• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
já koukam na panu na šukání :wink:
23. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
leni hm to je sice fan ale mámě se nánou na šiukání asi nezavděčim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
no tak to se musí přehodnotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
tak jsem se nasrala a jdu umejt ty vokna na to se nedá koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
čaute kočeny :wink:

musilka len pomaly s tými oknami,že si neublížiš :wink:
Latu som zvedavá na teba čo z toho bude :slight_smile:
Leni tá pana na šukání je to na čo myslím? :sweat_smile:
23. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem dneska přišla v osm ráno do práce a hned jsem dostala víno,můj šéf(nevl.táta) slaví narozky mojí mamky,prej když je jí už 45 tak se on musí zmrskat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:a já mám tudíž povznesenou náladu a asi usnu,protože jsem celou noc nespala,měla jsem nějakou přemejšlivou,ale né jako že si něco hezky maluju,ale takovou tu realistickou :unamused: :unamused:a tak vám to na mě nějak padlo,jak to všechno zvládnem třeba s prachama a bydlením atd...ale teď na všechno dlabu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:mám tak po roce hustomrchu sviňózní,asi tuší že už nedostane prášky,po kterejch si ani nevšimnu,že nějaká dolezla...jinak trpim jak pes a funguju jen na ibáčích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,
latu tak jsem teprv nakoukla koukám že testing zítra tak držím vše co jde:slight_smile:
leni promiiiiiiiiiiiiiin jsem tě omylem zapomněla vepsat......ale řadím se za tebe neboj :wink:

já už mám okna umyté, naštěstí..

a mám dnes depku protože je tu jak v staré zadnici a malý má asi taky depku či co...je protivný jak blázen, no úůjde zachvíli chrnět a jájdu žehlit...

jinak jsem včera dělala janitchky gulage, trošku jsem pozměnila ingredience a bylo to guuuuuuuuuuuut.

v sobotu mě zaujaly těstoviny od paní u babicy tak je zkusím..
23. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
pamatujete na dckami? chodila ještě do staré gardy, koukám že se taky konečně dočkala

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=516257&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
23. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
tak to je fajn,že se taky někdy někdo dočká :wink: a ve snažíme se od listopadu už mají taky první těhotnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já makám jak blázen a je mi to k ničemu,ta práce se valí ze všech stran a prostě se to nedá zvládat,mám chuť s tim seknout a jít domu,ať si pořeší někdo jinej - já klidně budu sedět v lidlu na pokladně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jo v těch vánočních je taky nová těhule,jsem se musela podívat na pozitiv test ať vim jak to vypadá :wink: na dckami si pamatuju :slight_smile: hele dotaz,bráchy holka si platí jen zdravotku,nepracuje(na černo jo)a není teda ani na pracáku,co kdyby otěhotněla? se mě teď ptá bratr a já nevím.... :confounded:
23. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
jsem jí poslala na sociálku ať se zeptá...
23. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
já myslim,že by neměla nárok na mateřskou,ale rovnou na rodičovský příspěvek a nemohla by si vybírat z těch variant mateřský.
23. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky, muzu se pridat? Uz si vas nejakou dobu ctu. Sama jsem nasla // v rijnu po 2.IVF a tou dobou jste mi byly velkou oporou. Vedet, ze v tom clovek neplave sam je silna vzpruha. DIKY!!!
23. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
a rovnou pridam tipy na darky, sama to vzdycky hrozne resim. Velky uspech mivam s kalendarem. Ten, do ktereho se lepi vlastni fotky. Zejmena maminky, babicky - ty se z toto vzdycky uplne teteli. Nebo davam listky do divadla, do kina, poukaz na masaz, manikuru... Napr. jsem vzala mamku do 3D kina - samotna by tam asi nikdy nesla, ale z "ziveho" delfina byla nadsena. :grinning:
23. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
jo? dckami čeká mímo? musim se mrknout :wink: meggi tak gut ,pořádek muší bejt :grinning: :grinning: :grinning: jo pána na šukání je normální nafukovačka hnus děs z hororu ,by se mu ani nepostavil ,nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
udaz marrakech :wink: a tos udělala dobře,žes nepřišla tenkrát, bo bysme byly akorát nasraný,že jsi nás předběhla ve frontě :grinning: :grinning: a odkud jsi,že tam máš zahraničí? a gratuluju ke graviditě :wink:
23. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
asi z marakéše no ne? čus těhulo
23. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj marakech :wink: bydlíš v maroku,ju? :grinning: :grinning: :grinning: tam já byla,tam je to fajné :grinning: :grinning: :grinning: super tipy,mě jsi inspirovala :slight_smile:
latu díky..a jen tak pro mojí informaci,jak dlouho se bere mateřská a odkdy ten příspěvek?bych se o to mohla už zajímat,co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
no jo dckami má krásnou bublinku ..tak to už se tedy blýská na lepší časy
23. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
hele já teď piju nějakej čas a udělalo se mi ve vteřině blivno,tak jsem nečekaně hodila šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen čajovou teda ale je tohnus fijalovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
teda čaj :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
jani zas tak se v tom nevyznám,jenom tohle jsem věděla, protože jsem před třema rokama dělala na živnosťák,tak jsem chtěla vědět jak to je, když budu za chvíli gravidní :grinning:
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
latu tak hlavně že jsi to využila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Okna jsou umytý akorát jsem při tom teda udělala šíleněj mrdník tak to jdu ještě zlikvodovat a pak padnu na držku :confounded: :rolling_eyes:
Na kamču jsem koukala i jsem jí psala IP ale neodepsala :unamused:
jani mateřská se začne pobírat 6-8 týdnů před porodem a vyplácí se po dobu 28 týdnů. Nevím jak je to u OSVČ ale u normálně zaměstaných je to tak že úpokud pracuješ za poslední 2 roky po dobu nejméně 280 dní tak máš na mateřskou nárok :wink:
23. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
já jdu na oběd s venouškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
ty bláho musil máš můj obdiv ..okýnka jak ze škatulky .. a já nic .
23. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
jani tak dobrou s poldou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chuť
23. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
ale asi nenastvala, do CAR jsem dochazela skoro presne dva roky... tak snad uz mam malinko narok si uzit nejake ty nevolnosti ( a nechapu, proc se jim rika ranni, kdyz si klidne vydrzi cely den).
23. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
jen si je užij dosyta ,někoho bohužel neopustí do poslední chvíle ..ale to bych ti zase nepřála :wink:
23. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
V Marrakesi jsem bydlela, ale uz tam nejsem (moc se mi tam libilo, tak proto ten nick). Ted jsme se s manzou posunuli ponekud na vychod. Ale k doktorum dojizdim do Prahy.
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.