• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ty bláho ,moto ,dobrý ..tak proto nám to nejde ..vladís má takový kladívečko :confused: :confused: :confused: ,jo a sex nebyl ..jsem se vymluvila ,že mě ty záda fakt bolej..no je to už lepší co jsem se v noci zasejc odstěhovala ,takovou mi jí natřel ,tak jsme se v 0:45 zhádali kdo koho mlátí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
beztak mě jí natřel jako oplátku ,že jsem mu nedala ..si tam důležitě při superstar natřásal vlnu na teplákách a přitom když jsem to zkontrolovala ,tak jsem zjistila ,že ho nechal v práci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,csss takhle mě balamutit.. :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
lení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy jste teda rodinka :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
tu neni ni noha ,tak jdu pověsit prádlo a pak až dojdu ,tak tu koukejte už bejt :angry:
24. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
a vidím,že jsi bystré děvče a motto jsi pochopila velice dobře :grinning:
24. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak to se Ti latu povedlo :grinning: :grinning: :grinning: .. Někdy stačí místo kladiva i katetr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. Užívej si těhotenství, je to krásná doba :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
tak vidím někdo dorazil ..já mám pověšíno ,sebe jsem pro tentokrát ještě vynechala .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ženy já si jdu užívat práce, dneska mám od 14:30 nějaký ten nóbl oběd,kde se bude oceňovat naše práce,tak musim jít makat,ať to všechno stihnu :wink: Za hodinku vás přijdu zkontrolovat :grinning:
24. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
hele La -tunka už se těší na balík peněz .. :wink: ,taky bych se těšila ,prej bude v sobotu vojenská mikulášská besídka ,tak prej tam mám jít ,aby mě legálně zmlátil čert ,když si manžel netroufá .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no toto ,já takové milé děvče ,za zenitem :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdu provádět předvánoční úklid :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
schimi cože ,to je brzy ne?????????to se nevyplatí ..věř mi .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
leni já už jsem taky ve víru úklidu chci mít do neděle hotovo :grinning:
24. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
já dostanu horský kolo,to mi teda asi teď bude k ničemu,ale lepší než drátem do oka :grinning: Teda doufám,že dostanu jenom nějaký poukaz na to kolo, protože nehodlám šlapat až do latunkova - do busu totiž kola nesmí :grinning:
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
vánoční úklid - a sakra :confused: to se u nás nedrží - já ani ty okna nemyju,radši stáhnu žaluzie a počkám až to oprší :grinning:
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
halooooo já nechci zase jako pracovat celou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
No čauky, my Tě nechtěly rušit .....a navíc coby gravidní potřebuješ klííííd :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
já byla na procházce :slight_smile: a jsem pěkně zmoklá :grinning:
24. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
To chce šustiplášť. Na Boleslavsku prší? Tady se to přehnalo v noci a už se i vítr uklidnil a protrhává se obloha
24. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
tady svítí punťa,tak doufám,že se ten déšt nepřesune, samozřejmě nemám deštník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
u nás by psa nevyhnal ,hnus od včera odpoledne ,večer vítr jak kráva ..ted letěl nějakej kus plechu ..no to ani ven nejdu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
já si maximálně vyperu celej byt ,ale mejt okna v tomhle hnusu to teda ne ...kdybych je ocákla jarem ,umyly by se samy... :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
tak vítr u nás včera taky fukal velkej,aspoň bylo příjemně jak byl člověk zalezlej v peřině :grinning:
24. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
u nás taky fukalo i pod peřinou ,ty jablka a banán ,to neni dobrý papat na noc :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
latu víš že ti závidim ,že tě to dovádění pod peřinou baví ..mě to jaksi minulý rok přestalo bavit ..
24. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, vyčkej na druhou mízu...., mě přepadla a neumím říci NE :grinning: a je to můj koníček :grinning:
24. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
tos mě asi špatně pochopila - mě bavilo ležet v tý teplý peřině a poslouchat jak to venku fouká,o žádnym dovádění nebyla řeč :grinning:
24. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
janý ,já měla první mízu v 17letech a druhou ve 25letech a ted už čoveče nevim nevim ..
24. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
jak mám to astma tak dostanu při zadejchání záchvat ,to je moc milé a jak jsem tlustá tak se vzájemně odřeme ,páč vladís taky neni drobek ..to je lepší nešustit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Nevěř tomu, v 25 to ještě nebyla 2. Musíš najít nějaký stimul a hlavně, umět si v tom najít potěšení a hlavně chtít se s tím protějškem mazlíkovat a nejen dělat nesmyslný pohyby a čekat, kdy to skončí a budeš moci zase v klidu spát. To bych byla taky otrávená. Buď toho chlapa miluješ a pak to jde nebo nee a pak tedy nevím...
24. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
zítra si vzpomenu na koníka a budu happy ,dobrá rada ..zatim jsem v klidu ..ale zítra to bude nerv ..se znám :grinning: :grinning: :grinning: ,dneska se asi kouknu na umělé vagíny ,celá holka je moc drahá ,zase tak moc ho nemiluju.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.