• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jsem dostala nějakej slovenskej mail o tej prasečině jak umřeli ty lidi na to očkování ,no holky šel mě mráz po zádech ,že je násilně očkujou a dávaj nějaký čipy .. :confused: :confused: :confused:
27. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
latunko zdar těhulo už bleješ?
27. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
ty vole mě skáče obraz ,si připadam jak vožralá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jdu něco dělat než se pobleju za tebe
27. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
zdar lení :grinning: to zase je nějaký hoax určitě a nevim co z toho lidi pořád šílej, alergie se může spustit na jakoukoliv očkovací látku :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim nebliju, v podstatě mi vůbec nic neni :wink: a ty nastupuješ teda už v úterý,no to jsem zvědavá na dojmy :grinning:
27. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
A hodila jsem si new foto,nějak si na to ale nemůžu zvyknout :grinning:
27. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky,
předem mooooooooooooc díky že mě berete do party 3,14čic :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jak jsem včera hlásila že mám náladu na 3,14ču tak dnes ji mám na 3,14ču na 2 odmocnina z pěti děleno 2465415631265646825.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mám to doma černé na bílém a jsem pěkně v řiti.....dostala jsem výpověď, firma krachla :cry: :cry: :cry:
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
jinak latu jsi kočka :slight_smile: a smimi ti to moc sekne :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
zduřte ženy,
Latu krásné new foto.... :dizzy_face:
Já jsem si byla vyzvednout věnce od sexíků a náhodou šukací andělíčci na nich nejsou jsou moc krásný i když teda ten pocit že má člověk na stole věnec od pedofila no budu doufat že rovna ten můj dělala nějaká transka :fearful: :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
udaz musil :grinning: jen by mě zajímalo,čim ti sexíkové ty dekorace na ten věnec připevňovali :grinning:
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
packo tak to je pěkně v 3,14či co k tomu dodat .. :angry: :frowning2: :rolling_eyes: :pensive: :zipper_mouth:
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
latu náhodou tavnou pistolí silikonem to vidim ne :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec povětšinou jsou vykastrovaný tak by mohli lepit leda nudlema z nosa :grinning:
27. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
ty jo musil já nutně potřebuju vašeho psa ..když umí uklízet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty volís ty s tim jdeš na trh? mě se nejvíc líbí ta miska na stůl..je to vše staršně hezký ..to je od těch blázínků?
27. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
ne od sexíků jsou jen ty tři věnce z chvojí jeden do kuchyně jeden do obýváku a ten třetí dám kámošce. Ty na dveře jsem dělala už loni jen jsem je letos trochu přizdobila něčim jinym. A to na stole mám taky z loňska. Jen trochu jinak zas oživený . A čokl je pěknej blb on tu lopatu rozkousnul :angry:
27. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
musil to je hezký :slight_smile: mě to taky hrozně baví takovéhle tvoření,ale nejsem až tak talentovaná :grinning: a jsem mimo - jaktože umí musilky pes uklízet? :confused:
27. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
latu no uklízet... von má spíš mimořádnej talent jak udělat doma mrdník ale miluje lopatky a msetáčky akorát s něma neuklízí jen je chutná :grinning:
27. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
jo tak to má asi hodně společnýho s mojí dementkou :grinning:
27. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
puťa puťa gde stééééé takhle při ptáku? :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
sem se byla prjít venku jenže je tam taková kosa že jsem si to po deseti minutách venku rozmyslela :sweat_smile: :grinning: Fuj tajxl a ještě vítr.
No a teď jdu vyprat těch 1245467834753 praček zasranýho prádla co se mi tu nakupilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Latuuuuuuuuuuuuuu - nebyla jsem tu týden a taková novina!!!!! Super, mám hroznou radost a přeju Ti, ať je všechno v pohodě. Fakt perfektní zpráva!!!!
27. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak ty jseš na tom? Sbíráš sílu na další KETík?
musil a pak můžeš pokračovat u nás - já tam mám jenom 4546545215 praček špinavýho prádlo a nejsou v tom žádný posrávačky, protože ty všechny vytahal a rozkousal ten debilní zrzavej tvor co u nás bydlí :grinning:
27. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
latu a proč prosim tě kokotáta kouše posrávačky ??? Hele to je asi nějaká úchylka si myslim nedělal mi náhodou v kosmonosech věnec ??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já už jsem jednu z těch 1245467834753 - ti praček vyprala takže už jich zbejvá jen 1245467834752 :grinning: :grinning: :grinning:
a tahle byla plná posrávaček tak jsem spotřebovala skoro všechny kolíčky :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Zdarec :wink:
koukám, Latu vyměnila fotečku, Musil vyměnila fotečku plus tvořila jako divá na střeše :grinning:

Holky jste kočky :wink:

Za mě - stehy mám venku, celý den na domečku a jsem servaná jak borůvka...taky přihodím nějaká fota na střechu :sunglasses:
27. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
ivo tak se šetři .. :wink: tý jo latunčák kouše spodárky jo?latu z toho si nic nedělej :grinning: :grinning: :grinning: každej je nějak švihlej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (já vim že pses) :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
ale prdlajs pes leni jedinej zrzavej tvor u latu doma je kokotáta :grinning: a kouše latu spoďáry páč chce aby chodila doma navostro čuně jedno :grinning:
Starej Jarmil šel do hospody na jedno a malej Jarmílek mi skáče salta s pěti vrutama kdesi u žaludku je to prostě strašně příjemná záležitost :confounded: :grinning: Tak vám jdu jen písnout že se mám jako dobře a jelikož moje spoďáry mi doma nikdo nežere tak si zas vezmu košili po babičce a půjdu do pelecha čuuus :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Latuuuuuuuu,
teď jsem se na vás šla po dlouhé době podívat a zjistila tu nejkrásnější novinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

MOOOC GRATULUJI,
28. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
mám velikou radost, strašně si těhotenství užívej, nebude to dlouho trvat a budeš mít v náručí malého človíčka :wink:

ta láska k dítěti se nedá ani popsat a jsem moc ráda, že se vám to po tak dlouhé době povedlo....normálně mám slzy na krajíčku
28. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Koukám tady noha....
noooo tak jsem vám teda jen přišla oznámit že se opravdu regulérně řadím na konec fronty a klidně před sebe pustím další.....bo jsem se rozhodla, že se nebudu hnát do druhého dítěte když to v práci dopadlo jak dopadlo a já nenavážu no a tak počátkem roku 2011 bych nastoupila do práce tak na 2-3 roky a pak druhé, jednak z důvodu toho že si toho druhého aspoň užiju stejně jako teď Michálka, navíc malý půjde do školy budu s ním mít čas na učení a jednk se pak budu mít i kam vrátit pokud to nebude firma na 3,14ču :slight_smile:

takže směle šukánkujte horem i spodem....

no a největší výdrb by byl kdybych byla otěhu tento cyklus, i když jediný plodící styk jsem měla 9DC tak asi ne i když tělo mi vnucuje něco jiného, popichuje mě v podbřišku a to mi nedělává...tak nevím :astonished:
28. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
oprava ani noha :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
hezký nedělní večer přeju :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem tady včera přes noc těhuli kámošku,tak mi to všechno popisovala a jsem teď ještě víc nadržená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a te´d teprv jsem rozsvítila věnec a mám takovoutu předvánoční náladu....jinak sexujeme teď nějak víc,nevim co to do vendy vjelo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.