• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Do Vendy....???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych řekla, že vjíždí "něco" do někoho jiného :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
jany to je fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a začínám mít trochu strach co kdyby to vyšlo,je to nějaký složitý :sweat_smile: :sweat_smile: koukám na chilli sex a samba a hergot jak to ta penelope dělá že je tak sexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz
nasral 3,14čky :slight_smile: Jaký byl vík ?? U nás pohoda procházky gaučing :dizzy_face:
Latu co Simča nezlobí ?? Vše v pořádku??
30. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, hezký ráno.. Jenom kouknu, taky máme předvánoční výzdobu už hotovou :grinning: :grinning: ..
30. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
udaz ženy ..jani ty seš teda dračice :confused: :confused:
30. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
taky už jsem pár věnců pověsila a adventní je na stolea jiných pár 3,14čovinek po bytě ..
30. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Tady dneska mikdo nekecá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Oprava - nikdo :grinning:
30. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
teda fuj to je hnus ženy vůbec nikdo nikde ??? Latůůůůůůůůůůůů leni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth:
30. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
já jsem tady na chvilku :wink: :wink:
30. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
udaz :angry: já měla od rána debilní školení o tom,jaký mám nosit barvy oblečení,abych se lépe vyrovnávala se stresem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a teď musim jít honem makat,protože my hořej termíny :angry:
30. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
latu a jaký barvy?bych se potřebovala vyrovnat :grinning: :grinning: :grinning: a co je s lussinkou? :frowning2:
30. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak holky já od rába lítam jako 3,14 a vyřízíno hovno .. :rolling_eyes: akorát jsem si byla na matrice ověřit za 240kč vysvědčení,páč to jako potom nestíham dát do školy ..přihlášku si dam a dle práce jak to bude ,bud půjdu nebo ne..pokud mě teda vemou ,no měli by za 3roky mám průměr 2,2.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak smlouva sice od šéfka dorazila ,ale bez jeho podpisu,tudíž neplatná a já nemohla vůbec nic vyřídit ,pracák a socku ..
30. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky, kde jste????? Tady je úplně mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
bré ráno :slight_smile:
tak já myslela, že budu hodiny dočítat a vy jste toho ani moc nenakecaly
Nějaké novinky?
1. pro 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
no schimi jdeš jako na zavolanou :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
a vidím nové fotky, tak jsem musela taky :slight_smile: Ale takovou ikongnííítovou
1. pro 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: No, jsem zde jenom na chvilku, mám fofr :wink: .. Dnes najedu tak 100 km a vlastně jenom po okrese :grinning:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
no tak to doufám,že pojedeš autem nikoliv na kole či sockou :grinning:
1. pro 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, že autem :grinning: .. Busem jsem nejela ani nepamatuju a nic jinýho k nám nejede :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
no já už si taky musím konečně udělat řidičák, auto mám v garáži a jen na něj čumím :sweat_smile: Ale ono to chce před tím vyběhat oční nebo kam se to musí jít, pak nafasují brýle.....No komu by se chtělo v tomto počasí něco vyřizovat :unamused:
1. pro 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
Brýle :angry: ?? To není nutný, stačí obvoďák, ten Ti to zkontroluje a pokud je to OK, nemusíš nikam :sweat_smile: .. Já teda brýle musím, mám 1,5 dioptrie na dálku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže bych poznala značku až bych do ní vlítla :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
no já právě očíčka jaksi ok nemám, takže na oční budu stopro muset, teď nosím brýle občas, dioptrie mám půlky, ale to už je taky doba co jsem tam byla, takže teď to mám horčí, když každý den čumím do počítače :unamused:
1. pro 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
udaz :grinning: jsem nás hrabala až ze třetí stránky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem přehlcená prací, od rána jsem se nezastavila - akorát na oběd,jenže chodim z nouze do naší jídelny a to je hnus hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jsem taky slepá jak patrona a až řidičák mě donutil zajít na oční - jenže už asi půl roku nejsem schopná si dojít pro novej roztok na čočky a v brýlích vypadám jak debil,tak radši jsem slepoň :grinning: akorát když jedu autem za šera nebo někam kam to neznám,tak si vemu brýle,ale nesmí mě nikdo vidět :grinning:
1. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Udaz, se budu raději Praze vyhýbat obloukem...., by mě smetl nějaký nevidomý řidič :wink:
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
já po praze nejezdim :grinning: já jenom mezi latunkovem a bejvalym latunkovem :grinning:
1. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
a co pejsánek a tvoje stimulka?
1. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tady je dnes mrtvoučko.......
Mně se do ničeho najednou vůbec nechce
1. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
já měla v hubě a v ruce chlebíček, tak jsem nemohla psát :grinning:
janysku mám taky bohužel takové období, že se nechce
1. pro 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
Fakt se nějak necítím zdravotně na to podstoupit a píchat do sebe zase ty sračky. Cítím ty následky předchozích stimulek a nechci, aby se to zhoršilo, no snad mi to ještě chytne. Teď se těším z toho našeho psího rošťáka a dokonce jsem se i drobek začala těšit na vánoce a překonávám i to, že jsem se zařekla, že letos nepeču....., už jsem si nakoupila ingredience :wink:
1. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.