• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu úžasný moc gratuluju aspoň zatim k pidi bublině je to moc krásný :slight_smile: to už příště bude vidět srdíčko :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
musil děkuju :slight_smile: ono bylo krásný čučet i na tu bublinku :slight_smile: Jen mi těch 14 dní teď připadá k nepřežití - navíc pořád já dilina zkoumám dnešní testík a připadá mi že je slabší než ten pondělní a přitom to neni pravda,takže mi začíná ta správná těhu demence a bojim se aby všechno bylo OK :wink:
25. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Latunko, to je krááásnýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Latoušííííí, tak paráda, první překážka zdolána a kupředu levá :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Jdu Simču něčim nakrmit :wink:
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
latuno jedna ty dilčo nezkiumej žádnej suchej test schovej ho Simče na památku nebo ho nalep na fusekli a dej kokotátoj :wink: máš potvrzeno těhuhu tak neplaš nebo ti pošlu blitku a to teprve uvidíš zač je těhu loket :sweat_smile: Teď ti to připadá dlouhý vím chápu taky jsem to prožívala a odpočítávala každou hoďku do UZ. ALe uvidíš že jak překlenete 12. tejden tak to už bude pohoda. HLavně se šetři vyhýbej se bacilům a koktátovýmu chobotkoj to už prostě zmákneš to nejtěžší otěhuhu máš za sebou :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
musil :wink: já teď zkoumala tvoje testy a ty jsi tu testovací měla silnějí 20dní po ET,takže já to můžu očekávat tak 23-24DPO a dnes jsem 21,tak se mi ulevilo, bych řekla,že ty moje jsou na úrovni tvého z 18 po ET :wink:
25. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
tak vidiš ale už nic nezkoumej pošli simče do pupka nějaký vitamínky a odpočívej :sunglasses: :wink:
25. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
latu neblbni :grinning: :grinning: :grinning: vždyť ti to dochtor potvrdil,ale chápu tě,já bych nebyla schopná vůbec fungovat :wink: :wink: :wink:už se na to těšim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak zdravím všechny,přes den jsem na vás jukala,ale jelikož ležim a mám celej den tak trochu ve spánku,radši jsem vám sem nepsala žádný blbosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsme se domluvili kde se vezmem,teda až budu jednou těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
nikdo tady asi nejni,tak já jdu koukat na přešlapy :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:

Tak tak Latu, Musil má pravdu nešťourat, netřepat, neklopit, nikam nešmátrat a nechat Simču v klidu...neboj všechno bude O.K., jsi mladá perspektivní žena :grinning: ...horší to bude snáma 30+ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak já tady ještě strašim :sunglasses: celej den chrnim a pak se v noci nudim :grinning: :grinning: musim na tebe latu pořád myslet jaký to asi je když je to takhle čerstvý :slight_smile: děvčata dobrou :wink: mě skončila dneska mrcha a jsem po delší pauze bez HA,takže si jdu vypočítat ovulku :wink: :wink:
26. lis 2009 v 00:20  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: No jo, já vim jsem jak dilina,ale to ten mozek dělá sám :grinning: Uvažuju,že dneska řeknu sladkou novinu vedoucí - a rovnou jí připravim na to,že minimálně příští týden chci být doma,abych se vyležela z toho kašle co mám. Ostatně když by začala dělat naschvály,tak můžu zůstat doma napořád a takhle bude mít aspoň pocit,že jsem s ní jednala fér a kdyby náhodou něco,tak se nemusim bát,že mi to pak dá sežrat. A taky - radši bych chodila do práce,aspoň ještě na dvě splátky auta,takže bude lepší,když to bude vědět a nebudu si muset vymýšlet,proč chodim k doktorům a tak :wink:
26. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
zduř ženy dneska tu nebudu páč lezu celou noc po zdi. Berou mě záda ale fakt šíleným způsobem můžu říct že takovou bolest jsem v životě nezažila. Normálně jsem se ráno bolestí poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Poměrně mě vyděsila myšlenky že mám ledvinovou koliku příznaky by tomu seděli ale namazala jsem si ráno z nouze a děsu ty záda fastum gelem a ono to celkem povolluje takže to bude svalový. ALe byla to děsivá noc.

Latu jsi si jistá že ti ty splátky na auto stojej za to bejt mezi nachcípanejma v práci ? Já bych se bála :confounded:
26. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
čus ženy ,včera večír jsem vyhrála konkurz..budu prodavajda v Alpine pro ..myslela jsem že se jedná o místo v jiném obchodě kde jsem se byla ptát a na pohovor jsem si to přihasila v Alpine bundě i triku a úplně náhodně jsem se trefila ,což je velmi potěšilo :grinning: :grinning: :grinning: ,je to za pani co marodí a pokud se osvědčim zůstanu dále .. a půjde někdo jinej ,sice je to pitomý ,ale život je boj ,mě by pomohly i ty 2měsíce ,něco se naučim a přes vánoce nebudem žrát suchej chleba :grinning: :grinning: :grinning: ,latu gratuluji k bublince,já bejt tebou řeknu to až po srdíčku vedoucí :wink:
26. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
udaz ženy :slight_smile: Se stejně chci k obvoďačce objednat,abych nemusela bejt s chřipkovejma dědkama v čekárně,takže se objednám na pondělí a příští týden chci být určitě doma,pak uvidim :wink: Já to nemyslela tak,že na ty dvě splátky budu určitě chodit do práce,ale kdybych do té doby byla tak v pohodě,že by to bez problémů šlo,tak bych byla ráda,ale lámat přes koleno to nebudu :wink: když tak budeme pár měsíců žrát suchý rohlíky,to je přeci taky jídlo :grinning:
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
až teď koukám,že než jsem dosmolila svůj příspěvek, tak tu byla lenka :dizzy_face: no tak to je super,že máš práci :wink: Hlavně v takovymhle obchodě to asi bude o úplně jinym jednání než u té pizdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojte,Latu gratulujem k fliačiku,to musí byť nádhera :dizzy_face: a tebe Leni k novej práci,nech sa ti darí :slight_smile: a pozdravujte Lussi :wink:
26. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Lenko, hodně štěstí v nové práci :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
latu, to je skvělý :grinning: :grinning: !!! I flek na UTZ je základ miminka :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
ojoj děkuju :grinning: a proč tady pořád nikdo nejste? Nutíte mě pracovat víc než jsem chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj :grinning:
leni gratuluju :wink:
26. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
já byla doteď v práci,tam ale nemám net...ale ještě mi není nejlíp,tak jsem šla domů...a do půl čtvrté budu ležet,pak jed pro vendu a k tchýni na kafe :wink: a domluvila jsem mu,že to že jsem vysadila prášky nikomu neřekneme(teda kromě vás a mejch dvou kámošek)ale jinak nikomu...nemám náladu zase od každýho poslouchat jestli jsem už těhule :angry: :angry: :angry: :angry:
26. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
zdar janí :grinning: správný přístup :wink: Já taky o snažení nikomu krom tady a kamarádek neřekla :wink:
lenka už šla do té práce bo co?
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj jholky,
tak já mám dnes náladu na 3,14ču tak se radši moc neukazuju
Latu jj vidět flek je náááádhera :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoooj hlásí se jedna pořádná 3,14ča berete mě?Já se k vám chci vtěřiiiiiiit :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
pa já tě beru všema deseti :wink: :wink: :wink: :wink:
26. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
čus ženy ....nejsem eště v práci :grinning: :grinning: :grinning: ,ale včera jsem tam 2krát už byla dát podklady ke smlouvě a nakoupit věci na sebe ,nástup od 1.12.jinak všem děkuji za přáníčko ,holky ,mám z toho fakt radost,tušim že to bude o moc lepší .. a na moje záda taky dobrý žádný těžký jako by to bylo třeba v potravinách ..tady vidíte že bez známých se ani konkurz nevyhraje,je to jak řikam ,mít známý je základ .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
hele packo já tě teda taky beru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
bréé ráno ženy :slight_smile: packo ale hezky do fronty,takže graviditu očekávej tak duben-květen, hezky postupně - pořádek musí být :grinning:
27. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.