• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
takže jarmil na tebe zase prdí,jo? :grinning: a že seš to ty,tak já si jednou dvakrát zablindim :grinning:
25. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj ženy a čerstvá těhulo :slight_smile:
já teda blila až od 9 týdne, takže PS(zkratka přemkosimči :grinning:) má ještě čásek :sunglasses:
ať ti to dnes dobře dopadne, a co včera nóbl oběd??
jo a kdo vyhrál to kolo bez sedátka??? :grinning:
25. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
gbgnh NM N N NM NDSM.٧ŮL§ŮLŮ;LŮŮLŮŮ٧٧Ůlůskop
25. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
latu,to je gratulsace od malé Efky

:grinning:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
čus jsem doma bylůa jsem ve městě mamka mi koupila dvoje rifle k vánocům..no latu mě se nikdo neozval ,dneska jdu na pohovor ,někda odpolko ještě nevim v kolik.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,primář v caru mi řekl ,že k nim nemusim ,že moje gyndařka mi to předepíše a s papírama až se mi bude chtít do těhotnění ,do car ..takže holky ,já počkam jak se vivine situace s prací páč po prednisonu jsem byla KO a ve zkušebce by to nebylo ončo ..jinak já jsem ráda ,že něco našli na imunu
25. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
a ty už jsi lení ten prednison někdy brala? :confused:
hoj meggi :grinning: no nobl obědě jsem vyrobila několik trapasu - počínaje tim,že jsem si omylem nalila mušlovo-ústřicovou polívku až po situaci kdy mi při odchodu ten jeden říďa chtěl pomoct do bundy a já mu jí nejdřív rvala z ruky, pak mi došlo,že mi asi teda chce pomoct,tak jsem strčila jednu ruku do rukávu a nevěděla jsem,že tam mám strčit i tu druhou a on mi tu bundu natáhne,takže jsem to furt tou jednou rukou rvala nahoru a tak no :grinning: a místo "ano" jsem pořád říkala "jo" :grinning:
ekfas děkuju :wink:
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
leni prednison je sračka brala jsem ho jako malá na astma a teď po KETech taky a uj hnus takže chápu. :pensive:

luss jestli neřekneš aspoň čau 3,14či tak po tobě vyhlásim pátrání :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
luss chce být v relaci "kriminální ústředna MB pátrá a pohřešuje" :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
já se jdu pomalu naobědovat vedle k doně :grinning:
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
latu tak to je super, byla jsi za dámu.... :grinning:

ted jsem četla v jednom albu, zde výňatek

Celý srpen probíhal každý den stejně, byla tady přítelova sestřenka, takže jsme každý den trávili tak, že jsme šli k babičce na kafe, po obědě na koupaliště, pak domů a večer se jen grilovalo a pilo. Sexuální vztah byl ten měsíc kaput. 31.sprna Jana odjela domů a ten den u nás proběhl pohlavné styk. A stalo se nečekané

no nevím myslím že až tak detailně by se nemuselo vše popisovat.....

tak jak jsem u jedné holky četla ...

jsem 5tt+4 a špiním...
jsem 6tt+2 už nešpiním...

no nevím no...

a pes plodnosti a kozy ven jim vadí.... :confounded:
25. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
meggi ještě měla napsat v jaké poloze to dělali :grinning:
25. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Udazte, brebentilky :wink: , jsem doba z cest a zase hladová jako sviňa.
Latu, tak jaký řád jsi dostala, povídej, přeháněj.... :wink:
Co ta doňa Lussinda, co jsme ji provedly????? :confused: :confused: :confused:
25. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Udazte, dneska ležím, odpočívám a chovám se zodpovědně pooperačně :wink:
25. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Táááááááááák, Latu otěhotněla a rázem je tu mrtvoučko...... :frowning2:
25. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
já makám děučata,aby tu po mě nezbyl nějaký extrémní bordel :unamused:
ivomal - tak to se cení, zodpovědný pooperační přístup :grinning:
25. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
a musim taky doma najít nějakou novou fotku,ta prdelní už není aktuální,když pomalu lezu ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo možná pro začátek zvětšim tu hlavu,ať je vidět,že tak hluboku už nejsem :grinning:
25. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jj Latu, to by chtělo...., když lezeš ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
jako jsem pěkná dilina když napíšu vivine s měkkým i ..no nic .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem se načesala a namalovala a čekám jako pipka na sms kdy jako mám přijít ..taky príma stav.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: latu prednison jsem brala při poslednim Ketu a bylo mi šoufl jako bejk ..ne jen to ,že jsem byla na vraždu ,ale unavená,ospalá a blbě od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
A já po něm měla nateklý ksicht jako prase a zapadlé oči :unamused: . Já mám i tak, ale to byl extrém :grinning:
25. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
jo no to je pravda ,nateklej ksicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak já jdu asi z nudy shodit chlupy ...ne že by se pohovor ubíral tímto směrem ,ale kdoví ,třeba ze mě bude vyzařovat aj vnitřní krása .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Myslíš, jako, že by tě někdo prubnul??? :grinning: :grinning: :grinning:
Aby ti venku nebyla zima, když schodíš srst, bacha!!
25. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak já jdu ženy, jsem nervní jak prase :grinning: večer zkusim písnout co nového :wink:
25. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Páčko Latu a dej vědět......
25. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
no tak jsem shodila 10kg srsti a neni mi líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pipka kouše .. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
latu držm palce touhle dobou nějak bys měla jít na řadu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni přestane kousat mě zas kouše když jí nemám odsrstěnou :sweat_smile: nesnášim chluponě :grinning:
25. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
latu tak co????
jo a lusinda tu nechodí jako....takže lusindo laskavě se nahlas
nebo třeba našla taky // a šlehlo to s ní.. :sunglasses:
25. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
latu čumim sem co čvtrt hoďky a furt nic ty na mě házáš megabob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Latůůůůůůůůůůůůůůůůů
Lussíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
udaz :grinning: já to mám do latunkova daleko,tak jsem dorazila domu až teď :grinning: Ještě jsme byly vyzvedávat psisko u našich,tak jsem to nevydržela a vyžvanila, skoro brečeli :grinning: Tak snad jsem tim něco nezakřikla :wink: Na UTZ byla krásný černý flek 4,6mm a vyčetla jsem dopoledne na netu,že Simonka má asi tak 2mm :grinning: Jsem 5+1,takže byl vidět jen gestační váček,ale je tam kde má být a to je hlavní :slight_smile: Za 14 dní jdu na kontrolu a když bude vše OK,tak mě předají mojí kundilkový doktorce :wink:
25. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.