• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jdeme s latu papat, tak zatím zdarec :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
jany zadek ? Tak to nehrozí :grinning: spíš si myslí že ten měšoučkej hajzláček je na hraní blbec jeden :grinning: a já mu kupuju ještě s aloe vera abysme měli vláčný zadky :grinning: :grinning: :grinning:

lussi to už tu bylo sice ne slovník ale knížku od kámošky za pětikilo :grinning: a dodneška jsem jinou nesehnala prostě už neni no tak jsem se omluvila zaplatila jí prachy a ani jsem jí nedočetla páč zkládat puzzle z papírků mě neba :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Leni, tak to je potřeba nějak rychle něčím oživit nebo si půjdete za chvíli hodně po krku a bude to v p*deli...
16. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
len souhlas s jany takhle o asi dál nepůjde budete z toho oba otrávený a zničený :unamused:
16. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Fakt to IVF dává děsně vztahu na prdel a nejen vztahu, ale psychice celkově.... Proto taky chci toho pejsánka, abych měla zase nějakou chuť do života, když se nám to mimi nedaří a jsme z toho unavení.
16. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
jany je to záhul no. Pamatuju jak jsme se málem rozešli když byl tenkrát musíotec poprvé na spermiu. Prostě mu připadalo potupný honit si tam šulina. Tak jsme se zhádali jak koně a asi tejden bylo ticho. No a jako letos to vlastně vygradovalo tim srpnovým úletem no. Ale jako ono ty krizovky neskončej ani když se IVFko povede jsme toho zdárným důkazem.
16. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Když se plaší hormony... a že jim těmi koňskými dávkami pomáháme :frowning2: :frowning2:
16. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jany no jako určitě ty hormony tomu napomůžou jo ale jinak je to spíš tím jak to člověk strašně moc chce a pak mu dá život po držce když to nevyjde. Neříkám že ty chlapy to nesebere ale víc tím prostě trpí ženská a ten chlap asi moc neví jak se pak chovat no. To vím že mě sralo po nevydařeným KETu. Že musil prostě to přešel jak nic a já se v tom babrala. aLe hodně mi pomohla práce byla jsem tam furt brala směny navíc jinak bysme se doma asi povraždili.
16. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
To jo, hodně práce pomůže a mě právě sejří, že nejsem nikde v pracovním kolektivu a nemám shon, páč bych na to nemyslela, za to takhle, když si tu práci vozím domů a tady s ní sedím u PC... :angry:
Taky mi děsně štve a ubíjí, vždy když se to nepovede, že jsem na dně a jsem na to sama a s pocitem, že mi to dává chlap za vinu tím svým mlčením :frowning2:
16. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jany já jsem vlastně i díky IVF změnila práci. Dělala jsem v kanclu strašnej kolektiv zavánělo to tam až šikanou vydržela jsem tam dva roky a byla jsem úplně odrovnaná. Tak jsem na začátku roku letos práci změnila a i když jsem tam byla jen půlrok tak to bylo něco úžasnýho a prostě jsem ráda chodila do práce. Mohla jsem se tam krásně zahrabat před problémama a nad ničim nepřemejšlet byla jsem mezi lidma i když to byly pacienti na psychiatrii ale to máš fuk :grinning: a kolektiv kolegyň byl perfektní. A věřim tomu že jen díky tý práci jsem teď tam kde jsem. Psychicky mi to strašně dalo a zvedlo z hnoje. Nikdy dřív jsem nechápala jak někomu může práce chybět ale teď to chápu.
16. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Já jsem vás tady dříve četla, tak jsem věděla, že jezdíš do Pronatalu a i to o práci......
Určitě to moc pomůže, jen já nechci hledat jinou práci, když podstupujeme toto, páč nevím, zda bych něco dobrého sehnala a kdyby jo a líbilo se mi tam a pak se zadařilo a já měla odejít, tak by mi to štvalo a mně by to bylo i proti srsti, se pak na tu práci někde po zaučení vykašlat a pak taky, to co dělám, mám časově dle seb, takže nemám problém s ježděním na kontroly a s volnem po transferu. Ale jestli mi nebude přáno a já to už zabalím, tak půjdu hledat něco mezi lidi.....
16. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
jany no kvůli tomuhle přesně jsem ve svý bývalý práci zůstávala. Páč jsem si čas řídila víceméně sama. Ale pak prostě už jsem se sekla a řekla si STOP a šla do blázince. I když jsemvěděla že třeba ani nemusim dokončit zkušeb¨ku ale já to tam nikomu netajila. Jasně už při nástupu jsem hlavní sestře řekla že se snažíme o bejbo a ona byla na druhou stranu ráda že jsem byla férová a řekla jí to. Takže mi i fakt od srdce poblahopřála když to pak v červnu vyšlo a vůbec se nezlobila. Myslím že s tímhle se u ženskejch prostě musí počítat že budou počínat a rodit dětičky. A ty kontroly atd. jsem zvládala i v tom třísměnovým provoze. Dalo se to. Prostě jsem si holt s někým vyměnila službu. S tím tam nebyl problém. Myslím že balit bys nic neměla ale dát se psych do pohody to bys měla. Zkus to aspoň tím psíčkem pro začátek :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
a co ta kávička ? Jsem teď v JC pečená vařená :wink:
16. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
U mě už s tím právě nikdo nepočítá :grinning: :grinning: :grinning: , tak to by byl pro zaměstnavatele šok :grinning: . Tento můj stávající šéf to ví a dokonce by rád, abych byla těhu, šla na PN a doma dělala a on za mě nemusel platit poplatky a daně a rovnal by se se mnou.....
16. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
jany ale kuš furt s tim věkem neserte mi. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Máš stejný právo na dítě jako každá dvacítka :wink:
16. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Jo to mám, samozřejmě, jen tím i některé šokuji :grinning: :grinning:
Káfo dát můžeme, tak až třeba pojedeš na nehtíky, hlavně když mi tam nezačneš rodit, to bych nevěděla co s tebou :sweat_smile:
16. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
tak jsem přežraná zpět :grinning: Sice to nebylo nic extra dobrého,ale nějak se mi to v tom žaludku rozleželo a šla bych si zdřímnout :grinning:
16. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
a my jsme zpět z oběda a moc jsme si tedy nepošmákly :angry: Nejlepší byl couvert :unamused:
16. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
latu mě se chce spíš položit kábl :confounded: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Lussi, tebe lepší šatit...., co sníš, hned zase odložíš :grinning:
16. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
jany na nehty už nejezdim ty jsem musela sundat nedrželi. Tak musim počkat až po šestinedělí. Ale jed¨zdím tam ke kadeřce zrovna minuelj tejden jsem byla. Teď jedu myslim 16.12. :wink:
16. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já se chci jít taky vysrat :frowning2: :unamused:
16. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
já bych se na to tady taky ráda vysrala :grinning:
16. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
musil :grinning: :grinning: :grinning: Co ti brání? Zácpa? :slight_smile: Já se ti jinak vůbec nesměju :grinning:
janysku no nevím, s tím ošacováním to taky není žádná sranda :grinning:
16. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
latu a co ti brání ? :D podivej se na holky černý na podpoře jak jím to plození jde jak po sádle se na to vyser nagrémuj se řikejte si s kokotátem doma ty dežo a bude
16. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
já bych se klidně vys.ala z podoby, už by to chtělo nějakou změnu.
16. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
vy.rat se z podoby do černa, přesně jak musil píšeš :grinning:
16. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
luss jo zácpa a hemerojdík :grinning:
16. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
:grinning: když já jsem spíš barvy vyblité,tak by toho krému na ksicht bylo potřeba mraky :grinning:
16. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
latu prosim tě krém stojí dvacku a pregnyl tisíce tak co je lepší ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.