• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a kdy budou koleje v albu ?
23. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
lussi tak to jsi udělala moc záslužnej čin..
a bude se tu se mnou vůbec někdo bavit ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
latu omdlela :astonished: :grinning:
latu - velika gratulace!!!!!! :dizzy_face: jsem pred tim chtela napsat, ze vam se prsnknu par tehu bacilu... a uz je to tady. Kdo je dalsi na rade?
janitch - to je dobra nahoda! a kde jste meli byt? Maroko je uzasna zeme, rada bych se tam jeste podivala. Nebo prestehovala a duchod! :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
latu šla koupit latunčátku nějaký hadříky :grinning:
23. lis 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
latu a já dneska když šla do práce a uklízela v rychlosti karty taroty,jsem si vzpomněla na tebe a říkala jsem si hergot tak když to nevyšlo minule tak teď nebo nejpozději příští měsíc,ale mám radost že to vyšlo :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
musil ty jsou boží,simonka vzkazuje,že děkuje :grinning: adresu ti jdu hodit do IP,ale pošly je až porodíš,třeba je Jarmil v květnu a červnu trochu unosí :slight_smile: :wink:
jj lussi, mi nadělila malou latunku - ona je takový pánbůh :grinning:
jo a vítám novou marrakech :wink:
23. lis 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
a už jsme u prskání těhu bacilů :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
a mě to trvá než vám něco napíšu, protože si musim všechno co píšete číst 2x :grinning:
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Lussi, nadělala nebo nadělila????
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
latu neunisí páč když se narodí dle plánu v únoru tak by v tědh kaťátkách asi umrznul jsou to 56 velikost takže na novorozeně jsou tvý prostě :wink: na červenec eňo ňuňo :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
v Marrakeši :wink: já v ordinaci na gyndě a manžel na fakultě učit angličtinu... :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
no všechny jsou na řadě a pak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a asi dvě jsou za mnou... :wink:
23. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
já vás děvčata pouštím ve frontě před seber a jdu makat :grinning: :wink:
23. lis 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Vy v tom ústavu máte teď nějak moc práce. Já to taky pociťuji, jak se blíží závěr roku, tak pořád jezdím a vyřizuji hory papírů.
23. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
musil a bajo,on vlastně jarmil asi trochu povyroste až se narodí :grinning:
23. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
janýsku já toho mám,že nevím co dřív - teda teď už vím - je mi to jedno co s tim bude, protože už můžu ze dne na den odejít a nikdy nepřijít :grinning:
latu no nepředpokládám že vydrží 5 měsíců na velikosti 56 :grinning: :grinning: :grinning: budu ráda když jí bude nosit měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
Latu, to je na tom to parádní, že když budeš chtít, hodíš na to bobek :wink:
23. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
janitch - Marrakech je kouzelna! Ucit tam anglictinu - odvazny pocin. :wink: Chce to asi hodne trpelivosti, jako ostatne jakakoliv snaha o cokoliv. Nejdrive me jejich pomalejsi jednani vycerpavalo az vytacelo. Pak jsem pochopila, ze vlastne maji pravdu a netreba se honit za infarktem. Na druhe strane se mi libilo, jak maji cas na rodinu a pratele.
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
a to já vim,že od 1.12. chtít asi budu, teď bych ráda do konce měsíce vydržela protože se budou vypisovat prémie :grinning:
23. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
latunka je chytrá holka :wink:
23. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
latu jestli ti můžu poradit a ty můžeš kvůli financím tak ti doporučuju PNku. Nevíš jak ti bude a doma si to člověk líp užije v klídku bez stresů. A nudit se nebudeš. Já jsem workouš jako prase ale v těhu potřebuju svůj klídek a svůj režim....
23. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
musil právě ty finance,toho se bojim :( Do března ještě splácíme auto,takže by samozřejmě bylo lepší,kdybych pracovala,protože si budu moct kupovat víc miminkovskejch píčovin,ale uvidim jak mi bude,co na to dr - jestli mi sama řekne,že mám jít na PN,tak je jasný že půjdu :wink:
23. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
březen je tu coby dup .. a pak lehárko ..ale víš co latu nenechat se vytočit protože ty už víš že jak tě někdo nasere den ze dne můžeš odejít a to je hrozná svoboda
23. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
lení přesně - mě už je to jedno, v životě jsou důležitější věci než práce,takže jestli sem budu chodit,tak si v klidu odsedět svých osm a půl hodiny a v klidu odejít domu,vyhodit mě už nemůžou :grinning:
23. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
tohle ti hrozně moc přeju ... :wink: :wink: :wink: :wink:
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
holky tak já mizim za kokotátou,tak pa zítra, doufám že se neprobudim a nezjistim,že se mi to zdálo :grinning:
23. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.