• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
musil a dala jsi mu dnes už nažrat? :grinning:
18. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
čus jani, tak to jsi mě nepotěšila, očekávala jsem zážitky večera a ono nic, tak příště. Nechceš vyfotit ty šaty? Já ti řeknu jestli bys byla za kur.u nebo ne :grinning:
18. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
no ještě že jsem se vrátila o stránku zpět,ona došla janitchka :grinning: takže strip zase nic jo? Mě zase kokotáta včera vyhrožoval,že mi dá pořádně do kožichu a pak usnul ještě před televizníma novinama :grinning: :grinning: :grinning:
lussi jj, čekáme do pátku,ale myslim,že to nebude třeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
luss no dala :grinning: lítá z místnosti do místnosti skáče na gauč na postel na stůl a nejde ani chytit je jak tryskomyš dneska se tu shromažďovali ráno fetky tak jestli si něco nešlehnul :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
už chcíp asi došli baterky nebo co
18. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: dej mu další fávku :grinning:
18. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
latu hovno odvykat bude :grinning: kupovat mu budu max cigára když si o ně řekne :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
lussi je to spíš tričko těsně nad kolena z new yorkeru,černýn a u krku takovej pásek z stříbrnejch korálků,ale mě to na tričko přijden moc dlouhý,takže jsem si koupila fialový punčochy a černý kozajdy,fakt super...no tady jde spíš o to že václav by byl nejraděj abych byla doma,nebo chodila v pytli a bavila se jen s ním...že prej zbytečně vyvyolávám spory,když se líbím někomu jinýmu....už se to párkrát stalo,ale já v tom byla nevinně :grinning: :grinning: nejsem koketa,dávám si bacha,kór když jsme spolu..jo a stalo se to vždycky v džínách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pako :rolling_eyes: :rolling_eyes: a chtěla jsem vám něcon napsat a nevim co :angry:
18. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
jo táááák, on se bojí abys mu neutekla, tak to je dobře :grinning: Trochu žárlit musí. :grinning: Ten můj už ani nežárlí, je to bída :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
latu venda vždycky vyhrožuje a včera ráno v šest sebou po čtyřiadváce seknul na gauč i v kanadách a teď má moňo od pistole....a to bylo řečí ať se připravim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
lussi já myslela že už se to trochu uklidnilo,trochu jooo,ale pak se to nějak zvrtne a já jen čumim.....předtim jsem měla chlapa kterýmu bylo všechno úplně jedno a teď druhej extrém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
zdar božky,
koukám žádný testing se nekoná?
jani já si jednou koupila podvazky a taky je jen jednou použila, protože jak mi je táta sundával, tak se mi šprajcly punčochy, tak se na*ral a ztrhal to ze mě a řekl že to je na 3,14ču tak toť naše představení :grinning:
18. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
meggi já myslim že tak nějak to dapadne :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
musil ty máš ale kozeny :confused: :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
leni no jak vozeny :grinning: :grinning: :grinning: a bude hůř
18. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
měla jsem tu kámošku... a díky ní jsem přešla na jinou rekva..zase zpět na sociální ..kdybych s ní mluvila dříve ,tak už jsem ho mohla dělat .. :confused:
18. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
jani jj :grinning:
leni já si ještě vzpomněla co by mohlo dopomoct k otěhotnění krom těhubacilů, víš jak mají některé holky ty náhrobky v albu........??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
leni a takhle to budeš mít hotový kdy ?
18. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
cože náhrobky? :confused: :confused: :confused: :confused: musil začne 3ledna a bude v místě bydliště ,ted je jeden už rozběhnutý ,tak mim to docela sere ,páč jsem tam mohla být se známou holkou ..ale na pracáku mi to vymluvila ,že to pro mě neni když mám ty záda ..ale dneska mi ta kámoška řekla ,že je dobrý ho mít ,že se s nim leckams dostanu ,při nejhoršim doprdele.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
No, ona má ty první 3 s bývalým manželem a teď chtěla prostě s přítelem :grinning: :grinning: .. My máme taky dětí dost, ale chceme jedno spolu :grinning: :grinning: .. Mimoto už jsou dost velký :wink:
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
leni tak to je fajn jako mít to a v soc sféře je pracovních míst háfo teda aspoň tady :unamused:
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
musil asi se budu muset přestěhovat ,u nás fakt bída :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
eni no tak pojďte sem tady je práce dost a jsem tu já :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
musil no fakt ,co se týče práce je to tady zabitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem začla nějak zase nečekaně krvácet a bolí mi v zádech a jako ledviny ..no potěš ,co mi zase je ..
18. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Udazte ženy, co jste tu dnes natlachaly? Nějaké nové zprávy či čuňárny? Jdu to přeběhnout....
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
leni nevystydla jsi někde ?
18. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
leni no coto toto za krev? :fearful: :fearful:
shimi moje mamaka měla ségru ve 42.letech..vdala se a já jí přemlouvala,když je zdravá a doktor neměl námitek,tak proč do toho nejít...a teď je nejšťastnější že ségru má...jinak by byla sama doma,my s bráchou jsme se dávno odstěhovalai a doma zbyl jen sedmnáctiletej brácha.a chtěli mít s manželem taky společný :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
možná na listí :confused: :confused: :confused: :confused: janý už máš hafinku?
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
leni ty ledviny bych přisoudila tomu ale prč ta krevka to nevim :confused: :unamused:
18. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
jwestli to nejni ta mrcha co odešla aniž by přišla .. :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.