• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Ahoj holky... Mam takovou prosbicku... Vysadila jsem HA teprve pred mesicem, tzn. dnes jsem dostala 1. menstruaci po praskach... cely mesic jsme do toho busili skoro kazdy den a nic :frowning2: Ja vim, ze to nejde hned, ale zacinam pochybovat, jestli je u nas vse ok, protoze oba kourime a nezijeme zrovna ukazkove zdrave :slight_smile: Jak dlouho Vam trvalo nez jste byly tehotne?
19. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
hele provokace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
leni a nemáš tam nějakou sociální na dodělání?u nás v ústí je dálkové jen jednou týdně.nevim na jak dlouho ale.ale přešli tam holky,co u mě na obchodce nezvládali matiku..ale ty neměly ani učňák.a je to taky zadara.by se ti vyplatila třeba jednou tejdně jet i dál,ne?sem jezděj holky i přes dvěstě kiláků..
latu jsem na tebe ráno myslela,vzbudila jsem se s hroznou náladou,má dorazit mrch.večer jsem bya zase příjemná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale naštěstí mě véna asi v půl třetí vzbudil sexem,tak se mi pak usínalo lépe :dizzy_face: ale ráno stejnej vopruz...
jany já se taky těším na psí miminko,ale až tak za rok :wink:
19. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: latu a vzpomněla jsem si proto,že taky ráno píšeš,že máš blbou náladu...jsem si řikala,že už abych byla u kompu a hned vám to napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je mi líp :wink:
19. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
bluemchen písni si do tématu ke snažilkám ze října třeba, nebo někam k těhulím, tam ti poradí. My jsme tady problémovky, všechny se snažíme už několik let, takže tady si asi nikdo neporadí :wink:
19. lis 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
jani ve velkém městě je víc příležitostí tohle je široko dalejko jediná škola zadara ..jinak euroškola a pak policejní 30kmod nás ,ale taky se platí .. a ta je 1týdně a matika jen prvák :wink:
19. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
blue ???? :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
možná kdybych vydělala nějaké prašule že by mi to nakonec dovolil :confused: :confused: :confused:
19. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
leni nééééénííííí to provokace, to tě přece nemohlo ani napadnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
no nic ..holky jde mi sem kámoška na káfu a snad mě poveselí ..
19. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
lussi ty jsi hodná :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
žeru koblihu asi po pěti letech,jsem na ni měla šílenou chuť a teď vypadám jak sněhulák z toho cukru :grinning:
19. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
tak já si teda tady budu psát sama no :rolling_eyes:
včera mi kámoška popisovala porod,rodila tři dny,když jí bylo dvacet,horor hadr,mě to tak na týden přešlo :confounded: :grinning:
19. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
jdu nějak sehnat latu, je v řiti, tak zatím ....
19. lis 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
tak jí pozdravuj chudáka.... :pensive: :cry:
19. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
jo
19. lis 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
nebere mi mobil :frowning2:
19. lis 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
lussi a ty víš co se těm známejm stalo? napadaj mě ty nejhorší myšlenky... :cry:
19. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Diky moc.... Preji Vam vsem hodne stesti
19. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
blue já ti taky přeju hodně štěstí a trpělivosti :wink:
19. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak jsme zpět z oběda, obsluhloval nás fešný číšník, ale jídlo tak průměr :slight_smile:
Jani vím co se stalo a ano s těmi nejhoršími myšlenkami máš pravdu, však latu to řekne sama, jestli se jí bude chtít, nerada bych tady něco vyslepičila, když se jí tom třeba nebude chít bavit.
19. lis 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
jsem zpět, jsem se musela trochu sebrat,už to bylo lepší a pak mi táta volal,že to je 3,14či :cry: V úterý jim upadla z ničeho nic do bezvědomí 17letá dcera, konstatovali u ní pravděpodobnou mozkovou smrt a dneska umřela :frowning2: Nikdo zatim vůbec neví proč,holky to je v prdeli :frowning2: Ty jo,já jí znala odmala - já to prostě asi nepochopim :confounded: Je mi jich hrozně líto :cry: :cry:
19. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
latu to je hrozný :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
nepředstavitelně hrozný :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ku*va život :confused:
19. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
janýsku přesně, proč se tohle proboha stává ? :angry: Mají ještě syna,asi 15 let a malou holčičku 3letou - nedovedu si to představit,prožívat takovou tragédie a přitom muset normálně dál fungovat kvůli dětem, být jim oporou,když sám je člověk úplně v hajzlu :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
a do toho Vánoce..... :confounded:
19. lis 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
zk.rvenej svět :pensive: :cry: nepředstavitelná tragédie :confounded: :confounded: :confounded:
19. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
vánoce který budou muset slavit úplně normálně, protože ta malá to asi ještě nedokáže pochopit :frowning2:
19. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
nic s tím nenaděláme, jen můžeme být rádi, že se to nestalo někomu z nás v rodině, tu bolest si představit ani nedokážu.
19. lis 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.