• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Udělej si smotky z novin a natoč to na to :grinning:
16. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
jany no nevim,jak to tam pak přidělám? :astonished:
16. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
no to je, oni maj řidiče těžkej život - pani doktorka mi poradila,ať ho nechávám často bez trenýrek - ale nevim jeslti myslela jenom doma nebo i v tom buse :grinning:
16. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
No v těch ČB filmech to tak dělaly a snad to přidělávaly pérkem :grinning:
16. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
příkoulí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslíš tan spoj mezi řití a gulema? :grinning:
jani udělej si taková ta hovínka po hlavě přes noc, to budeš mít přirozený až až :slight_smile: Ale nedělej je moc mrňavé, pak bys byla jak ovce, tak aby tě neprubnul pak venku nějaký ovcoúchyl :grinning:
16. lis 2009 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
Přikoulí zakoulí nikdo nesmí stát..... :grinning: :grinning: Latu, co ten všechno nemá :grinning:
16. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
lussi díky :grinning: akorát furt nevim jak to přidělat :wink: nějaký gumičky?
16. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
jani jojo, smotáš to do hovna tak abys konec vlasů měla vždykcky u hlavy a použiješ normál gumičku :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
zkusím najít na netu obrázek nebo něco
16. lis 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
http://www.loknovac.cz/cz/postup-loknovani/ tohle je taky dobré, akorám je důležité začínat od hlavy ne to motat od konce k hlavě, to pak nechytenš správný objem
16. lis 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
jsi zaltíčko :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
přikoulí je veškerá oblast do všech směrů přímo přiléhající ke koulím :grinning: :grinning: :grinning:
a janí myslí se gumička jako gumička - ne abys tam dávala prezervativ :grinning:
16. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
latu ten snad ani nevedem :grinning: vlastně ani nevim jestli tad venda nemá nějakej ulitej :grinning:
16. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
teď jsem si představila,jak na každém hovínku mám jednu šprcku,to bych si mohla nechat na ten striptýz :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
no to bys mohla,budeš neodolatelná :grinning:
16. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
ale jedině s příchutí,ty bez mi smr :grinning: děj
16. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
já viděla rozbalenou šprcku jednou v životě, max. dvakrát, ostatní si buď nepamatuju nebo jsem neměla tu čest :grinning:
obrázek vlasového guvna jsem nenašla, jani ty jsi holka šikovná, ty to nějak zvládneš i bez předlohy :wink:
16. lis 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
To ještě strašíte v práci????
16. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
já přišla až o půl deváté, což by tak nevadilo, ale čekám na lussiláka až mě vyzvedne, což bude tak za 10 minut :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
já tu musim trčet do pěti :angry: a zrovna mě zaúkoloval můj nejmíň oblíbený makléř takovym složitym úkolem,že musim zapojit mozek :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
už jsem to nějak vokecala a jdu se vylulat,ať můžu zmizet lehce před pátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
latu to už je za pár :wink: já jím zelňačku a pak se půjdu podívat po krámech,využiju tpho že mám čas.. :slight_smile: papa
16. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
tak já mizim, zítra nevim jestli načumim - se určitě bude válet u PC kokotáta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hezký volno, papapa! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
latu proto jsem koupila noťas :grinning:
16. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Ženy, kdyby jste mi náhodou zítra hledaly :grinning: , tak si jedeme 150 km pro štěňátko :dizzy_face: :dizzy_face: , to byl fofr, ráno jsem ještě zvažovala jaro....
16. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
janý tak to hned pošli foto ..a přeju štastnou ruku k výběru mazlíčka ..
16. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
jo houby ..odpolko jsme jeli na chatu hrabat miliony listí a večer jsem pekla na zítra kachnu a zelí a knedl ..páč na zítra si toto vladís poručil a pak dojednal s nějakým chlapem nějakou schůzku ,že prej nějaká domácí práce ,to zase bude blud to už vidim ..a ted sotva lezu ..záda mi bolí jak blázen ..v rukách samý bodláky napíchaný :rolling_eyes: ..tak pa kočky ,snad se v noci vyspim..pro změnu :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
leni tak ti přeju klidnou noc a vyspinkej se jůžovouška :grinning: :grinning:
janý tak šťastné pořízení,já se momentálně se psem neba,protože si ze mě dělá prdel když tady venoušek není :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
leni já taky dělala zelí a knedle,ale místo kachny,což by můj žaludek nevydržel....vepřový masíško :slight_smile:
16. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
nasral :grinning: janýsku ty budeš mít pidimiminko,tak hned dej fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My teď jedema na návštěvní kolečko - nejdřív tchánovci,pak naši - snad se aspoň někde nažereme :grinning: a můj čípek to tento cyklus opět vzdal, splaskly mi kozy,takže to nevypadá nadějně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec se mi nechce kazit si prosinec dalšim pokusem,ale zase si řikám,že pak od novýho roku budeme moc začít s IVF a to už kruci musí klapnout! :wink: Tak zatim pa boženy,večer možná zajdu a jinak se zítra kolem deváté zahlásím z rachoty :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
udaz děvčata :grinning: :grinning: :grinning:
já se zrovna nažrala knedlíků :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a večer to rozjedu s tím stripem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem si byla koupit ještě mini šatečky :wink: :wink:
17. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.