• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Taky vím, že přijde a je mi do breku :frowning2: :frowning2: :frowning2: .. Naštěstí na to nebudu mít čas :angry: :angry: .. Musím péct - věnečky tak 100 kusů a řez :sweat_smile: :sweat_smile: ..
20. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
schim ty jsi cukrářka?
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
akorát že to je teda opět druhá v měsíci ta první špiněním odešla ,tak nevím ,asi to mám počítata od téhle že jo?
20. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
udaz :slight_smile: tak já jí dneska taky čekám, v noci jsem se spotila jak vrata od chlíva a to je poslední příznak mrchy,který mi tento měsíc chyběl do sbírky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to vidim tak,že odpoledne začnu špinit a přes noc se rozjede :angry: Jdu makánkovat,tak zatim povídejte,ať mám co dočítat :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Udazte :wink:
No fůj, co tu zase depkaříte s těma mrchama, huž jim koukejte domluvit!!!!!!!!
20. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
já taky čekám,ale doufám že doleze jako vždycky v neděli,jelikož zítra jedem do prahy na muzikál a po krámech.. :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
janýsku - však já už jsem jí řekla,že to ne naposled :grinning: :grinning:
jani - no to ať doleze v neděli, ono chodit po krámech s krámama nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
latu snad je to naposled,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
právě se mi nechce někde hledat furt hajzlík,a jsem taková ciťa a nic se mi nesmí říct... :sweat_smile: :sweat_smile: nejradši ležim u pohádky s termoláhví na břuchu..ale můžu vám říct že tak hustej PMS jsem dlouho neměla...málem jsem myslela že někoho zabiju... :angry: :angry: :angry: ale dneska už je to lepší,akorát si připadám hrozně hnusná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jo no jo, já to myslela jakože to je naposled :grinning:
20. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
no proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
a zase ta sexy fíča :grinning: :grinning: :grinning: normálně mi teď přišel lást se zítřejším odletem do tunisu za pět tisíc AI včetně poplatků na osm dní.....tyvago to mě sejří že venda nemá dovču,bych jela okamžitě :wink:
20. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
no a jak mě sejří,že nemám dovču,taky bych jela okamžitě :unamused: hned od ledna musíš všechny gut lasty hlásit,já si nějaký vyberu :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
jani ty vago jakto že nevim že jsi v cestovce .. :confused: :confused: :confused: mohla jsi nám dát nějakýho tipa ,letos nemáme na nic a příští rok asi pojedem leda na vranov . :pensive:
20. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
latu ok,fakt je to levný.... :wink: :wink:
já se zrovna koukám na stránky ohledně vlnitejch vlasů a asi si půjdu koupit kulmu :wink: mám debilní dýlku a nic se s tim nedá dělat... :angry: :angry:
20. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
manža tam má rehábku takže zadáčo a jen já platim něco se slevou ,chatky ,ale líbilo se nám tam vloni .. :wink: určo víc jak na tý mallorce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
leni já nevěděla,že to nevíš :wink: a taky jsme byli od policajtů v doksech a taky tady u nás ve skalách a bylo to strašně levný a super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hele to jsi několikátá,co se ksichtí nad malorkou...a já tam vždycky chtěla :slight_smile: ale teď je můj sen turecko,mamaka tam byla v září a prej úžasný.já jsem nás před chvilkou přihlásila na jednodenní výlet do předvánoční Vídně v prosinci a pak v březnu jedeme do tý Francie lyžovat,tak se nemůžu dočkat :wink:
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
tak jsem zlikvidovala jeden mega rest,co jsem tady měla a jdu pokračovat v debordelizaci mailu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem se byla podívat na pana čípka a hlásim,že už úplně zmizel - takže kurník ať už se ta mrcha mrchovatá rozjede a neztrácim zbytečně čas do dalšího IUI :angry:
20. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak kulmu nepotřebuju,jsem našla parádní triky na vlnky se žehličkou :wink: jsem sama doma dneska,tak budu blbnout a když budu vypadat jako debil,tak mě aspoň nikdo neuvidí :sunglasses:
20. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
hele já ani pomalu nevim jak čípek vypadá nebo vypadat má nebo nemá :sweat_smile: :sweat_smile: a o nějakzm hlenu nemluvě...chápu jen mrchu,ovu podle teploty a testů :grinning: :grinning: to stačí ne?mě se dneska nechce vůbec nic dělat,nevim nevim co tady budu dělat do pěti :angry: :angry: asi si najdu nějaký chujoviny na netu :grinning:
20. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
to tady jako zase nikdo neni,jo? :unamused:
20. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
no tak já jdu domu,užijte si víkend a mějte se hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
jani za ty prachy jsem si představovala něco lepšího než smradlavej cikánov a bydlení na sídlišti .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky,
teda kušujte s těma mrchama... :angry: :angry: :angry:

u nás ještě 2 mrchy a jdem na to tak bych vám radila,ať ihned těhotníte, stavím se do fronty a dlouho čekat nechci páč mi v červenci končí mateřská a ráda bych navázala... :wink:
20. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
udaz při večeru :slight_smile: meggi to asi neklapne,když nám dáváš takové šibeniční termíny - kdybys třeba napsala "ještě 200 mrch a jdeme na to",tak to by možná mohlo vyjít,ale dvě mrchy - to asi néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já vyhlížim kokotátu, dneska měl dlouho,tak jsem byla u našich, před chvíli jsem přijela a hřeju gulage a vařim k tomu těstovinky a nacpeme si nácky a asi se bude šukánkovat, protože pes je unavenej a mrcha nám dala dnešní večer k dobru :grinning:
20. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Hezký víkend přeji :wink: .. Já včera dopadla stejně jako musilka, taky nám nešel proud :grinning: :grinning: .. Věnečky jsem musela péct až po páté hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
21. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Udazte :slight_smile: , cítím v kostech pěkný den :slight_smile:
Latu se tlemím, že u vás je sexík, když je pejsan utahanej :grinning: . To jsem zvědavá, co my budeme mít za kazišuka.
21. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
My ho šoupneme na terasu a je to :grinning: :grinning: :grinning: .. A po akci ho zase pustíme dovnitř :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Aby vám v zimě nezmrzl v rampouch!!!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Teda pokud to není šup sem, šup tam :grinning:
21. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
To přežije - retrívři mají srsrt pořádnou :grinning: :grinning: :grinning: A někdy je to šup a na tam ani nedojde :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak to je pak možná zbytečné větrat :grinning: :grinning: :grinning:
My máme jen zatahovačky do ložnice, tak už vidím, jak se tam bude dobejvat.... a když mu to přijde nezajímavý, tak třeba hodí spátečku :grinning:
21. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.