• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
leni krásný vyloženě optimisticky naladěný pondělní ránko :grinning:
23. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
latu já mám taky hlad a žíze'n ale jsem líná se přesunout i vedle do kuchyně :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jdu si zkusit kolikátý tt vlatně jako možná jsem,tak se nelekejte,že bych mezitim něco polulala :grinning:
no jo dělam co můžu :grinning: :grinning: :grinning:
čau baby, já mám náladu na 3,14ču, tak jdu makat, během dne snad dorazím.
23. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
jo 5tt to by docela šlo :grinning:
23. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
zdar lussilo :grinning: nechali jste u nás brambůrky :grinning:
23. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
jo a včera jsem měla jitrnicu a jarmil mi jí nechal zlato moje :grinning:
23. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
akorát po ní asi mám to sraní :frowning2:
23. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
latu tak to je víc jak posledně,lussi čau ..vítej do party dobře naložených :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
latu, já mám IVF schválený :wink: , jen se mi nechce si kazit svátky a taky mudr. říkal, že je potřeba nejvíc klid a ten já mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
musil tak je vidět že konečně jarmílek dostal rozum a to blití už ho nebaví
23. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
leni hm tak přešel na sraní to ti nevim co je lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

schimi taky bych do toho o vánocích nešla nech to na povánoce to je rozumný :wink:
23. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
musil někdy je lepší se na všechno vysrat :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
tak co zdobíš na vánoce byteček?
23. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
že už tě ty tvoje hadrománie přešly co?já uklízela včera ,vladís si akorát všiml ,že zmizla jarní výzdoba a udělala místo na něco zimního ..asi s prvním adventem něco vytáhnu ze skrýše
23. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
leni zdobím zdobím jsem na to úchyl tehle týden se na to vrhnu tak v pátek. Ráno v pátek si jedu do blázince pro adventní věnečky pacouši je dělaj v rámci terapie a moc krásný tak jsem si tři objednala ať se s tim nemusim prdět doma. Udělám si akorát svícny. Věnečky na dveře mám z loňska akorát udělám jeden novej na hlavní dveře. Mašličky na květináče koupim nový no prostě v pátek se vyřádim a v sobotu asi pojedu juknout na první adventní trh :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
schimi to já stejně myslela,až po vánocích - právě proto,že je třeba klid a to asi nehrozí :wink: A to nemáte limitovaný dokdy se musí začít stimulovat po schválení? Nám říkali,že u VZP se musí začít do 3měsíců od schválení,tak proto to budeme vyběhávat,až se definitivně rozhodneme.
U nás bude vyrábět adventní věnec dcera :wink: , tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning: :grinning:
hadrománie nepřešli ba naopak. Mám nějaký přehnaný tendence tvoření hnízda :grinning: jak vidim smetíčko tak letim pro lopatku a smeták :sweat_smile: jediný co mi teda letos nevyšlo tak to ty okna. Měli přijet v pátek z úklidovky jenže volali že maj chřipky tak to musej zrušit takže mám okna zapatlaný. Uvažju že se do nich jeden den pustim aspoň tak trochu stěrkou že bych to pomudlala :unamused:
23. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
ty jo ty se máš adventní věnečky z blázince ..to je jako bych je vyráběla já tady doma :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
to já si adventní věnec musim utvořit, zlikviduju podzimní kaštanovej a dojdu do lesa naškubat nějaký větve :wink: Už se na to taky těšim :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
já budu mít umělej ,jednou jsem si tady udělala přírodu a nikdo to neocenil když tahali jehličí z fuseklí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
si pamatuju jak jsme jako malý měli doma super koberec s velkýma smyčkama a tam bylo jehličí schovaný až do dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
leni no jsou fakt pěkný a mám je od sexíků tak čekám nějaký erotický náměty šuklající andělíčky nebo tak něco :grinning:
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
tak jsem nějak jukla na ty diskuze a přibejvaj těhule .. :cry: u nás by sakra taky někdo mohl ..
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
ty bláho ,bych si pověsila šukací věneček na dveře ... to by sousedku jeblo .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
len si dělám prdel :grinning: oni jsou pod dozorem tak šukací andílci nebudou :grinning: v pátek je vyfotim a hodim do alba :wink:
23. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
..a kdo je sexík? ty jo u vás je asi radost pracovat ,mlátit je propiskou přes pytlíky :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
to vyfot a já budu upřímně vzdychat :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.