• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jani, jo, já to taky tak cítím :wink: :wink: .. Prostě chci jedno společný s chlapem, kterýho miluju :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
já ho nemiluju a to dítě chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
leni máš nějakej mrší binec.... Tohle by se mělo usměrnit nějakou proverou nebo tak něčim ne ?
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
jo mám to zase co jsem nastoupila do té debilní práce ,z nervů
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj janýsku :slight_smile:
už vim co jsem chtěla prve napsat....včera jsem poprvé zažila,že už pomalu začínám být podezřelá bez dítěte....šla jsem se cournout do toho novýho nákupního centra.a hned v prvním krámě u kasy spolužačka ze základky,málem jsme se nepoznaly....a ona jestli jsem vdaná a kolik mám dětí. ajá na to že se rozvádím a žádný...teda to byl pohled jak kdybych měla na hlavě hovno :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no nic...jdu dál a potkala sjem tam ještě další tři,buďto s kočárem,nebo těhule nebo chodící děti...a všichni se na mě koukaly nějak soucitně,nebo co? :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: hned jak jsem přišla domů,tak jsem oznámila,že chci hned dítě a bez debat...a venda že perj už teda v prosinci nemám HA jíst.takže dámy zítra mě čeká poslední prášek a pak jsem ofiko snažilka :grinning: :grinning: :grinning: jo a prej to rozvodu nevadí,akorát se to spíš urychlí,jsem teď mluvila s právničkou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem to dolouskla a už nevím, co jsem chtěla okomentovat......
Mimi už mám doma a je to nádhera, se pořád ňuchňáme :slight_smile: a Michal byl pořád proti a teď je z něho hotový.
18. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ale jani, dej si pozor, aby rozvod proběhl dřív, než budeš ofic. těhotná :grinning: :grinning: .. Znám jeden případ, kdy se bývalý manžel soudil o dítě, který bylo počatý za dobu manželství, ale jeho být nemohlo v žádným případě:angry: :angry: .. Dělal to jen, aby bývalou potrápil :angry: :angry:
18. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
jany a jaký vlastně máte :grinning: ?? Co je to za rasu :grinning: ?? Ten náš mě tady prdí pod nos, fakt chuťovka :angry: :angry:
18. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
York a je úžasný, ráno se mnou jel do práce :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jo, viděla jsem čerstvě narozený štěňátka :wink: - švagrová je chovají :grinning: :grinning: .. Na nás moc malý pejsek - jsem zvyklá na to naše tele :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo jani je tam nějaká doba po rozvodu kdy alimenty platí ještě bývalý manžel.. :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
janý vyfot bobánka
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já ho nemám čím vyfotit, jsme nechali foťák i nabíječku u našich na oslavě a do druhého nemám nabitý baterky, tak jsem poslala doně Lussindě foto do mailu, na nikoho jiného kontakt nemám
18. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
ste toho nažwanili,než jsme se s doňou najedli :grinning: oni vedle v ústavní budově gratulujou jedné ústavní činitelce ke sfátku,tak lussila dojde až za chvíli :wink: A doufám,že hned koklíčka čoklíčka pošle, jsem zvědavá na janýskovo miminko :slight_smile: a jak mu řikáš?
janitchko tak vzhůru do snažení, vidim to u tebe na vánoční // :grinning: a budeš chodit k nám do tématu nebo do "snažíme se od listopadu?" :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Už na mě zase leze březost, včera a dnes mi pálí žáha jako sviňa :angry:
Je to náš Benží, Benýsek, Beník :wink:
18. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
je beník..to je pěhný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš ip
18. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
na mě taky asi leze něco ,březost to asi nebude ,bude to asi mrcha nevim ,ted zase nic.. :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
jsem zvědavá jak mu budete říkat tak za měsíc,za dva - z naší Barči se postupem času stával zrzaveček, blecháček, špičatý ucho a nejvíc jí teď řikám chodící hlad a nebo naše holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
jo mrcha na mě leze taky, hezky se připomíná,abych nezapomněla,že už brzy vysttrčí pařátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
latu náš Fido má teď už asi půl roku jméno Blb prostě na něj venku volám Blbééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jenže on na to slyší líp jak na FIda :grinning:
18. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
latu tak urvanej ocásek má více jmén ..to je taky pěhný ...já ten podvozek tak nenávidim ,věčně je to porouchaný a to ani nepícham ..
18. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
včera mě nasrali v rádiu páč tam byla soutěž jak se jmenoval áji pes .. a všichni odpovídali že Fík a přitom to byl Rek .. :grinning: :grinning: :grinning: a protože neuměla R a řikala mu FEK to to nakonec byl FÍK
18. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
latu já nikam jinam nelezu... :wink: :wink: když jste tady nebyly vy tak jsem sem nechodila....
no já myslim že kdyby manža zjistil že jsem těhu tak to podepíše na místě.asi mu to řeknu hned a uvidíme reakci :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Leni, kdybys potřebovala, mám doma automechanika :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
jani já taky měla jednoho a ten při rozchodu měl nejvíce keců jak si pořídíme miminko .. :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
chacha netušil ,že by ho dotedka neměl .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,janý tak mechanika bych potřebovala ,ty doktoři to neuměj :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
no můj podvozek je taky v dezolátnim stavu - když nemrchuju,neutroušuju,nekvasinkuju,tak se aspoň pořežu při holení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jen nevím, zda by si s tím věděl rady..., jak z toho nekape olej... :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
no latu nad holenim taky přemýšlim nějakej pátek a mám slíbíno jako v tý ulici ,,vylízat kastrol,,ale se mi furt nějak nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
janý no kapavku eště jako nemám ,tak z toho zatim nic nebude ..on je asi na ty vážnější závady :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.