• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
udaz :unamused: dneska jsem bez nálady,mě se to sem ani nechce psát,ale známým se stalo něco strašnýho,tak až se trochu vzpamatuju,tak dojdu :unamused:
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
já si pro kafe došla a nateklo mi to bez kelímku, takže za chvíli půjdu na další pokus.
19. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
latu :frowning2: :frowning2: ..Některý zprávy bych radši taky ani nevěděla :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Čauky, já jsem již na příjmu, ale tady je vymetýno.....
19. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
čus, co mimino? Už ti polulalo celý kvartýr a nakakalo třeba do boty? :grinning:
19. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
čau janýsku :slight_smile: a kde vlastně Beníček spí - už okupuje postel? :wink:
19. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Nene, já mám hodný mimi, dnes byla jen jedna loužička a pak jsme byli běhat venku a snažila jsem se, aby se vykadil, ale marně. Chrápal večer asi od 19 do 22 a pak ožil, když jsem si chtěla jít lehnout, tak jsem musela dál čučet na bednu a tím jsem přišla o sexuální orgie, bo starouš zatím usnul (ráno se mi ptal, proč jsem ho nevzbudila). Ráno jsem zaslechla zakňourání, tak jsem rozsvítila a pinďa seděl ve dveřích do ložnice, tak jsem vstala a ono byly teprve 4 :unamused: , tak jsem si přelezla do obýváku na sedačku a prcek si vlezl ke mně a chrápali jsme dál. Je zlatý :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
to mě moje odrostlý mimi přes noc překousalo další gaťky - to jsou už asi 15 za posledních 14 dní, za chvíli nebudu mít co nosit :angry: Jenže to vždycky vyrabuje z koše přes den a nebo přes noc,takže jí nemůžu sprdnout přímo když tam leze - a zase zavírat koupelnu nemůžeme, protože by nám plesnivěla :angry:
19. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
čus dámy tak jsem dospěla do poslední štace a dneska jsem byla dát životopis do kolbenky ..na 3směny .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Spí v obýváku, má tam na zemi pelíšek, boudičku a už hafo hraček, tak musíme koukat, kam šlapeme. Michal ho chtěl včera vyfotit mobilem, ale marně, on neposedí, hned se cpe k nohám a blbne. jsem si lehla na zem a ten dělal divy, stále na mě naskakoval a olizoval. Jsme se včera tolik nasmáli, fakt to u nás perfektně ožilo, jsem moc ráda, že jsem manžu zlomila, po těch smutných měsících, kdy už jsme si občas dost lezli na nervy, fakt obrovská změna a Michal se z něho může poprdět a je jak vyměněný....
19. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
čau lení :slight_smile: a na co to je kolbenka?
19. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
janý tak to je moc dobře ...úplně to vidim tu idylu ,u nás taky byla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky Leny, kam chceš jít rubat???
19. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
kolbenka je zbrojovka ,prostě podnik strojírenský ,facha u stroje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic už mi jiného nezbývá :pensive: vladís včera večer zase kalkuloval vánoce a blb si tajně objednal nějkakou že domácí práci za 500kč a je to něco jako letadlo ..ta hra jak se posílaj prachy ,akorát že tohle je na získávání nových lidí za prachy ..prej pár tisícovek ,já myslela že mě klepne ..
19. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak s tím bych ho taky hnala svinským krokem..
19. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
on furt visí na netu a shání kde něco vydělat takže já se prostě musim podvolit a jít makat cokoliv .. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já v kolbeně kdysi asi měsíc dělala,byla to hrůza ..
19. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
včera jsem si posílala žádost na kooperativu ,ale bez střední školy to je skoro zabité ...po novým roce pošlu žádost na večerní studium ,ale ne tam co jsem chtěla v létě na policejní ,ta se platila a tu mi nakonec zakázal ,tahle je zadara večerka,ale jiné obory .. :confused: na to vladís slyší ,je zadara ,ale že je 3krát v týdnu ,to už nevidí ..prostě přihlášku dam a do podzimu se uvidí ..
19. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
holky kdybyste věšděly jak mě to všechno sere ,mimino nejde a práce neni...co práce ,prachy ..
19. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
já chci taky psí miminko :slight_smile:
leni to já to vím naprosto přesně, sere mě to taky, sice práci mám, ale je o hovně :confounded:
19. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak i na školu se chceš vrhnout...., hm, dobrá.
Vím, jak tě to sere, ale chce to radikální řez, jinak to straší blázincem, někdy cítím, že jsem zralá na Chocholouška a že už nic nemá cenu....
19. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
janý já už nevim co dělat ,školu jsem chtěla ,ale ne tuhle ,je tu těžká matika oproti policejní .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co nic za zkoušku nedam ,je zadara ..třeba ted mám pocit ,že se mi nic nedaří a je vše strašně komplikovaný ..
19. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
lussi taky cítim že potřebuju nějakou změnu ...tak se musí něco stát nebo mi švihne
19. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
nebo nakonec vyměnim vladíse ,ten mi taky už dobře sere ..
19. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
kdybychom byli alespoň prachatý, viděla bych se někdo na exotickým ostrově a opalovala bych si kejty, to by mi ihned zlepšilo náladu :grinning:
19. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
ty jo tak už mě někdo rozesmějte ..latu to dneska nebude ,to je mi jasné ..stejně se tu všichni v tom životě tak pěkně plácáme ,asi dám večer s vladísem hovor ..jsem děsně nespokojená
19. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
leni a to, že tě vladís sere je důslekem toho, že tě sere všechno ostatní především to, že nelze ogravidnět, takže si myslím, že výměna za jiného by ti stejně nepomohla :sunglasses: :grinning:
A já už mám obří hlad :confounded:
19. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
latunii rozveselím na obědě :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
no lussi nepomohla a víš jak jsem pohodlná ,zase by třeba někomu táhly ty fusekle ještě víc :grinning: :grinning: :grinning:
jestli teda už taky nepošla hlady :sweat_smile:
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.