• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Nom, si piš, že ho to zajímat bude :grinning: :grinning: !! Ten náš má čumák přilepenej na skle :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi má pocit, že paničce je ubližováno :grinning: :grinning: :grinning: A neútočí pak na usurpátora? :grinning:
21. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Ne, olíže nás oba :grinning: :grinning: :grinning: - asi si myslí, že jsem úplný magoři :grinning: :grinning: :grinning: .. Ale nepoučil se, když měl doma fenku, nevěděl, kam ho má strčit :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Asi to bere jako hru a chce se přidat, tak přispěje a přidá se alespoň s tím lízáním.
Se divil, že ta fenka je chlupatá, když v ložnici viděl něco jinýho :sweat_smile:
21. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
No, my jsme tu vysvětlovali :wink: , ale když manža viděl, že se cpe z druhé strany :grinning: :grinning: - od tlamy, tak to vzdal a šel na pivo :grinning: :grinning: .. A potom fena vyhnala Sama z jeho pelechu a spala tam a náš pejsánek poslušně venku na rohožce - ona ho totiž dovnitř nepustila :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
To je pěkná semetrika :grinning: :grinning: :grinning:

Je vidět, že lecos přeci jen okoukal :sweat_smile: :sweat_smile: , chtěl si nechat kouřit :sweat_smile:
21. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
To je možný :grinning: :grinning: , ale oni chtěli štěňata a tam by se asi nepovedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdu něco dělat, přeji krásný víkend :grinning: :grinning: .. My jedeme na oslavu k našim, tak jsem celá nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já musím jít prát a poklízet, odpolko přijedou tchýňovi na kontrolu :wink: , zatím pa :wink:
21. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Zdar ženy :wink:

hlási sa dilina,ako žijete? ja celkom gut,keď si odmyslím prípadné okolnosti :sunglasses:
Latu s tou známou mi to je ľúto,držte sa :pensive:
a čo viac dodať? tak se ptejte,pokud máte chuť :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj lin :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Brý večír přeju, před pár hodinkama jsme dorazili z Latunkova, byli jsme si udělat oběd na ohni a se psama na procházce :slight_smile:
link no už bylo na čase, aby ses ukázala. Já mám dotaz. Už máš //? :grinning:
Megg já bych s těma měsícema neotálela, hupsněte na to už teď, třeba budete mít překvapení na Vánoce :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
dve nemám,to až budúci rok možno :grinning: :wink:
meggi ahoj :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
no už by bylo taky na čase :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
lussi moja reč :wink: som zvedavá čo prinesie budúci rok,dúfam,že nebude ako tento :confounded:
21. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
luss no manža taky říkal, měsíc sem měsíc tam,ale nechce se mi tahat pupek v létě :sweat_smile:
no uvidíme, popíjíme vínko tak jak to dopadne....ale populaci necítím ani nevím kolik jsem dnes dc asi 12,tak je ještě brzo..... :sunglasses:
21. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
udaz při neděli :grinning: Neviděl někdo mojí mrchu nebo něco takového? Já bych fakt v pátek přísahala,že ze mě každou vteřinu vypadne a kde nic tu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase mě začali bolet kozy, čípek tam opět je, takovej malej pevnej bobek z něj je - tak vám nevim :grinning: Včera mi kokotáta odmítl zastavit u lékárny tak nemám na co lulat, že prej se necháme překvapit - ale já to chci kurník vědět, protože jestli mrcha nedojde ani dneska,tak prostě s tou druhou čáru na testu začnu počítat a jestli tam bude jenom jedna a zijistim,že tohle všechno udělal jenom utrouš,tak mě klepne :angry: :angry: :angry: :angry:
ahoj linka :slight_smile: to je fajn,že jsi taky došla, zrovna tuhle jsem na tebe myslela,jestli se u vás neobjevili // :wink:
22. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
fajnou neděli přeji,
latu tak to je zvláštní s tím tvojím píčkem, když se zas objevil, to bude znamení od samotného AHOSO IDAHO :grinning:
tak doufám že konečně vypadneš z fronty na mimino :grinning: :grinning: :grinning: a budeš ve frontě na porod :grinning: :grinning: , no a vlednu lusila,janys a schimi, mezitím linčáci s janitchou a já nakonec japonec :grinning:
tak šupšup :grinning:
22. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
čus při neděli, hlásím návrat z nemocnice, laparku mám za sebou, myom venku, všechno je ok a průchodné...hodlám začít těhotnět..co nejdřív to půjde... tedy až dovolí dr sex.... :wink:
22. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
taky zdravím při neděli,já jsem teď vstala a venda ještě chrní,zase jsme dorazili nějak pozdě :sweat_smile: :sweat_smile: holky všem doporučuju ten muzikál Děti ráje.je to super,hrozně mě to překvapilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v pátek jsem zažila první razii v klubu,asi pade fízlů a já nemohla ani na záchod :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a před tim jsem volala sanitu nějaký holce v komatu,asi šestnáctiletý se válela v hloučku dalších nalitejch polonahejch pipek :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jo a dorazila mrcha,holka hodná dorazila přesně na hodinu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
linka ahoooj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jak se vede?
22. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Čus, tak mrcha se rozjela :angry: :angry: , tudíž opět nic :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
22. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojte,

Latu,tak nech ani mrcha nechodí,vyzerá to nadejne :dizzy_face:
u nás sa dve neobjavili a tento rok už ani nedúfam :wink:
ivomal ty si mala myom? my sme sa mohli znova snažiť o 3 mesiace :slight_smile:
jani no vede sa dobre v rámci možností,ale inač :sunglasses:
22. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
schimi no to je sviňa jedna :angry: a čo budeš robiť ďalej? skúsiš ešte niečo?
22. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Linka, 3 měsíce!!!!!!!!!!....nestraš.....doktor mě zatím nevaroval.........
22. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
mala si jeden myom? ja som ich mala 5,tak asi preto taká pauza :wink:
22. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Já měla jen jeden a jen 1,5cm, jinak bez endometriozy, v celku v pohodě..., tak doufám, že už to bude v pohodě...břuch mám pořád jak balonek, pomalu se ufukuje :wink: Já počítám, že klid bude tak 4 - 6 týdnů maximálně...no teď by to drahému asi neprošlo vůbec , ještě nemám vytažené stehy a je to opravdu to poslední, co bych v příštích 14 dnech chtěla dělat :sunglasses:
22. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
ivomal počítaj,že bude aj skôr ten kľud :wink:
22. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
tak schimi už mrchuje a já furt nic :confused: no to je k posrání - a teď jdete ještě do jednoho IUI,jestli mě mozek neklame,že?Já budu opravdu velmi,ale velmi nasraná,jestli to je jenom nějaký hormonální zpoždění :angry: pořád zkoumám čípek,jsem jak magor, měla bych si zavázat ruce :grinning: Zdá se mi zase o něco měkčí než třeba včera,tak já nevim - já už to chci vědět!!! A jestli fakt nic,tak příští IUI jedu bez utrouše - se na to můžu vykašlat,takový falešný naděje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivomal tak to je super,že už máš "v bříšku jako v pokojíčku",teď se tam miminek uhnízdí raz dva :wink:
22. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
latu jestli von ti ten čípek nezměknul jen proto že ho furt mačkáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže schimi nám mrcha začala stejně :wink:
linka srší z tebe takovej pozitivní klid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ivo gratuluju z návratu z nemocnice :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
latu tak doufám že budeš zítra v práci lulat na test a my tu bude všechny s tebou tajně doufat ve // :zipper_mouth: :wink:
22. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.