, proto jsem akvárko zrušila, všechny mi stejně vždycky chcíply. Ani Jamal a Vykuloko to nepřežili :unamused:
16. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
a dneska se jedu vožrat juicíkem na akci z práce :grinning:
16. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
musil to bude Jarmilova první kalba,co :grinning: tak mu tam pošly aspoň grepovej,ať nesosá obyč pomerančovej :grinning:
lussi - jj osobní asistentka, úplně přesná - bloňdatá a blbá :D
16. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
musil dej si i za mě :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
latu hele tak jí popros jestli by ti jakožto sekretářka neuvařila kafe :grinning: :grinning: :grinning: a pak jí řekni až půjdeš na oběd s tenisovou raketou že kdyby něco tak jsi v pojišťovně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já tam Jarmoloušovi pošlu černej rybíz ten nám chutná a asi pizzu když už budem v tý pizzerice :grinning:
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
lussi za tebe pizzu nebo čuryládu ? :grinning: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
no tak to se jarmil bude mít :grinning: Hlavně aby ti to ráno nevrátil,že mu nechutnalo :grinning: :grinning: a to máš recht - kdyby něco jsem v pojišťovně :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
já musim dneska pro Přemka koupit obéčka,bo už červená teta klepe na dveře :grinning:
16. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
latu no to on by mi to vrátil ještě večer do rána s tim čekat nebude :grinning: včera mu například nejel květák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
no fuj,květák bych ti taky vrátila to je hnus - leda syrovej se dá,ale smaženej ble ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
lat no ale mě chutnal :grinning: jen Jarmil asi bude na maso no :grinning:
A v pátek mi přijedou umývákovat vokýnka už přes ně ani nevidim ven :grinning: objednala jsem si babu z úklidovky a ta mi je za 800 umeje. Máme ty na hoveno šroubovací a ještě v patře tak se s tim nebudu srát. Mám závratě normálně natož teď. A příští týden už budu moct dělat vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
latu, Tobě tak květák prohnanej přes prase :wink: , to by šlo, že :grinning: ??
16. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
schimi květák přes prase budu mít 12.12. to jedem na zabíjačku :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
já květák miluju, ale musí být na maliliknkaťoučký kousíčky, velký taky nežeru.
dejte si za mě pizzu :slight_smile:
okna nemeju, stejně se pořád práší :grinning:
16. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
no fuj květák s prasetem - dvě nejhnusnější jídla na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesnášim vepřový,to je takový debilní maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo, my taky budeme zabíjet, jen ještě nevím kdy :grinning: :grinning: .. Švagrová chová prasata, moráky, nutrie, krávu, kozy, slepice, husy a kačeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Snad jsem na nic nezapoměla :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
A z čeho jsi dělala ten guláš :wink: ???
16. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
latu tak to mi si s Jarmilem itrničku dáme :grinning: :grinning: :grinning: i prdelačku :grinning: :grinning: :grinning: ale jako masi vepřový taky nemusim to jedině na grilu :sunglasses:
luss oki dáme si pícu ale zbytek páč celou nesežerem dojí musiotec doma jestli to neva :grinning:
s těma oknama já je právě letos ještě nemyla takže jsou fakt jetý .....
16. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
holky mě je těch zvířat strašně líto, jak jsou nasáčkovaný v těch místnostech, pak je sejmou a ještě takovým způsobem, že u toho trpí, ale co má člověk dělat, když mu to maso ku.va tak chutná :unamused: Chtěla bych se narodit v příštím životě jako vegan.
16. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
musil v pohodě, dej mu nažrat, mě to neva ,někdo tě přece na té mateřské bude muset živit, tak ať nezdechne :grinning:
jo a já okna nemyla ještě nikdy co jsme na baráku :grinning: Tím nemyla myslím důlkladně, samozřejmě, že kusy malty tam nemám :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
to já z něj normálně vařim,ale pak ho vypreparuju ze svojí porce ven - maximálně si tam nechám kousky,který jsou tak malý,že se dají polknout bez kousání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
a já vám vlasntě přišla říct,že se jdu věnovat práci, bo chceme jít s lussilou v jedenáct na oběd,tak abych mohla zmizet :wink:
16. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
luss tak to mě jako taky neni příjemný koukat jak ho picaj do palice ale zas jako to je prostě zákon přírody no. A zase takový zakousnutí od tygra by ho asi bolelo víc než picnutí bambitkou mezi voči :sweat_smile:
a musil nezdechne páč mi sežral Monte :angry: :angry: :angry: a já si ho nechávala k snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hajzlik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
latu jen pracuj práce šlechtí :grinning:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.