• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
koukám že kozenky v mateřství jsou moc hezká věc na pohled :grinning: :grinning: :grinning:
Já teď trochu používala mozek,tak mi vyhládlo,už aby byla jedna :unamused: A mám takový problém lussi - mám chuť na něco opravdu dobrého,aby se mi zvedla nálada,ale obě víme,že v těhle končinách to není moc pravděpodobné,takže nevim co s tim hodláš dělat :grinning:
18. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
latu já mám dneska kuře ale mám chuŤ na asijský psí nudle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
můžeme jít klidně dříve než v jednu, třeba kolem dvanácté, ale nevím tedy co si dáme :grinning:
18. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
to je spíš ten hlavní problém - co si dáme, protože já už to vidim,jak budeme akorát nasraný,že to bylo hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale asi si dáme taky psí nudle,ne? :grinning: nebo musil jak máš to kuře,že bysme dojely? :grinning:
18. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
latu klasika pečený s rejží :grinning: od maminky :grinning:
18. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
tak zajdeme k ťongům ne? Maj tam i čínu, tak si můžeme dát nudle s gyrosem, maj tam dobrý :grinning:
nebo můžeme na B-Smart :slight_smile:
nudle ty vole vy mi děláte chutě :dizzy_face: :dizzy_face: nudle na ty si zajedu zítra já taky heč :grinning:
18. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
to nevíš, jestli bude mít Jarmil náladu se někam tahat :grinning: jj, zajdem směrem k ťongům, já ještě uvažuju o mekáči o cheesburgeru, mám na něj chuť jak sviň.
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
už jenom 40 příspěfků a budu gravidní :grinning:
18. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
latu no bude muset jedu do MB na chvíli pohlídat kamarádce klučinu a na nákup tak prostě na nudle bude mít chuť i kdyby nechtěl :grinning:
18. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
jako kdybys nevěděla,že poslední slovo má vždycky Jarmil :grinning: takže ty budeš mít zítra trénink,jo? Kolik je tomu jarmilovu kamarádovi?
18. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
musil, moje záda nechtěj, to by sis nepomohla :angry: :angry:
Tak kámošce se narodila holčička a je na operačním sále :angry: - operují jí kýlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
latu 9 měsíců :slight_smile: je to rozkošňák krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Jamril klidně může říct no ale to už budou nudle ve mě tak aspoˇpro ten pocit že jsem je sežrala :grinning: blití už mi nevadí zvyk :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
njn, zvyk je železná košile :grinning: :grinning: :grinning:
schimi a to je ta postarší kámoška? Myslim teda,že to tady někdo říkal,že má starší kámošku,který se narodí třetí dítě a půjde hned na operaci,ale nevim jestli už to zase nemám v hlavě pomatený :unamused:
18. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
už bych šla žrát :sweat_smile:
18. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
a jak jseš vlastně schimi rozhodlá tento pokus s testováním? Já zatím odolávám, protože tělo spíš signalizuje mrchu, i když tu ještě tedy není,ale nechci se naštvat pohledem na /,tak zatím vyčkávám :wink:
18. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
já teď službuju na telefonu, vidim to tak na 12:_10 :wink:
18. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
poštěváčka mi donesla krásnou sopravičku nejradši bych jí nosila já sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
musil asi si taky něco objednám, ono se to bude hodit, všichni v mém okolí už budou co nevidět plánovat druhé caparty, takže to pak můžu rozdat :grinning:
schimi už je gravidní, akorát to zatajila :grinning:
18. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
latu, ta komoška má 28 let a je to 4 dítě :grinning: :grinning: ..
Netestuju, taky nechci vidět/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
latu kdy máš termín? (myslím termín mrchy, ne porodu) :grinning:
18. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo, lussi, to bych brala :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
schimi a ta tvoje kámoška je finančně nějak víc zajištěná, že si můžou dovolit tolik dětí? :grinning: Já si to tedy nedovedu přestavit, max. 2, jinak bychom žili jak socky a to tedy fakt nehodlám dobrovolně dopustit.
18. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
jo tak to se mi plete s někym jinym, řikám že v tom mám bordel,mozek už mi nesouloží jako dřív :grinning:
a první termín mrchy mám dneska - jsem 14DPO, při první IUI došla přesně, při té minulé až 17DPO,tak stejně vim zatim hovno :grinning: ale fakt mi splaskly ty kozy a čípek mi připadá každym dnem měkčí a taky že se na něm dělá taková ta dírka,tak to nadějně nevidim :angry:
18. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
nazdárek :grinning:
tak jako včera zase nic,není mi to souzený :angry: :angry: .zrovna se totiž musel stěhovat kamarád do zdevastovanýho bytu naproti našemu :angry: :angry: a jelikož nic nefachá a nic nemá,tak jsme opravovali a uklízeli až do deseti :angry: :angry: :angry: ale bylo to nutný...aby tam mohl s psíkem aspoň přespat :frowning2: jo a václavovi jsem ukázala ty šaty a on na to,jakože jestli to myslim vážně,že si je vezmu na sebe..prej si mě spletou s kurvou...ten mě nasral :angry: :angry: :angry: a na argument že nosim ještě kratší sukně mi řekl že to je něco jinýho.....teď jim číze :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
takže čekáme do kdy? Do pátku? V pátek by to šlo :slight_smile:
autor
mě by se taky líbilo mít hodně dětí,ale přesně jak řiká lussi - lepší dvě a pořádně je zajistit a moct si to užívat,tři už by bylo moc a 4 by nás sežraly, obzvlášť jestli by byly po kokotátovi :grinning:
ženy zlbáznil se mi pes lítá tu jak debil a štěká u toho nö trotlik
18. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
tak to vypadá,že ju vás můj pes :grinning:
18. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.