• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu přeju at to s nim neflákne ..at tě celičkou zlíbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
Tedy dneska bude v Latunkově veselo :wink:
23. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
No tě 3,14c !!! :grinning:

Latu - gratulujuuúúú, teda, že jsi taková čarodějka a těm m.u.f.inám to takhle natřeš, to jsem netušila :grinning: :grinning: :grinning:

Třikrát sláva, třikrát hurá! :slight_smile: :wink:
23. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
latuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu já to věděla, řvu jak jráva, kuvaaa já ti to tak přeju straaaašně mooooooc to je fakt božííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já chci vidět ty tvoje koleje a těhu špeeeeeeeeeeek :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
tak ženy koleje jsou v albu, kokotáta tady plánuje na červenec vožíračku jak sviň :grinning: Nejdřív mě teda nakrk, protože když řek,že poch*ávací papírky jsou na nic,že to chce mít nejdřív potvrzený od dr - ale nakonec podlehl a vymýšlíme jméno :grinning: reps. mi zamítl Přemka no...ale ona to stejně je Simonka,to já dělala jentak,že to neni :grinning:
23. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Zdarec Latu :grinning: , tyvoetojeprostě BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...jsem ti ti říkala, že nemáš plašit čípek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a až mi zaroste můj cedníkový břuch,tak hodlám taky gravidnět :slight_smile: prej tam mám uklizeno jako v kostelíčku, takže musíme tam dostat ďáblíka........... :wink: a zrovna dneska mě to booooooooolíííííííí...
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
čau ženy,Latu,gratulace největší,to je bomba,lajny jsem už očumovala jak divá :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Lajny máš ukázkový, tak tydle se ti tedy faaakt povedly!!!!!!!!!
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
děučata děkuju kuju kuju :slight_smile: a honem honem za mnou, protože jako fakt nevim s kym bych si povídala ve společnym termínu - asi s říjnovkama nebo listopadovkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
já bych ráda,ale musím čekat :cry: až za rok,zase ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Latu, já bych ráda, ale jsem v pooperační sexuklatbě :sunglasses:
23. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
já bych taky ráda otěhu ,ale musim do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ale debilní co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Aj já :wink:
23. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou důvody prokletý
23. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ale já jsem ochotná na práci hodit boba :grinning:
23. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
to aj já ,ale chci mít tu jistotu ,že bude .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
tak já nevim zatim nacvičuju sex na nečisto s banánem .. :grinning: :grinning: :grinning: dneska mi zase berou záda jak bejk ,tak se na sex asi vybodnu ,stejně jsem měla chtě v poledne ,ted už ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Neke, že tam řádíš s banánem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nech si taky něco pro Vladíse :grinning: A záda potřebují rozhýbat!!!!!!
23. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
latu ty koleje jsou bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to je z radosti !!!!! LATU gratulujem z celého srdca !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
ja som normálne v šoku :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Bré ráno 3,14čundy :grinning: Latu to jsou nádherný koleje :dizzy_face:
24. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
latu, velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. To je nádhera :grinning: :grinning: :grinning: !!!
24. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
autor
Bré ráno :grinning: Jsem si opravila podle mojích zápisku datum poslední mrchy a už jsem teda 6tt, to je ale fofr - měla bych se rozhodnou kde budu rodit :grinning: Jinak stále nepociťuju žádné změny, jenom počínající demenci,když jsem se přes noc asi 100x byla dívat jestli ty čáry na tom testu jsou :grinning: A kokotáta ráno najednou dal ruce jako trochu před sebe a začal chodit v chodbě a dělat "vžžžžm vžžžžžm",jakože trénuje s kočárkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
a ty výmluvy proč negravidnět jsou trapný,takže si vymyslete něco pořádnýho :slight_smile: teda akorát ivomal má recht - bez sexu to asi nepůjde :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
schimi to jer hned krásný ráno čumět na tu novinu co :grinning:
24. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
autor
schimi kuju :grinning:
to víte holky,pan doktor narozdíl od kokotáty věděl,kam to stříknout :grinning:
24. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
autor
a jdu si hledat nějaký pěkný nový moto :grinning:
24. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
latu no stačilo stříknout do středu terče a je to tam. kokotáta asi blbě míří zřejmě zahnutel hledáček :grinning: :grinning: :grinning: mělas mukoupit laserovej zaměřovač :grinning:
24. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
No a já si vezmu to Tvoje moto latu :wink: - teď na mě sedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
čus ženy ...jak to dééééé?
24. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.