• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a máš nějaké konkrétní potíže? Já teda akorát nabrala, ale už jsem shodila svoje první kilo, tak snad to půjde nějak dál :slight_smile:
péct budu taky letos poprvé, alespoň se nějak zabavím, nehodlám si pokazit Vánoce tím, že se budu litovat.Tedy budu se snažit :slight_smile: Pejsek přišel vhod co? :wink:
1. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
takže kdybys měla nějaký dobrý jednoduchý recept tak mi to pošli do mailíku, ráda vyzkouším :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Já peču každý rok a docela hafo cukroví a letos už mi ty neúspěchy tak vysály, že jsem chtěla na ty vánoce rezignovat a jen se jimi tak přetlouct, ale asi mi ten pejsan opravdu pomáhá a už se zase dívám trochu optimističtěji:wink:.
Váha to je hrůza, jinak mi pořád chytají křeče do nohou, co mi začlo po první stimulce, pak jak se mi rozjely ty střeva, k tomu se nějak přidal žaludek...., no na palici a představa jít do toho zase mi trochu děsí, připadám si už tak na padesát.
1. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Receptů mám spousty, záleží, co by jsi chtěla péct. Já si letos po 2 letech udělám vaječňák, dělám ze salka a tatry a někde tu myslím Léňa psala recept na Baileys, ale unikl mi, tak až nakoukne....
1. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
já bych chtěla něco čokoládového a vláčného :slight_smile: klidně nějaký zákusek lehoučký :slight_smile:
k těm problémům.....já chodím mnohem častěji močiti než v minulosti, před spaním jdu několikrát, mám pořád pocit, že se mi chce a ono se mi většinou ani nechce :sweat_smile: A taky si teda připadám tak nějak starší, padají mi vlasy, potím se jak prase, protivná jsem jak stará raketa...no děs...
1. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
pitivo dělat nepotřebuju, to je na mě moc sladké, já piju slivovičku a vínko, pak vodku, ferneta atd :grinning:
1. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
a za pár minutek jdu domů, teda nakupovat, tak zase dojdu zítra....jestli tady někdo teda bud
1. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Dělám hlavně vanilkové, linecké a ořechové těsto a různě obměňuji krémy a polevy. Pak nějaké voí hnízdo a nepečené kuličky a víc letos dělat nebudu. Udělám třeba z vanilkového těsta část rohlíčky, z další části takové kuličky a do každé dám mandli nebo oříšek (ty jdou moc na odbyt) a z posledního dílu udělám vykrajované a část pokapu čokoládou. Zákusek dělám na vánoce štrůdlík.
Přepošlu ti takové složky cukroví a zákusků, co mám uloženo v PC, to mi chodí od kamarádek.....
1. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
jo tak to budeš moc hodná, pošli, já něco určitě z toho udělám.
mizím, tak hezký zbytek dne :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Jó s tím močením mám taky pocit, že asi už budu potřebovat brzy plínu :grinning:, pocení znám a ty tlaky nálad...
:sweat_smile:

Tož pěkně chlastáš, taky si budu muset prolít volátko a snad se pročistí řádně zanešené čakry :grinning:

Zítra mám výjezd do Pardubek..., ach jo, tyhle konce roku :angry:
1. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Pááááááá a něco hezkého si kup pro sebe!!!!!
1. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
čus ženy dneska je mi nějak na pytel tak ležim. Venku fuj hnůj počasí tak jsem ani nevystrčila čumák.
Cukroví letos udělám jen linecký a rohlíčky zbytek dovalí matka s babčou :grinning: Jo a ještě úly ty milujeme tak si jich uděláme hodně. Jen jsem zvědavá kdo namele ořechy a piškoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: no asi ty brejle budu potřebovat, protože jsem v janýskově příspěvku četla,že bude dělat jenom valníkové cukroví a že si potřebuje prolejt varlátko :grinning: Já jdu teď dělat večeři - udělám mletý maso jakoby na janitchky lasagne,ale namíchám to ke špagetám nebo možná zapeču s bramborama,ještě uvidim,jak budu akční :wink: a cukroví budu dělat tatrankový - to je úplná bomba, většinou všechno sežeru hned při pečení, no a pak asi soví hnízda a rohlíčky,aby se neřeklo :wink:
A nasrali mě v práci,tak si od zítřka válim špeka doma :grinning:
1. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
latu jako jen na chvíli nebo definitívo ? :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
já si zašla jen k obvoďačce - že jsem nastydlá a těhotná a chci to vyležet doma,tak jestli by mi to na pár dní nenapsala. Takže zatim to mám do 9.12. a pak uvidim - už budu mít po kontrole v gestu,tak budu klidnější,že máme srdíčko a taky to budu snášet asi jinak :wink: Třeba se budu doma nudit a ještě ráda vyrazim mezi lidi :wink:
Nechala jsem v kuchyni na lince suroviny na to mletý a pořád čekám kdy se to teda samo udělá a nevypadá to že se dočkám :grinning:
1. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
latu no aspoň že tak odpočineš si hodně lež ať má Simča trochu klidu :slight_smile:
já jsem nechala prádlo v pračce a čekám že se pověsí když se může udělat maso co by se neohlo udělat prádlo :grinning: :grinning: Myslim udělat jako pověsit abyste si zas nemysleli bůh ví co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
musil přesně to mě napadlo a ostatně to vysvětluju ledacos - kokotáta si asi myslí,že když mě taky nechá někde ležet,tak se udělám sama :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
latu tak důležitý je že jsi soběstačná viď :grinning: :grinning: :grinning:
Ten můj pes je normálně asi ženiální. Včera večer jsem mu řekla že mi zbyl v lednici poslední páreček tak že mu ho ráno ohřeju k snídani. A on teď seděl před lednicí a štěkal jak pako no chtěl ten párek chápete to ? ALe aby přestal pitvat z velblouda ttu bílou náplň to ne.... TO tady furt sbírám jak idiot.
2. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holčiny,
omlouvám se, že vám sem nakukuju...moc se u vašich příspěvků bavím :slight_smile: Teď bych se vás jen na něco chtěla zeptat. Vím, že Latunka si kontrolovala čípek v jakém je "stavu" a podle toho odhadovala zda je těhu. Mohla by jsi mi prosím popsat jak poznáš, že se schyluje k MS ? Já jsem totiž před stimulací na IUI a samozřejmě jak naschvál mi nejpřichází MS :frowning2: Moc díky
2. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
petap před MS by měl čípek změknout zkrátit se a otevřít se :wink:

Jo tak von zas tak ženiální neni. Páč jsem mu řekla že tam je poslední páreček a on teĎ sedí u lednice a chce další blbec :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: Musil tak to je fakt ženiální,akorát asi počítat neumí a neví co znamená poslední :grinning: Zrzavka bezocasá moc ženiální neni, jsem jí vysvětlovala,že panička nebude teď chodit do práce a stejně mě ta blbka od šesti tahala z postele :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň už mám nakoupeno, teď se cpeme snídaní - samozřejmě somruje - a přepojila jsem si kabely u pevného PC,jsem to tam totiž měla tak zašmodrchaný,že mi nešel modem natáhnout až do ložnice a nemohla jsem se s noťáskem válet v posteli, protože mi kabel s netem končil těsně před pelechem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teď už to mám luxusně srovnaný a už se těšim jak budu odpoledne pařit nějaké hry - nejdřív ale musim unavit tu zrzavou příšeru :grinning:
petap - mě vždycky čípek před mrchou začal měknout a většinou ten den kdy pak dolezla zmizel úplně, prostě jsem tam nic nenahmatala :wink: Ale zase teď mi taky zmizel,tak jsem ani netestovala,bo jsem myslela,že doleze mršice a pak se najednou začal zase objevovat - tak já nevim jestli ho nemám nějaký debilní :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
latu mě sere že mi teď straej Jarmil odnáší noťase do práce. Musim pak sedět u pevnýho kompu a mám tu děsně blbou židly. Takže buď koupim novej noťas nebo novou židly :grinning: :grinning: :grinning:
Ten můj ženiál teď somruje tvaroháčka a čumí u toho jak kdybych ho tejrala nebo co kurňa má se jak prase v žitě a tváří se jako by nedostal tejden žrát
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
tak já teď taky sedim u pevnýho kompu a židle teda taky nic moc a hlavně jak ta blbka vyžaduje pozornost,tak se mi co chvíli opře packama do klávesnice a mě to nebaví pořád umazávat :grinning: Kdyby nebyly venku dva stupně tak dám rychlou procházku,ale takhle se mi nechce vystrkovat rypák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
latu ani mě se nechce ven jsem líná jak veš. ALe budu muset vyrazit aspoń na chvilku se projít páč mám zas nějaký zaražený prdy a procházka mi vždycky pomůže. Co krok to prd :grinning:
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
bré ráno ženy :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
bré luss :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
bré ráno lussi :slight_smile: máš husté nové motto :grinning: :grinning: :grinning:
musil tak to se v podstatě na procházce pěkně vznášíš :grinning:
2. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
já tu jsem dneska tak do půl šesté, asi zdechnu :unamused: A taky máme novou kolegyni vypadá jak ta brýlatá z bandy od Ivana Mládka, nevím jak ji tam říkají, taková ta s těma mega moc dioptriema :grinning: Ale je to sympaťačka, tak snad to nebude kráva :slight_smile:
A latunie má mínus bod za to, že se ani nepřišla rozloučit u závěrečného kelímku s kávou
2. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
latu no spíš se děsim aby za mnou někdo nešel :grinning: :grinning: :grinning: kor po včerejšku. Měla jsem k véče obalovanou brokolu :grinning: :grinning: :grinning:
latu takové pravdivé moto, že? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.