• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Proč ty psi kurňa tak štěkaj nevíte ?
2. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
luss jo četla jsem to .... dost drsný a hrozný.... Já zrovna teď porodku řešim rozhoduju se mezi dvěma a čtu někdy dost hnusný články a příběhy až mi běhá mráz po řiti...
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
lussi já fakt chtěla ještě chodit, vopravdicky,ale když ten 3,14čus Jako3,14ka mě těsně před ochodem tak naštva,že jsem si řekla,že to nemám zapotřebí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já ještě potom devátym asi přijdu,mám tu neschopenku od normální dokyny,tak to stejně nejde bejt doma celou dobu a navíc mě sere,že nemám vycházky :angry:
Baruna neštěká,ale kvíká,abych si jí všímala - dostala kost z grilovanýho kolene a vůbec jí to nedojmulo, stejně si chce jít kopat ven s tim blbym míčem :angry:
2. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
já nějak neměla odvahu si to přečíst, mě už těhle hnusnejch zpráv přijde až moc,to je pořád něco :confounded:
2. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
latu to fido taky občas mňouká místo štěkání to když se snaží bejt roztomilej když něco potřebuje nebo chce :grinning: a kostí bych ho taky nedojala schoval by si jí za gauč tam by smrděla dokud bych jí neobjevila a nevyhodila :grinning:
2. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
latu no a já si to kravka vždycky přečtu a pak mám sny že bych se do řiti kopala :pensive:
2. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
latu v poho, hlavně sem nelez, to dojíždění je na 3,14ču a ještě něco chytneš!
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
už jí to dojalo,akorát nevim proč se s tim musí dojímat zrovna v posteli :angry: Má štěstí že budu dneska povlíkat,jinak bych jí vyrazila a ona by to zase nechápala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
lussi no třeba ňákej ten ajc :grinning: :grinning: :grinning: Já budu mít možná zimáky na pašíku,tak bych jezdila autem,sice budu půl dne hledat místo na parkování,ale lepší než socka :wink:
2. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
latu já ráno měla po probuzení v posteli vykuchanýho celýho velblouda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honza mi řek že to vypadá jako sníh tak ať to nechám jako vánoční dekor :grinning:
2. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
takže náš pes je nejen ženiální ale taky má estetické cítění :dizzy_face:
2. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
u nás se teď cupuje takovej velkej hasky - jenže v něm neni ta bílá hmota,ale takové molitanové kuličky,takže je z toho bordel po celym bytě :angry: tak jsem radši haskym ovázala šála,on mě totiž vykuchaný krk,tak teď se na něj tolik Zrzavice nedostane - ale zase to byla sranda,oni jsou ty kuličky takové hrozně malé,skoro jak hrášek a ona si vždycky jednu sebrala a snažila se jí žvejkat,jenže jí to pořád vypadávalo tak to chytala jazykem a vypadala jak carda retarda :grinning:
2. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
musil u nás sněžilo včera, taky kuchali :grinning:
latu tak to jo, autem je to v klidu. A zaparkovat se dá tady kousek u Reiffky a to už je pěšky kousíček, tak to by se dalo :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
latu ten hasky co s líbil těm našim dementům? :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
latu jj kuličky známe to už jsme taky měli. Má tu kvanta hračekj enže když on si s těma gumovejma hračkama tolik nevhraje jako s těma plyšovejma tak holt furt bude bordel. Ale až šlohne Jarmílkovi berušku od Lamaze za čtyři kila tak mu asi prokopnu otvor :unamused: :wink:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
moc děkuju za odpověď...asi se na to vyprdnu...není to nic 100% a myslím, že to asi stejně nepoznám :frowning2:
Stejně díky a všem přeju zdravé mimi či brzy // :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ženy poraďte nějaký žrádlo rychlý jednoduchý. Mám tu vyndaný kuřecí řízky a nevim co s něma....
2. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
lussi - jj,ten hasky co se líbí všem dementům :grinning: no já ještě nevim jeslti budou zimáčky, máme je kupovat od jedné takové slibotechny,tak z toho možná nic nebude, uvidíme :wink:
musil no já zase přemýšlim,jak to budu dělat s chlupama,až tu bude Simča - teď třeba zrzavice líná,tak mám chlupy úplně všude a to dost často luxuju,nám to tak nevadí,ale jelikož jsem mateřstvím nepolíbená,tak netušim co na to mimino :stuck_out_tongue_closed_eyes: úplně lussile závidim její nechlupaté psiska,asi jí budu stříhat dohola :grinning:
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
musil já je občas nakrájim na nudličce a osmažim s pokrájenou šunkou na másle - to je žrádýlko,je to takový šťavnaťoučký jak je tam to máslíčko, mňam mńam :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
latu si děláš prdel ne? :grinning: Já vždycky když vyhodím psy ven a vyluxuju a vytřu tak než to uschne tak tam ty chlupy mám znovu, ani nevím kde se to bere. 2x do týdne je oba dva vyčesávám a vysávám a vytírám každý den. A to je beru domů až na večer, celý den jsou venku. Až bude dítě, tak si bude muset zvyknout, bordel jedovatý není, ,sem tam to dítě jen opráším a chlupy oberu :grinning:
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
latu když já nemám šunku :sweat_smile:
naše čoklina velká taky furt líná hnus fuj krátký tmavý chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
musil a krom toho kuřecího máš ještě co? Kdybys chtěla řízky, tak než je obalíš, potři to česnekem a posyp bazalkou, pak klasika do trojobalu. Chutná to úplně jinak a je to taky mňamka.
Nebo si udělej v pivním těstíčku - vajco, mouka, sůl, pivo, namočit, osmažit
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
luss když my právě měli včera tu obalovanou brokolu tak žádný řízky dělat nechcu já se z toho poseru asi. Nebo se na o vyprdnu dám řízky do mrazáku a k večeři bude chleba :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
a doprdky lussi mi vzala poslední životní iluzi :grinning: já si jako myslela,že nějaký chlupy z nich jsou,ale ono je to úplně stejný jako s tou naší dlouhochlupaticí,tak to asi ani stříhání nakrátko nepomůže :confused: :grinning: :grinning: :grinning: a s tim bordelem máš recht,já taky vyrostla mezi psíma chlupama a poznamenaná nejsem :slight_smile: a dětičky ze školky v bejvalym latunkově dokonce jednou na procházce našli mrtvou lištičku,tak jí vykopali hrobeček a pohřbili - to jim vymyslela pani učitelka a taky to přežili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
musil tak to když nemáš šunku,tak to fakt nevim - a co to zapéct se sýrem a nějakou broskví?
2. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
a tady v prvim odstavci zmiňují latunkov,tak se musim pochlubit:
http://www.novinky.cz/krimi/185875-na-namrzlych-silnicich-havaruji-desitky-aut.html
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
latu no nějakou broskev bych tu měla :grinning: a Hermelín tu mám :confused: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
musil máš doma špenát, těstoviny, smetanu a případně nějaký sýr? :slight_smile: Na chleba se vy.ser.
jo a ženy nevíte kolik stojí Femibion? Psala jsem do Pronatalu jestli to můžu žrát a doporučili mi to, tak to chci zkusit :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
latu u vás už mrzne? A kuva :grinning:
2. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Jdu na tu procházku, už se oteplilo na 3,8 stupňů,tak se nabalim a obalim a vyrazíme,ať se trochu proběhne :wink: A mám ksicht samej svítivej jebák a maskovat to nehodlám,když jdu do polí,tak snad zrovna nepotkám půlku vesnice :grinning:
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.