• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
doufám, že nebude pršet :angry:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
luss no podle rosničáků by dneska nemělo :confused: :zipper_mouth:
16. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
musil to jo, ale ten tygr netrpí celý život, tyhle zvířata jsou v příšerných podmínkách už malička a čekaj na smrt, je to potravní řetězec to je jasný, ale když jsem viděla např. jak je převážej tak jsem se málem poblila :confounded: Taky chodilo X videí různě po netu a to jsem se vydržela koukat pár vteřin.
Jako já taky sežeru s chutí králíka, ale vím, že je vypilanej u babky v suchu, má svůj výběh, celý život jenom žere a má se dobře a pak bába přijde, dá mu jednu za uši, tak aby to bylo rychlé, že ani nestihne zakvičet. Si myslím, že takhle by to mělo být no.
16. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
musil tak to abych si vzala deštník, když předpověděli, že pršet nebude :grinning:
16. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Nazdárek přeslice :slight_smile: , konečně jsem se dostala na sedáka k PC, tak vás jdu přeběhnout...
16. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
čus mařko :grinning:
16. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak se to dalo, o moc jsem nepřišla :slight_smile: . Jo a já ten vychvalovaný gulášek budu dělat nakonec až zítra, páč jsme v sobotu byli na svíčkové a ještě jsem si ji přivezla domů v kastrůlku na neděli, tak jsem jen udělala knedlík a bylo vymalováno. Noa s těmi bramboráčky to nemuselo být vůbec špatný, že by...
16. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
janysku jako kalorická bomba jsou bramobráčky ideální :grinning: Já je moc nejím samotné, je to na mě moc suché, ale když je k tomu nějaká směs nebo guláš nebo něco tak to bych toho sežrala kýbl :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Podle toho složení je ten gulagen spíše taková směs, že? Tak to by ty bramboráčky byly ideální.
16. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Já od pátku masíruji drahouše na malého yorkšírka a pořád mi odbývá, že ne....., ale jak jsem pustila PC, tak jsem měla v poště od něho inzerát na odběr na listopad, tak už mi měkne :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
jojo směs, já to akorát ještě teda potom zahustila, na mě to bylo moc tekuté, asi jsem udělala něco špatně :grinning:
takže chlupaté miminko na Vánoce? :slight_smile: To by bylo dobrý :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
No, odolává mi, ale vypadá to, že ho zlomím :slight_smile: . Jsem pořád sama doma, jako kůl v plotě, tak potřebuji nějakého ňuchňáčka. Nejprve jsem chtěla, až kdyby to s tím mimi už nevyšlo, ale zase kdybych měla už doma pejska, nebylo by to pro mě tak bolestné.
16. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
no já ti to jenom můžu doporučit, budeš se mít s čím mazlit, bude tě vítat, můžeš chodit na procházky, je to fajn :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Jj, já až žasnu, kolik holčin tady na MK má doma psíka...., když Michal se tomu stále brání, že bude zavřený doma, když odjedu do práce, že bude vokusovat, učůrávat...
16. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
takový prcek když si učurne tak to pomalu ani nepoznáš :slight_smile: A pséci stejně po celou dobu co jsi mimo domov chrápou a když bude mít dost zajímavých hraček a nebude se nudit, tak okousávat nebude. Navíč jorkšíráci jsou jako stvoření na to být doma, od kámošky psík nechce moc ani ven, je to gaučový povaleč a má rád teplo a měkoučko, nelehne si snad ani na zem, protože ho to tlačí :grinning:
16. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jé, tak to si s ním budu rozumět :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
no to věřím :grinning:
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
čus holky co vaříte? já jsem vygumovaná
16. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Já jsem sama, drahouš chodí na obědy, tak dnes nic, něco si najdu :grinning:
16. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
no vladís je doma dnes i zítra mám jakousi averzi od včera .. :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
náš york i v parnu ležel pod dekou ..to nikdo nechápal jak tam může vydržet
16. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ty jo tak jdu cmuchtit palačinky ,u nás se schyluje k nějaké hádce..visí ve vzduchu ..jsem podrážděná jak prase ..
16. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Co ti vojín provedl? Já to musím odklepat, my jsme od minulého týdne nějak podezřele zaláskovaní :grinning: :grinning:
Ty máš Leni taky yorka?
16. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
dneska mám chutě mu nějak ublížit ,aby už se konečně probral z tý zasraný apatie a choval se nějak normálně ,jeho jen zajímá jak se nažrat a jak si ho vyhonit ..možná zase budu mít mrchu ,že jsem tak nasraná
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
pejska doporučuju jany sice někdy bych ho kopla když např. rozesere hajzlpapír po celý koupelně jako včera :angry: ale von pak tak čumí že mu prostě ani vynadat nemůžeš :grinning: ještě mi ho přišlo líto že se tak stydí za to co proved :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a doma sám je asi celkem spokojenej jak píšou holky chrápe nebo právě trhá ten hajzlpapír :sweat_smile: :grinning:
leni já vařím dneska rohlik se sejrem chceš recept ? :grinning:
16. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
janý už několikátou noc spim jinde ,to se nedá chrápe ,smrdí a včera mě jí v nocio fláknul ,jsem z toho měla skoro smrt jak jsem se lekla .. :rolling_eyes: ,janý už ho nemáme ..to byl ten kakací do zásuvek ..dala jsem ho kamarádce maj velikou farmu a spousty zvířat a tam řádí jak černá ruka ..
16. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
já si prohlédla všechny pozitivní testy tady na oři a jsem nasraná už taky :grinning: :grinning: :grinning: Tak a teď mě ukamenujte :grinning:
16. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Mus, asi si chtěl vytřít zadek :slight_smile:
Tak rohlí se sýrem bych taky mohla dát :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
musil taky třeba může trhat na pidikousíčky tlustý nový slovník za 1000 Kč :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
vladís ho dotáhl domu co mi náš umřel a nebylo to to pravé ořechopvé ,asi byl zvyklý běhat venku ..
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.