• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Zduř nemůžu spát kurnik Jarmílek mě očutává a mám hlad. :unamused:
3. pro 2009 v 05:13  • Odpověz
čus holky ..já nemám na nic čas ,je to tam síla ..čuměj na mě ,že je chci připravit o místo a nikdo neví koho se to týká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak jsou dobré ,akorát jedna se tam přetvařuje dost ,jak dojede šéf ,jazykem by lízala podlahu --a tu šéf nejvíc nesnáší :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak šéf je fešák .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
musil já četla že tě jarmílek očuchává a má hlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo to je tou prací :grinning: :grinning: :grinning: tak pic holčičky ..zase nakouknu ..
3. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
bré ráno,
tady je to samé ranní ptáče :slight_smile:
Leni tak to se hned lépe pracuje, když je šéf fešný co? :slight_smile:
janysku díkajs za receptíky!
musil ty se nažer :grinning:
A já jdu na kafe a pak s holkama do posilovny, máme tady v práci, tak je třeba začít ji využívat.
3. pro 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
no dala jsem si zdraví z posázaví a kakajíčko a ještě jsem vytuhla :grinning:
Leni hele tak třeba fakt očuchává viĎ akorát by kolem toho nemusel nadělat takovýho bodrelu a šťouchání. Asi si všim novýho parfému tak čuchá no :grinning: A jsem ráda že se ti v práci jakš takš líbí a na volizovačku takový jsou všude.
Luss fuj pohyb čoveče nech si to až na novoroční předsevzetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
udaz ženy :grinning: dneska se mi zdálo,že lussi šla na tajno na KET a na štědrej den nám přišla nahlásit // :grinning: :grinning: ale o posilovně tam nepadla zmínka,tak asi budu hovno věštec :grinning: A do té posilky chodí i kachna,tak ať ti nezkazí den setkání s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli teda myslíš tu velkou u nás v budově.
lení tak to je dobře,že se ti v práci líbí a kolegové si zvyknou a mám dokonce tajný typ kdo asi poletí,když je u šéfa tak oblíbený,takže ti třeba pak ještě zbytek oddělení bude děkovat :grinning:
A včera v noci jsme měli první led na bazénu,tak to už asi fakt začala zima :angry:
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
latu led na bazenku ? To ses dívala do mražáku ne?? Tady je furt jak na jaře :sweat_smile: Teda za voknem :grinning:

Hele zkoušeli jste tučňáka na www.pepsi.cz ? Já tu z něj uchcávám už tejden posílám lidem do mejla jak je tučňák posílá do 3,14 če :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
latu počkej a za tři munuty se podivej do mejla :grinning:
3. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
tak čekám,jen jestli z toho psa neklepne,už se zase vidí venku za míčem :grinning:
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
už to tam máš :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
musil a já to asi nepochopila :grinning: to jsem asi měla napsat do toho chváliče "jdi do 3,14če,že?" :grinning:
3. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
jo ale já ti poslala odkaz na vzkaz co jsem ti napsala já :sweat_smile: :grinning: do chváliče napíšeš vzkaz a pak ho někomu pošleš do mejla :grinning:
3. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
a abys pochopila ty kozí chlívky... Jedu za chvíli do Bolky musim do banky a pak na nákup dárků. A hlavní úkol je koupit si nový kozí chlívky páč ty moje kozeny už se mi do žádnejch nevejdou :confounded:
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
byl tu pan poštěvák, kokotáta nám objednal dámu,tak přestaneme hrát šipky :grinning:
já když na to kliknu,tak mi to nic neřekne :cry:
3. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Hoj :slight_smile:
Lussi, to zase nepřeháněj s tím pohybem :slight_smile:
Musilka už nakupuje a Latu se dává na hry..., kde je zbytek?
Já čumím na Nově na romanťárnu.
3. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
hoj hoj,
janysku já musím něco dělat nebo bych se zcvokla, takhle dělám alespoň něco pro sebe a v práci to rychleji uteče :slight_smile: V pondělí jdeme cvičit zase :slight_smile:
A co dávají na tej nově? :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
já se jdu obléknout a jdu s chlupatou ven, musim se stavit na poště, protože jsem zjistila,že pan poštěvák mi vrátil o něco víc než měl, tak snad pani poštěváčková bude umět dohledat kdo to byl.A taky je zrzavice otravná a nevim už jak jí zabavit,tak jí vezmu s míčem na hřiště,aťse vymagorkuje :wink:
3. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky, jak je??
3. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
mě je fajně :slight_smile:
latu já pořád nechápu jaktože ji máš zrzavou když jsi blondýna :grinning: A k tomu tvému snu ještě, když to má být tajný, tak já vám to neřeknu až tam půjdu, abych pak mohla ty // nahlásit :grinning:
3. pro 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsme panu poštěvákovi vrátili penízky, uvařili jsme poblívku a jsem drobet nasraná - dneska mi pani vedoucí vzkázala,že mám přijet někomu předat svojí práci :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak to ještě svině uvidí,zač je toho loket - myslim,že se tam najust na pár dní vrátim a pak zůstanu už doma napořád a práci ať si předají jak chtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a vyblila to tam úplně všem proč jsem doma - resp. ona to řekla té Kačeně a ta to vyblila úplně všem :rolling_eyes:
3. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
lussi já jsem chemická blondýna,přírodní mám takovou neurčitou, tak proto je asi zrzavá :grinning:
3. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
latu za dobrotu na žebrotu, pěkně si teď hrab na svůj píseček a na ně se vys.er. A co ty prémie? To už je napsáno? Nemůže ti je tedy už okrouhat?
3. pro 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
a proč se chceš vracet? Marodíš a tvou povinností není předat práci ne? To ať si tady udělají jak chtějí...
3. pro 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak ona nejen že to vykecala lidem v práci,oni už to vědí všichni makléři - takže jsem jim tam pěkně zavolala,ať si práci předají jak chtějí a mě už tam neuvidí :rolling_eyes: Cizí lidi to vědi dřív než Petrova babička a spoustu mojich přátel, jak si to mohla dovolit?! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Jen mám teď strach,aby to všechno dopadlo, protože vrátit už se tam nemůžu v žádném případě, sežrala by mě zaživa :rolling_eyes:
3. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
já tam chtěla dodělat práci,kterou jsem rozdělala,je toho docela dost a těžko se v tom někdo začne orientovat, chtěla jsem to udělat hlavně kvůli kolegům,kteří tam zůstali, protože ona si teď na nich pěkně smlsne,ale kašlu na to - rozčiluje mě takhle na dálku,natož kdybych tam byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nenávidim jí a kdyby zdechla,tak to oslavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
hele ale to je hrubé porušení ne? Ona nemůže nikomu říct, proč jsi nemocná!!!!!Napiš na odbory, stejně se sem vracet nebudeš, tak je to jedno a neser mě, co by nedopadlo prosím tě. Smůly už bylo dost.
3. pro 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
ona bude řádit jako černá ruka tak jako tak, myslím si, že je jedno jestli bys to dodělala nebo ne, ostatní to odserou tak jako tak a rozhodně za to nemůžeš, rozmnožování je věc přirozená a ne trestná a nevím o co jí jako jde.
3. pro 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
To je kráva nebeská, vidíš, opracdu za dobrotu....., měla jsi se hodit marod a zatím jí nic neříct. Jak jsi jí řekla, že jsi těhu, hned začala kalkulovat, že když jsi šla marodit, už se nevrátíš. Bych jí to pěkně vytmavila, co to má komu co vykládat!!!!!
3. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
To fakt nemůže vykecat jo? Že bych napsala nějakou oficiální stížnost? Jen nevím na koho,když ředitel našeho úseku je její bratranec :angry: A do odborů jsem se nikdy v životě nepřihlásila,tak ty se na mě asi vyserou :cry:
3. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
latu nech si napsat rizikové a máš klid. Máš stresovou práci a daleko dojíždíš, to tě doma nechají doma s přehledem,když k tomu dodáš, že ti není dobře, tak není co řešit
3. pro 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.