• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
he já nevim co to je ten femibion :confused:
mě taky překvapilo že už jsou námrazy, teploměr pod nulu ještě nepad,tak nevim kde se to vzalo :confused:
2. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
tak ať někde neumrzneš :slight_smile:
Jsou to jen nějaký vitamínky :wink:
2. pro 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
femibion ten se žere v těhotenství je to taková ta serie vitamínů v jedný tabletě :wink:
http://www.lekarna.cz/femibion-400-metafol-dha-tob-30-30tob/
luss těstůvky dělat nechci ty si dám zítra v olympii u kočkožroutů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
musil já myslela ten 800, co se žere před ogravidněním, ten 400 by mi byl na hovnota :grinning:
tak to já už nevím co s tím žrádlem, dej si ten chleba :grinning: Neob si to udělej na přírodno s bramborem :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdu po nákupech tak zatím čus :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
jsem zpět :grinning: je tam docela příjemně, svítí punťa, pes si běhal po louce,dokonalá idylka :grinning: Přemýšlim co spotřebuju k jídlu, mám tady blivajz ze včerejška nebo rybu v mrazáku nebo nějakou poblívku,tak nevim na co mám chuť -asi na blivajz, bo ten už je hotovej :grinning:
2. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Kuwa ty škodováci jsou všichni totální pičusové to snad neni možný... Zejtra jdem do banky pro prachy na auto takže příští tejden začne hon a jedem kupovat nějaký. A já sháním info od kterýho roku výroby je ve fabiích isofix na dětskou autosedačku a voni ty debilové mi to nejsou schopný říct ani na zákaznickým centru ani nikde jinde chápete to ? Voni asi ty vole nevědí co vyráběj nebo co a ještě byly tak arogantní že bych je do řiti nakopala fakt :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Kuwa ty mi ale zrasili náladu :angry:
2. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
jestli vůbec musil vědí co po nich chceš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám někdy pocit,že v některých firmách zaměstnávají cvičený opice,co umí akorát zvednou telefon a popřát hezký den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
latu no tydle mi ani hezký den nepopřály jen mě poslali do řitě že když si nechci koupit nový auto od nich tak co je obtěžuju fakt doslova takhle :astonished:
2. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
ty vole,tak ty jsou fakt hustý - blbci jedni!
2. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
latu asi zítra vtrhnu na zákaznický centrum s brokovkou a všechny je tam postřílim. To uhraju na momentální pominutí smyslů. Afekt. Jsem těhotná přecitlivělá tak co. A tomu chlapovi co mě poslal do prdele tak našiju broky přímo do kaďáku ať si na tu svojí točící židly už nesedne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
a ve finále si koupíš opla :grinning:
2. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
no latu už mám sto chutí fakt ať si celou škodovku strčej do 3,14či :grinning:
2. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
člověk by chtěl podpořit domácí průmysl a oni mu vyloženě hází klacky pod nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se zkusit navalit do postele s tim noťáskem, pes usnul,tak mi nechá zahrát i nějaké hry :grinning:
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
přesun se zdařil,ještě by to chtělo kablík o kousek delší,ale zase nemůžu chtít všechno že jo javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody'):grinning:
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
ježši co se mi to tam napsalo před toho smajlíka? :D
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Už jsem doma, dočetla jsem....... a posouvám ze 3. strany :slight_smile:. Jo jinak udazte ženy!!! :wink:

Latu to je teda komfortní hotel, to se ti už na značky nebude chtít vracet....
Lussi, Femibion 800 žeru, v každým CAR mi to schvalovali jako dobrý počin a u nás ho kupuji za 299,-

Dnes mi dostala jedna pikaču na ústavním telefonu, když jsem chtěla nahlásit PU a po 15 minutách už se ve mě začali vařit chcanky a musela jsem jí říci, že volám z mobilu a ptá se mi na stále stejné věci po několikáté a že chci jen číslo PU a relaci policie a doklady pošlu. No nakonec to zvládla za 19 min.
2. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
čauky,
no tak to jsem ráda, že to nebudu žrát sama, cena dobrá, tak si to dojdu koupit :slight_smile:
a hlášení po telefonu za 19 minut je dost síla :grinning: Já to za starých časů, když jsem v ústavu začínala, zvládala do pěti minut a to když se sral systém :grinning:
2. pro 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
a když už jsme u těch léků....Já asi nutně potřebuju něco co mi zabere na celulitidu, nějak to najednou vylezlo a vypadá to šeredně , v létě nevylezu do plavek jestli to nezmizí :angry:
2. pro 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
Kde ty operátorky vybíraj, tady ta byla dle hlasu už za zenitem a fakt jsem už pak na ni byla hustá. Raději to posílám k registraci poštou doporučeně, ale tohle byl požár za 10mega, tak aby to mělo rychle číslo....

Jo ještě ti pošlu pak nějaké ty receptíky, dnes mi poslal nějaké i šéf na zapékaná jídla a to taky není marný. Už mám v PC dost rozsáhlou kuchařku. Beník mi dnes jednu v papírové podobě, co byl sám doma "přečetl"

:sweat_smile:
2. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
tak sláva, Beník už umí číst :grinning: Teď bude srát písmenka :grinning:
pošli, zapečená žrasa to já můžu :slight_smile:
ani se neptej kde ty operátory berou,to bychom se možná obě divily :grinning:
2. pro 2009 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
srát písmenka :grinning: :grinning: :grinning: já teď česala blběnu a je ještě blbější než jsem si myslela - jak je těch chlupů moc a nedá se dělat kultivovaná hromádka,tak jsem si to dávala do igelitovýho pytlíku,aby to nelítalo po celym bytě, teď jsem jí dočesala,jdu se kouknout co na oři a slyšim jak se dáví - a ona ta blbka požírala ty vyčesaný chlupy :angry:
jo a paní 3,14ča vedoucí po mě v 15:35 chtěla okamžitě ještě dnes předložit neschopenku :angry: tak mě opět mírně vytočila,jsem jí chtěla napsat,ať si pro ní přijede, je to sockou jenom hodina a půl cesty,ale pak jsem si řekla,že nebudu klesat na její úroveň a pouze jsem odepsala,že to nejde, protože jsem jí odeslala poštou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
no ještě, že sis toho všimla, taky se mohla udusit blbaňa jedna :sweat_smile:
a k té šéfové nemám co dodat, akorát se potvrzuje to, že je dobře, že jsi zůstala doma, protože je to kráva. Ať si trhne haxnou.
2. pro 2009 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to jsem jí taky říkala,že je dementní,že se mohla udusit,ale čuměla na mě,jak když mluvim s tatarem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ženy potřebuju nějak natrvalo zkulturnit obočí,mě to nebaví pořád vytrhávat - musim to škubat každej den, pořád něco dorůstá a kolikrát jsou to takový hnusný malý chloupky,že to nejde ani vyškubnout a vypadá to,jak když jsem ušmudlaná :angry: Jenže nevim jestli nějaká metoda natrvalo existuje,takže ani nevim pod čim to na netu hledat :cry:
2. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
vydepilují tě třeba tady http://ipl-studio.cz/trvala-depilace/ :slight_smile:
ale bude to podle mě dražší záležitost, já bych potřeboval okrouhat celou hubu
2. pro 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
obočí tam stojí pětikilo,teda "meziobočí" - tak do toho asi půjdu,určitě k vánocům dostanu nějaký prachy,tak je investuju :wink: a mají tam nějaké sezení na celulitidu a nepřijde mi to tak drahé...
2. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
já nejdříve uvidím jestli zabere kolo a zábaly - prý je dobré dělat zábaly z logru od kafe, tak to zkusím až nebude lusilák doma, aby se ze mě nepoblil :grinning:
A teď jdu konečně pryč, mám rande (samozřejmě s kámoškou) :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
a prej je dobrý střídat ledovou a teplou sprchu,ale já vždycky flákala tu ledovou a sprchovala se jen teplou :grinning: Já jdu si zírat na bednu a uvařit si čajíček :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Hoj holky, tak se tu zas dávím smíchy

vařit chcánky :grinning: :grinning: :grinning:

latu tak to ohol a nech si ho vytetovat, já jsem albín tak jsem si obočí nechala vytetovat a jsem s tím moooooooc spokojená, akorát jsem za to dala 3000 ale má to vydržet 5 let, mám to 2 a půl a zatím ok.

Jinak jsem se včera poblila málem vkauflandu, bo tam paní u kasy měla na sobě asi 354894165415343654 dní propocené trička, a já myslela že tam hodím kosu...že by těhu příznak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??
2. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak jsem přeposlala Lussi, Musilce a Lenče spoustu receptů na fajn žrádlo, tak hledejte, třeba najdete, co uvařit :grinning:. Sladké až příště, kdo bude chtít :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.