• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
holky já když se neoholím tak jsem nervní :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo janí to záleží na chlapovi kterýmu se chceš líbit ..já na něj seru ,tak mě to neláká ..stejně to neumí ,ale už aspon nelíže chlupy :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Leni :grinning: :grinning: :grinning: , ty jsi na něho hustá :grinning:
18. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
leni u mě to není chlapem,když jsem byla sama tak mi to nedalo..holt jde o zvyk...ale je fakt že mě k tomu přemluvil kluk po manžovi,sexuální ďábel a od tý doby nemůžu jinak :wink: :wink: :wink: :wink:
18. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
to já vydržim tak tři-čtyři dny, pak to začne bejt nevzhledný a musí srst dolu :grinning: :grinning: :grinning: a musim teda říct,že kvůli doktorům když chodim na utz,tak se holim třeba každej den,ale na kokotátu dlabu,tomu to musí stačit jednou za pár dní :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
latu baže pár dní je v oukeji ..mě je nějak letos zima ,naposledy oholíno koncem října :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Já nevydržím ani ty 3-4 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Prostě to musí pryč co nejčastěji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo a latu fakt nepočítám s letošníma vánocema :wink: .budu ráda když se to podaří do těch dalších :grinning: než já otěhulim tak budu rozvedená třikrát :wink: :wink: :wink:
leni to jo teda,fakt hustá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
holky a to určitě nemáte ty pupínky jak já :grinning: :grinning: :grinning: ,oholim 1den v oukeji pak týden pupínky a pak to už dorůstá :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
tak to naštěstí nene,já jsem jak mimi :grinning: :grinning: :grinning:
autor
janitchko neni možný abys byla další "superplodná" z téhle diskuze - někomu se to tady snad přeci povést musí,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
ale já hodlám dodržet pořadí,jaxme se domluvily,zásadně nepředbíhám :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
no jani ono by tě to časté holení přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem vyzkoušela všemožná mazadla .. a lektvary a pupínky mám jak to dorůstá tak mi to bolí a píchá ,no dopr..to pak nevim jak si jí elegantně podrbat .. :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
janý ty hafinky jsou kouzelný ..
18. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
takže latu s schimi,lussi leden,leni nevim jak to máš ty? :sweat_smile: :sweat_smile: a janýsek a kdože je přede mnou?ellaoy nebo jak to bylo? :slight_smile: a taky z nácíčkova...ale ty až po mě... :grinning: :grinning: :grinning:
já prej budu těhotná na začátku roku ,tak nevim kdy to jako je ,jestli do března ..jako březí v březnu .. :confused: :confused: :confused:
autor
tak pupínky mě trápili dřív,proto jsem kosila jenom přiměřenou část,ale pak kokotáta pořád škemral,ať oholim všechno a nějak jsem asi vypilovala techniku a už se nepupínkuju :slight_smile: a to si pamatuju jak dneska - to bylo na silvestra, jsem šla do koupelny,že shodim komplet porost, vezmu nějakou šunčičku a dám si to na tělo,aby to mohl sníst rovnou ze mě a jako že bude supererotickej večer, koupila jsem si nové tanganě - no a než jsem stihla vylézt z koupelny,tak kokotáta usnul a nic nebylo. tak jsem šunku sežrala sama, ožrala jsem se flaškou vína u televize a z balkonu pak čuměla na ohňostroj a bulela jsem jak jsem v tak důležitej den opuštěná a kokotáta spokojeně hnípal až do rána :grinning: tak to byl náš první společný silvestr :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jo, přesně :wink: , do fronty jani :grinning: :grinning: ..
leni tak to se ti nedivim :grinning: to bych se na to taky vybodla :grinning: :grinning:
autor
elegantně podrbat :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Za chvilku povezu mladou na Hip Hop :grinning: :grinning: .. Tak zatím se mějte :grinning:
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
18. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
latu takovej super silvestr taky znám s tim rozdílem že jsem bulela o půlnoci na hajzlu zatímco debil chrápal ožralej v posteli páč od někud dorazil ..to nebyl vladís ..a minulej rok vladís o půlnoci dostal bombu a po půlnoci druhou za to že byl sprostej a drzej..
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně že máme ta spokojená manželství :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
latu tak to je hustý,já si taky pamatuju na první komplet oholení,pak jsem ale vždycky na záchodě lekla, a do toho jsem měla nové tetování u třísel :grinning: :grinning: :grinning: my budeme mít prvního letos ,jsem zvědavá,ale asi jedeme na hory na čtyři dny :wink: :wink: asi v deseti lidech i s jednou čerstvou těhulí a tři snažilky,bude to super :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
To bude dobré snažení, hlavně, aby se vám tam ti snažiláci nepomíchali a nebo dva neožrali a nemusel to zmáknout jeden za všechny
18. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
a třeba by se zrovna zadařilo :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky já se tak těšim na vánoce,poslední dvoje byly na obr hovénko,předloni jsem to dostala o půlnoční (jsem myslelal že jsem těhu,to jsem sem ještě chodila..)a pak se zhádala s manžou a od tý doby se to sralo......a loňský už byly o tom,že jsme všem řekli že jdeme od sebe,ani jsme snda nevečeřeli a šli do hospody za kámošema....a já jsem takový to vánoční střevo,že všechno musí být perfektní,byt,stromek ,cukroví,dárky,jinak jchytám nerva :grinning: :grinning: :grinning: není nad vánoční pohodu,že? :grinning: :grinning: :grinning: ale véna mě prej usměrní,jsem ho už varovala... :sunglasses:
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
no dva snažiláci jsou dredatí huliči a můj venda je policajt,myslim že by se to pak poznalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ta těhule zahlásila,že až do po šestinedělí nic,takže její chlap má utrum... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten bude asi jak kozel :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
když byli u nás vladísovo ségra s rodinou tak chtěli vidět naše vánoční video a tam prostě pžežraný a znuděný a jak otvíráme ty dárky a oni řvali smíchy ,tak nevim ,asi to jinde probíhá jinak ..asi nějaké nadšené výkřiky a líbačky ..co?
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.