• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
:grinning: :grinning: Jany - byznys je byznys :grinning:
24. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
ty ello ty se možná v tý práci nasměješ víc jak my doma
24. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
někdy jo :grinning: , ale někdy jsou na zabití :rolling_eyes: ...jako v tom filmu "Baba na zabití" :grinning:
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
ten jsem neviděla páč jsem tady zuřivě konverzovala
24. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
No jo, já jdu zuřivě uklízet a vařit :angry:
24. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
já bych taky měla vykázat nějakou činnost kromě praní ... :grinning: :grinning: :grinning: obalit aspon na smažák
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak obaleno jest a papkam bananas..kde se toulá lussiana?
24. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Zase banán??? :grinning: Já jsem si taky koupila, ale raději si ho nakrájím na kolečka do pudingu :wink:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
no vladís koupil snad 3kila ,jeho chyba :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Doňa Lussinda je asi taky na té slávě s Latu a nechává si plácat po ramenou a připínat si řád :wink:
24. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
jo tak to je ta soutěž o horáče :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jedno horské kolo na 12 oceněnýh zaměstnanců, s tím, že si ho budou po měsíci předávat. Chudáci prosinec, leden a únor, ti to dostanou za trest a ještě naše doňa Těhulína :wink:
24. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
no já myslim že jim měli na zimu dát spíš boby ..
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Boby mají z toho, zda dostanou 14. plat :grinning:
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli latu ujede huba že je má v 3,14či tak dostane hovno ..
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
tak člověk chvíli dělá že maká a už tady přijde do řečí :grinning: Sláva ještě nezačala,až tak nějako kolem 14:30 se to spustí a pak nás převezou na ten noobl oběd,tam se určitě pokecám a zase mi to kolo odeberou že nejsem reprezentativní :grinning:
24. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
latu ,ale bez stojánku nebrat :wink: :wink: :wink:
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
A hlavně ne bez sedla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
no bez sedla by mi to nevadilo :grinning:
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
vadilo seš v gravidním stavu ,bez sedla přenech lussianě ..koukej aby to mělo nosič abys mohla simonku vozit v sedačce
24. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky mám výsledky z imuna ..jsem pozitivní na trofoblast 95%...takže jsem jasná ...prednison a kondom a za 3měs. znova na imuno ..
24. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
dneska jsem celý den prospala,marodim :confounded: :confounded:
24. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
udaz při pondělku :grinning: až z třetí strany vás hrabu :grinning: ale nebudu vám moc nadávat,protože vás dneska budu asi ještě trochu zanedbávat, protože kdybych tu náhodou byla poslední den,tak ať udělám ty největší resty :wink:
25. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
lení až teď jsem si toho všimla - a jdu si najít co je to trofoblast :unamused: ale je fajn,že to našli a vědí na co se zaměřit :wink:
25. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
tak už jsem to vyčetla - to je fakt na pikaču,že takováhle vyšetření neudělají ještě před prvním pokusem :angry: takovejch vyplácanejch pokusů :angry:
25. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
no ted jsem přiběhla z pracáku a pěkně jim vysvětlila předchozí přístup v zaměstnání a volala jsem do caru a pan mudr nemá čas ,asi tam má nějakou vycapenou ..chci se zeptat jestli mi může léky napsat obvodní gyndařka ..
25. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
dobré ránko, len je to sice na 3,14ču ale zase už třeba konečně našli důvod proč doteď nic. Já vim že člověka to nasere že se zas něco někde podělalo ale je to lepší než kdyby na to nepřišli vůbec. Takhle to začnou řešit udělaj kontrolu a pak bude vyhráno :slight_smile:

latu jak je ti ??? Už se těšim až budeš blit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem měla dneska noc na pikačáka strašně mě bolelo břicho nevim jestli to jsou ty vazy děložní nebo prdy ale bolest dost šílená ani prtě nespalo bylo nějaký nervní a furt se mrdlalo. Tak nevim. Zkusim pít fenykl na prdy a když to do zítra nepovolí tak asi zajedu na gyndu jsem z toho dosti vyplašená.
25. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
udaz musil :slight_smile: to se asi nedočkáš, Přemkosimonka je zatím ukázková a krom toho,že mě občas pobolí kozy,tak o ní vůbec nevim :grinning: Jsem jí vysvětlila,že trávim hodně času v buse,takže nějaké blití by nebylo vhodné :grinning:
na tu gyndu radši zavolej už dneska - ať máš klid,takhle nad tim budeš akorát pořád přemýšlet a zkoumat jestli už to je lepší :unamused:
25. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
lení a z té kolbenky se ti už nějako ozvaly? Já vůbec nemám mozkový buňky na pamatováka,tak promiň jestli jsi to už říkala :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
latu no já měla první blitku v 6+0 tt :grinning: takže třeba to ještě přijde :grinning: a bylo to po meruňkách :grinning: a pak už každý den třikrát čyřikrát po čemkoli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nepřála bych ti to jsi hubeňoučká to by nebylo dobrý. Jo jednou dvakrát to joto si musíš zažít :grinning: ale víc nic jen pěkně nabírej :wink: jé teprve čumim že jsme o 20 tejdnů to se mi bude dobře pamatovat :grinning:

na gyndu asi volat nebudu páč jak to tak vypadá tak to sou ty prdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.